AB Evolution 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.9.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
AB Evolution 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.9.11] 1 AB Evolution 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.9.11] 2 AB Evolution 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.9.11] 3 AB Evolution 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.9.11] 4 AB Evolution 2022 Mega Hileli MOD APK [v2.9.11] 5

AB Evolution 2022 Mega Hileli MOD APK [2.9.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oldukça güçlü becerilere sahipler ve eğlencenizi tehdit ediyorlar. İnatçı domuzlarla yüzleşin ve hak ettikleri ödülleri alın!


AB Evolution 2022 2.9.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek vuruş hilesi
  3. Tanrı modu / God Mode

Angry Birds Evolution 2022, kuş adasında yüzlerce farklı Angry Birds'ün toplandığı daha muhteşem bir dönüş. Eğlence burada bitmiyor; aptal yeşil domuzlar kuş adasını istila eder. Oldukça güçlü becerilere sahipler ve eğlencenizi tehdit ediyorlar. İnatçı domuzlarla yüzleşin ve hak ettikleri ödülleri alın! Rol yapın ve manganızın seviyesini yükseltmeye yardımcı olmak için yeni karakterler ve benzersiz kombinasyonlar toplamaya başlayın.


AB Evolution 2022 v2.9.11 MOD APK


Bu, kuş adasındayken en unutulmaz aktivite olacak, birçok karakter bir araya geliyor ve AB Evolution 2022'in eğlencesini hissediyorlar, hızlı bir şekilde yüzlerce Angry Bird toplayıp çeviriyorsunuz. Kuşlar, ekibin bir üyesine göre farklılık gösterir. En heyecan verici ürünleri üretmek için güç kaynaklarının kombinasyonu hala araştırılmaktadır. Güçlü yeni varyantlar yaratın, karakterlerinizi yükseltmenin yollarını bulun ve bu sınırsız oyunda dövüşmekten zevk alın!


AB Evolution 2022 Para Hilesi


Çatışmalar var ama alacağınız insanlar artık aptal domuzlar değil, Angry Birds Evolution 2021'de diğer oyuncuların ordusu olacak. Sizinle aynı seviyeye sahipler. ve oldukça fazla savaş deneyimi. Bu, oyuncuların daha hızlı refleksler, daha iyi bir strateji edinmelerine yardımcı olan bir savaş işlevidir. Nihai zaferi elde ettiğinizde yine bir ödül alacaksınız ya da belki büyük bir arazi açıldı.


AB Evolution 2022 Altın Hilesi


Savaş mektupları göndermeye başlayın, bitmemiş görevleri tamamlayın ve tamamen hazır olduğunuzdan emin olun. Kendi güç kaynaklarına sahip Angry Birds ordusu için özel bir strateji hedef olabilir. Kalan adalara hükmedin ve kuş adası kralı olun, sisteme kaydolun ve ekibinize daha fazla kuş toplamak için daha da hayati hale gelin.


AB Evolution 2022 Elmas Hilesi


Angry Birds Evolution 2022'in EPIC savaşına katılma şansınız olduğunda gücün ve rahatlamanın keyfini çıkarın. Eşlik eden bir dizi etkinlik daha açılır ve oyuncular büyük teşvikler alır. Bu nedenle karmaşık soruların cevaplarının bulunması da önerilmektedir. Bu yerin anlamsız gizemleri uzun zamandır var olmuştur; gizemi çözmek için anahtarı bulun. Güçlü kartal kuvveti hakkında daha fazla bilgi edinin ve beklenmedik ziyaretlere hazır olun.


AB Evolution 2022 Hile Apk


Sağladığımız görüntü ve ses kalitesi sizi şaşırtabilir. Tümü, gerçekçi 3D işleme tekniklerini canlı bir ses sistemiyle birleştirmenin sürekli yaratımıdır. Cihazınızın en iyi görüntü kalitesini elde edebilmesi için optimize edilmiştir ve bildirildiğinde düzenli olarak güncellenir!


AB Evolution 2022 Apk indir


Angry Birds Evolution 2022, güçlü kuş ekibinin ve savaşçı yeşil domuzların amansız mücadelesinin hikayesine devam ediyor. Ekip kurarken yeni güç kaynakları keşifleri kazanın, ekibinizi daha da ileri götürmek için yükseltmeler yapın. Deneyimin tadını çıkarın, ancak aşağıya bir inceleme bırakmayı ve yeni sürümü hızlı bir şekilde güncellemeyi unutmayın! Daha fazla yeni yüz toplayın, cesaretiniz kırılmasın, ancak daha fazla kuşu ağırlamak için alanınızı genişletin.


AB Evolution 2022 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Speed X APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar