Mobile Soccer League Para Hileli MOD APK [v1.0.22]

Puan: 4.46 (Oylar: 15)
Mobile Soccer League Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 1 Mobile Soccer League Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 2 Mobile Soccer League Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 3 Mobile Soccer League Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 4 Mobile Soccer League Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 5 Mobile Soccer League Para Hileli MOD APK [v1.0.22] 6

Mobile Soccer League Para Hileli MOD APK [1.0.22] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Msl 2021 gerçekçi ve güzel grafiklere sahip olan bir futbol oyunudur. Bu oyunda takımınıza en iyi oyuncuları transfer edebilirsiniz.


Mobile Soccer League 1.0.22 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş hilesi
Yeni piyasaya sürülen futbol oyunu, her zaman, her yerde, her zaman oyuncuların dikkatini çekecek. Oyun geliştiricilerini mümkün olduğunca çok sayıda futbol oyunu başlatmaya motive eden şey budur. Ayrıca piyasada prestij yaratan bu kadar çok ürün varken bu bir meydan okuma haline geldi. Bu yüzden birçok açıdan sürprizler yaratmak zorunda kalacaklar. Birçok insanın dikkatini çekmek için böyle şeyler yapmak umut verici. 


Mobile Soccer League v1.0.22 MOD APK


Mobile Soccer League yaratıcılığını iyi bir sonuç elde etmeyi başarmış ürünlerden biri olacaktır. Oyunun ilk görsellerinde bile klasik bir futbol oyunu olduğunu anlıyorsunuz ama sevimli chibi görsel tasarımı kullanıyor. Bu, oyunun birçok oyuncuyla daha samimi olmasını sağlar. Ayrıca genç oyunculara ulaşmayı da kolaylaştırır. Ancak, görüntü tasarımındaki karmaşıklıktan yoksun olacağını düşünmeyin. 


Mobile Soccer League APK indir


Hareketli sahalar ve oyuncular inanılmaz derecede çeşitlidir ve oyunu çok daha çekici hale getirir. Bu toplama, oyunun Google Play'de 10 milyondan fazla indirme almasını sağladı. Böyle bir futbol oyununda, oyuncular, oyuncu manipülasyonunun gerçek seviyesi düşünüldüğünde önemlidir. 3D grafik formatı sayesinde, "Mobile Soccer League", oyuncuların hızlı anlara veya göz alıcı gollere tanık olabilmeleri için çok sayıda güzel açı oluşturur.


Mobile Soccer League Para Hilesi


Oyuna başladığınızda, size üç seçenek verdiğini hemen görecektir. Msl olarakta bilinen bu oyunda, yeni bir maç başlatmak istiyorsanız, "Yeni"yi tıklayın. Veya çok zamanınız yoksa ve bir oyunu daha hızlı oynayıp daha erken bitirmek istiyorsanız “hızlı eşleşme”yi seçin. Daha önce bir oyun oynuyor olsaydınız ve bir şeyler yapmak için durmanız gerekseydi, her şey dondurulur ve saklanırdı. Oyuncuların oyuna devam etmek için “devam”ı seçmeleri yeterlidir.


Mobile Soccer League Transfer Hilesi


Yeni maçlarla birlikte oyuncular İspanya Süper Ligi ve İngiltere Süper Ligi arasında seçim yapmak zorunda kalacak. Bu iki turnuva çok farklı değil çünkü hepsi aynı mekanizmayı kullanıyor. Her dizinin benzersizliğindeki en önemli fark, katılan ekiplerin sayısıdır. Şampiyonaya katılırken ve yarışırken her ligde en fazla 20 takım olacak. 


Mobile Soccer League Hile apk


Oyunun başında kendinize bir takım seçebilirsiniz. Yıldız endeksine göre merkezi olmayacaklar, dört yıldız en güçlü kadroya sahip takım. Doğal olarak, bu çok önemli değil, özellikle oyuncunun becerileri. Bir turnuvaya katılmaya karar verdiğinizde, bir turnuva programı düzenleyebileceksiniz. Şampiyonluk için mücadele etmek için 20 takımla birlikte mücadele etmek, rekabet etmek için haftalara bölünmek zorunda kalacak.


Mobile Soccer League transfer nasıl yapılır


Bir maç başlamadan önce oyuncunun bir diziliş ayarlaması gerekir. Aralarından seçim yapabileceğiniz beş tür oyuncu vardır. Rakibinizin kim olduğunu göz önünde bulundurarak, onlarla hangi yolla savaşacağına karar verir. Oyuncular farklı göstergelere sahip olacak; onları doğru pozisyon için seçmek de kazanmayı ve kaybetmeyi belirleyen faktörlerden biridir. Toplamda, oyunda Real, Manchester, Barcelona, ​​​​vb.'yi bulacağınız yaklaşık 20 takım var.


Mobile Soccer League APK Android oyun CLUB


Bu oyunda gerçekçi olandan geriye sadece fizik ve gerçek hayattaki takımlar kaldı. Kontroller, grafikler ve mekanikler dahil olmak üzere diğer her şey, acemi oyuncuların bile bu futbol oyununu oynayabilmesi için tasarlandı. Aralarından seçim yapabileceğiniz iki modunuz olacak: favori takımlarınız ve ünlü oyuncular için mücadele edebileceğiniz hızlı maç ve lig.


Mobile Soccer League İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Koş Sosis Koş APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 15 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar