Pokémon GO Mega Hileli MOD APK [v0.255.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pokémon GO Mega Hileli MOD APK [v0.255.2] 1 Pokémon GO Mega Hileli MOD APK [v0.255.2] 2 Pokémon GO Mega Hileli MOD APK [v0.255.2] 3 Pokémon GO Mega Hileli MOD APK [v0.255.2] 4 Pokémon GO Mega Hileli MOD APK [v0.255.2] 5 Pokémon GO Mega Hileli MOD APK [v0.255.2] 6

Pokémon GO Mega Hileli MOD APK [0.255.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya dışarı çıkıyor! Gerçek hayatta Pokemon ile savaşabileceğiniz konum tabanlı bir RPG!


Pokémon GO 0.255.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Işınlanma/Oyun Çubuğu
  2. Otomatik yürüyüş
  3. Favoriler
  4. Geliştirilmiş Atış
  5. Karşılaşma/Envanter IV
  6. yakalandı önizleme
  7. Özel GPX
  8. 100 IV Besleme
  9. Yakındaki Radar
Pokémon GO, benzeri görülmemiş bir küresel isabete neden olan Pokemon kullanan, konum tabanlı bir RPG'dir. Gerçek dünyada dolaşın, Pokémon bulun, yakalayın, ticaret yapın ve savaşın. Google ile iş birliği içinde “Ingress”i üreten firma olarak harita kullanımı göze çarpıyor. Bu kalite ile temel oyun ücretsizdir ve bir öğe ücretlendirilir. 


Pokémon GO v0.255.2 MOD APK


Özel bir cihaz da piyasaya sürülecek. Yürüyen akıllı telefonların sosyal bir sorun haline gelebileceği ezici bağımlılık çekici.  Pokedex'inizde ne kadar ilerlemeniz gerektiği, ona nasıl baktığınıza bağlıdır. Pokemon Go sürekli olarak yeni Pokemon ekliyor. 


Pokémon GO APK son Sürüm


Yazma sırasında, Pokemon Go'nun bölgesel çeşitleri, çok biçimli Pokemon'u veya Mega Pokemon'u dikkate almadan 680-700 Pokemon'u var. Birincil Nintendo konsolu Pokemon oyunlarında, var olan her Pokemon'un eksiksiz bir veritabanı olan 'National Pokedex'te 898 Pokemon var. 


Pokémon GO APK dayı


Bu, aynı Pokedex numarasına sahip Pokemon'u hariç tutar. Zamanla Pokemon Go, 900'den fazla Pokemon'u tanıtacak. Tamamlayıcı biriyseniz, bunların hepsini de elde etmek isteyebilirsiniz (gerçi Mega Evrim geçicidir). Bunu yaptığınızda, yaklaşık 700 farklı Pokemon türüne sahip olacaksınız.


Pokémon GO APK 2023


Her nesil, her Pokemon'un çıkış yaptığı konsol oyununu temsil eder. Pokemon'un 8 nesli vardır. Pokemon Go, Gens 1 ve 2'nin tamamına ve 3, 4 ve 5'in çoğuna sahiptir. Nadir de olsa, bazı 6, 7 ve 8. nesil karakterleri oyunda görünür.  Artırılmış gerçeklikte açık dünyayı keşfederken en sevdiğiniz Pokémon'u yakalayın, diğer Eğitmenlerle takas edin veya bir Baskın kazanarak bir Pokémon yakalama şansı elde edin. 


Pokémon GO APKPure


Gezinerek ve yumurtaları kuluçkaya yatırarak da Pokémon edinebilirsiniz! Pokémon'unuzu Pokédex'inizde geliştirin, daha güçlü Pokémon yakalamak için seviyeler kazanın ve çok oyunculu veya çevrimiçi PvP savaşında bir Baskına katılarak macera ödülleri kazanın.


Pokémon GO Hile Apk


Kendi yolculuğunuza başlayın ve destansı Gym savaşları sırasında veya GO Battle League'de PvP'de çevrimiçi olarak diğer Antrenörlere karşı rekabet edin. Ödüller için PvP dövüşlerinde diğer oyunculara karşı yarışarak veya bir Baskın Savaşından sonra Pokémon toplamak için diğer Eğitmenlerle takım oluşturarak çok oyunculu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.


Pokémon GO Apk indir


RPG'yi dışarı çıkarın ve çevrenizde Pokémon arayın. Pokémon, AR+ modunda doğrudan önünüzde belirir; PokéBall'ınızla yakalayın ve Pokédex'inize ekleyin. Bu AR macera RPG'sinde avatarınızı özelleştirebilir, üç takımdan birine katılabilir ve seyahatinizde size eşlik etmesi için Pokédex'inizden Buddy Pokémon'unuzu seçebilirsiniz.


Pokémon Go friend code türkiye


Birçok farklı Pokémon türünü görme ve dilerseniz onları yakalama şansına sahipsiniz. Pokédex'teki çeşitli veri miktarıyla, kesinlikle herkes mümkün olduğu kadar çok Pokémon toplamak ister. Pokémon'un güçlendirmelerinin ilerleyişine kendiniz karar vereceğiniz için savaş sistemi ve güçlendirmeler oyuncuyu tamamen büyüler.


Pokémon GO Apk android oyun club


Her Pokémon, herhangi bir oyuncuyu büyüleyebilecek farklı özelliklere ve evrimlere sahiptir. Yeni güncellenen sezonda her zaman yeni efsanevi Pokémon ve ödüllerle karşılaşma fırsatına sahip olacaksınız.


Pokémon GO indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Otobüs Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar