My Hospital Para Hileli MOD APK [v2.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
My Hospital Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 1 My Hospital Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 2 My Hospital Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 3 My Hospital Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 4 My Hospital Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 5 My Hospital Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 6

My Hospital Para Hileli MOD APK [2.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların hayat kurtarmak, her şey için üst düzey tedaviler geliştirmek ve dünya çapındaki en iyi hastaneye ulaşmak için özel hastanelerini yönetip işlettikleri rahatlatıcı bir oynanışa sahiptir.


My Hospital 2.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Elmas Hilesi
  3. Para ve elmas harcadıkça artar.

My Hospital, oyuncunun en alt seviyeden refahın zirvesine ulaşana kadar bir hastaneyi işletmesi ve büyütmesi gereken bir yönetim oyunudur. Süreç zahmetli ama eğlencelidir ve hangi alanda olursa olsun herkesin bir hastanede neye ihtiyaç duyulduğu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlar.


My Hospital v2.3.0 MOD APK


My Hospital oyununda pek çok genişletme oyuncunun ilerlemesine dayalıdır, ancak bu, hastaneyi çok etkileyici kılar ve dünyadaki en iyi iyileştirme etkileri için çok daha fazla potansiyele sahiptir. Bir oyuncu, yeni botlar veya alanlar açmak da dahil olmak üzere My Hospital'da uzun vadeli veya sürdürülebilir bir şekilde büyümek istiyorsa temellerin atılması çok önemlidir.


My Hospital Para Hilesi


Her konumun kendine özgü kullanımları vardır ve tüm hastanenin dekorasyonu veya düzeni, mevcut alanları optimize etmek için kademeli olarak önemli bir şey haline gelecektir. Oyuncular ayrıca gelirlerini artırmak için daha fazla şey inşa edebilir ve hatta hastanenin genel kalitesini iyileştirmek için yeni birimler veya işlevler için araştırma yapabilir.


My Hospital Altın Hilesi


Hastane inşa etmenin yanı sıra oyunda, beklerken herkese daha fazla eğlence sağlamak için arkadaşça bir tarza sahip birçok ilginç bulmaca da var. Bulmacalar ayrıca, daha fazla hasta çekmek de dahil olmak üzere birçok şeyi inşa etmek veya yükseltmek için gereken malzemeleri veya koşulları ekler. Bulmacaların kalitesi veya yaratıcılığı da sık sık herkesin ilerlemesine bağlı olarak değişir ve tüm sorunlara entelektüel olarak meydan okumada çok fazla eğlence veya eğlence sağlar.


My Hospital Elmas Hilesi


My Hospital'daki hastane genişletmesi, herkesin programındaki birçok şeyi etkileyecek ve en belirgin şekilde mimarisini veya performansını etkileyecektir. Bu, oyunculara hastaneyi birçok farklı yönde geliştirmek ve hatta yeni hizmetler veya yükseltmeler açmak için daha fazla seçenek sağlayacaktır. Gelecekte, yapılar veya parçalar maksimuma çıkarılacak ve oyuncuya yalnızca üst düzey hastanelerde ortaya çıkan yeni parçalar veya işlevlerle çok fazla keşif veya ilerleme sağlayacaktır.


My Hospital Apk Hile


Her kişinin birçok farklı kişiliği veya çalışma stili olduğundan, arkadaşlarla veya meslektaşlarla tanışmak da oyunda rahatlatıcı bir aktivitedir. Uygun olan şey, oyuncuların bunları doğrudan çalıştırabilmesi ve iş saatlerinde hastanenin performansını en üst düzeye çıkarmak için ilgili bölümlerine atabilmesidir. Hastanedeki atmosferi geliştirmek ve oyunculara stresli çalışma saatlerinden sonra rahatlamak için daha fazla fırsat yaratmak için birçok karakterin ilham verici ve komik hikayeleri de var.


My Hospital Apk indir


Dekorasyon sistemi, içeriği çok geniş olduğundan ve oyuncuların eğlenmesi için birçok farklı konsepte uygulanabildiğinden, yapım sisteminden tamamen ayrıdır. Bu arada hastaneye getirilen tasarımlar, renkler ve genel efektler zengindir, bu nedenle oyuncular özgürce birçok yeni şey tasarlayabilir veya yaratabilir. Ayrıca, hastaların iyileşme hızını artırmak veya yeni ilaçların üretimini hızlandırmak gibi hastane için benzersiz bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olur.


My Hospital Apk Son Sürüm 2023


Çoğu üst düzey hastane, yeni ilaçları araştırmak için kullanılan belirli alanlara sahiptir ve My Hospital bunun için karmaşık bir sistem sunacaktır. Oyuncular, birçok farklı malzemeyi birleştirebilir ve bunları belirli bir süre kuluçkaya yatırarak birçok farklı hasta için yeni ilaçlar oluşturabilir. Şaşırtıcı olan şey, bu ilaçları diğer hastanelere satabilmeleri ve hastanelerinin gelişimi veya genişletilmesi için genel gelir düzeyini artırmak için anlaşmalar yapabilmeleridir.


My Hospital indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Epic Rush - Idle Tower Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar