Idle Gas Station Reklamsız Hileli MOD APK [v0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Gas Station Reklamsız Hileli MOD APK [v0.7] 1 Idle Gas Station Reklamsız Hileli MOD APK [v0.7] 2 Idle Gas Station Reklamsız Hileli MOD APK [v0.7] 3 Idle Gas Station Reklamsız Hileli MOD APK [v0.7] 4 Idle Gas Station Reklamsız Hileli MOD APK [v0.7] 5 Idle Gas Station Reklamsız Hileli MOD APK [v0.7] 6

Idle Gas Station Reklamsız Hileli MOD APK [0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun Simülasyon kategorisini yönetiyor çünkü bu kategoride en çok indirilen ve en çok puan alan oyunlardan biri oldu!


Idle Gas Station 0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Tüm reklamlar devre dışı bırakıldı.
Basit tek dokunuşlu kontroller, güzel görsel tasarım, anlaşılır oyun mekaniği ve işinizi geliştirmek için bol fırsatlar ile sizi memnun edecek tıklayıcı unsurlara sahip inanılmaz derecede ilginç bir arcade simülatörü. Burada küçük bir benzin istasyonunun yöneticisi olarak hareket etmeli, yavaş yavaş geliştirmeli ve genişletmeli, ekipman satın alıp güncellemeli, yeni dağıtıcılar inşa etmeli, yeni bölgeler açmalı ve ziyaretçilere yüksek kaliteli hizmet sunmalısınız. 


Idle Gas Station v0.7 MOD APK


İlk başta eski donanıma sahip çok küçük bir benzin istasyonunu yöneteceksiniz, ancak zamanla bölgelerinizin sınırlarını genişletebilecek, yeni dağıtıcılar satın alabilecek, küçük dükkanlar açabilecek ve aynı anda daha fazla arabaya hizmet edebileceksiniz. Ayrıca zamanla benzin istasyonunuzun işini otomatikleştirebilecek, daha pahalı arabaları kabul edip onlara yüksek kalitede hizmet verebilecek, pazar lideri olacak ve aynı zamanda benzin istasyonunuzu en iyi olarak önerebileceksiniz.


Idle Gas Station Para Hilesi


Idle Gas Station Inc, oyuncunun bir benzin istasyonunu kontrol edeceği minimalist görsellere sahip ekonomik bir simülatördür. Kullanıcı, geliştikçe etkileyici bir müşteri cirosu olan büyük bir istasyon haline gelecek olan küçük bir benzin istasyonu ile başlamak zorunda kalacak. Servis verilen her araba, gelecekte servis hızını önemli ölçüde artıracak, yakıt maliyetini sistematik olarak artıracak ve ayrıca yakıt ikmali için yer sayısını artıracak olan hesaba belirli bir miktar para getirecektir.


Idle Gas Station Araba Hilesi


Boşta Benzin İstasyonu – oyuncuların benzin istasyonlarından birinde arabalara yakıt ikmali yapacakları tıklayıcı. Geleneksel olarak, nesne başlangıç için son derece öngörülemeyen bir görünüme sahiptir, ancak yavaş yavaş, adım adım katılımcılar, sürücüler için şık ve popüler bir yerin sahibi olabileceklerdir. Peki, sonra yapıyı ülke genelinde bulunan bütün bir istasyon ağına dönüştürün. Er ya da geç rakip firmalarla bir çatışmaya yol açacaktır. İşte burada reklam, yakıt kalitesi, fiyatlandırma politikası ve müşteriler için kolaylık düzeyi devreye girecek. Böylece oyuncuların üzerinde uzun süre çalışacak bir şeyleri olacak.


Idle Gas Station Hile Apk


Bu oyun, son iyileştirmelerden sonra birçok yenilikçi özellikle geldiği için en son 15 Mayıs 2021'de güncellendiğinden bu yana olağanüstü bir performans sergiledi. Şimdi Google Play Store'a gidin ve bu oyunu arayın, Akıllı Telefonunuza veya sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Kusursuz güvenilir bir oyun arıyorsanız, şimdi indirin çünkü 100.000'den fazla yükleme, tüm kullanıcı taleplerini karşıladığını ve kusursuz olduğunu kanıtlıyor. En son sürüm 1.6.3, yeni özellikler ve güncel günlüklerle birlikte gelir.


Idle Gas Station indirin (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Chicken Gun APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar