War Robots Mermi Hileli MOD APK [v8.8.10]

Puan: 4.80 (Oylar: 5)
War Robots Mermi Hileli MOD APK [v8.8.10] 1 War Robots Mermi Hileli MOD APK [v8.8.10] 2 War Robots Mermi Hileli MOD APK [v8.8.10] 3 War Robots Mermi Hileli MOD APK [v8.8.10] 4 War Robots Mermi Hileli MOD APK [v8.8.10] 5 War Robots Mermi Hileli MOD APK [v8.8.10] 6

War Robots Mermi Hileli MOD APK [8.8.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Robotların savaşına hazır mısın?


War Robots 8.8.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Sınırsız mermi hilesi
  • Aptal düşman (yalnızca 8. seviyeye kadar çalışır)

Oyunun başındaki kontrolleri aşağıdaki şekilde atlayın

  1. Play Store'dan War Robots'u indirmeye başlayın
  2. İndirme işlemi birkaç % olduktan sonra indirmeyi iptal edin
  3. Sitemizden indirdiğiniz APK'yi kurun ve oyuna girin.

Robotlar arasındaki savaş hiç sıkıcı olmamıştı. Savaşın amacına ve yazarın hayal gücüne bağlı olarak robotlar benzersiz şekillere sahip olacak. War Robots PvP Multiplayer , birçok oyuncunun ilgisini çeken bir oyundur. Sürekli güncellemeler, oyunun hala gelişmekte olduğunu kanıtlıyor. Robotlarla silahlı bir savaşa hazırsanız hemen bu oyunu indirin.


War Robots v8.8.10 MOD APK


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu robot temasıyla tasarlanmış bir oyundur, yani seçebileceğiniz birçok karakter vardır. 50'den fazla farklı modelle, yüksek güce ve birçok durumda benzersiz bir savaşma yeteneğine sahiptirler. Hepsi savaşan robotlardır, bu yüzden patlayabilen silahların yanı sıra silahlarla donatılmıştır. Dikkat çekici derecede güzel tasarlanmış efektler, birçok oyuncunun savaşın hararetini hissetmesini sağlar.


War Robots Mermi Hilesi


Ayrıca oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Bu oyunda takip edebileceğiniz benzersiz roller olacak. Düşman ekibine girip onları yok etmeyi seven biri misiniz? Yoksa takım arkadaşlarının hayranı mısınız? İyi bir tacizci de olabilirsiniz. Oyun tarzınıza bağlı olarak, plazma topu balistik füzeleri ve dev av tüfeği gibi çeşitli silahlar arasından seçim yapabilirsiniz! En sevdiğiniz silahı seçin ve ardından robotunuza monte edin. Oyun, oyuncuların karakterlerini tercihlerine göre özelleştirmelerine izin verecek.


War Robots para hilesi 2023


Diğer birçok atıcı gibi, War Robots PvP Multiplayer, oyunculara birçok oyuncunun aynı savaş alanına katıldığı bir maça erişim sağlar. Kazanmak için takım arkadaşlarıyla birlikte düşmanı yok etmek zorunda kalacaklar. Yalnız bir oyuncuysanız, oyuna girmekten çekinmeyin. Arena gibi modlar, yeteneklerinizi gösterdiğiniz yer olacak. Oyunu oynamaya birkaç arkadaşınızı davet ederseniz, takımı kurun. Oyuncuların iletişimi ve koordinasyonu sayesinde takımlar arası savaşlar çok daha çekici olacak.


War Robots altın hilesi 2022


Oyunu oynayabileceğiniz bir arkadaş bulamazsanız, arkadaş edinmek için klanlara katılabilirsiniz. Size yardım etmek için her zaman orada olacaklar. Ayrıca kazanırsanız bu klanlar arasında turnuvalar olacak, çok büyük ödüller olacak.


War Robots hilesi nasıl yapılır


Yakın zamanda güncellenen sürümde, keyfini çıkarmanız için oyuna tamamen yeni bir harita güncellendi. Bu haritaya FABRİKA denir. Oyuncular uzayda robotlar arasındaki atış savaşlarına katılacaklar. Bu, asit tanklarının birçok insan için tehlikeli tuzaklar oluşturmaya başladığı uzun süredir terk edilmiş uzay istasyonlarından biridir. Böylesine zorlu bir ortamda savaşmak, oyuncuların makul kontrole sahip olmasını gerektirir. Ayrıca, bu güncellemeyle gelen tamamen yeni bir robot. Akrep, parasına benzer bir şekle sahip olacaktır. Ek olarak, oyuncunun zehir kusmasına izin veren özel beceriler. Bu, yeni ve heyecan verici güncellemelerden biridir.


War Robots Apk 2023


War Robots PvP Multiplayer'da kesinlikle fark edeceğiniz bir başka ilginç şey de robotların dünyası. Evet, kapsamlı bir karakter sistemi ile oyun, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla haritadan oluşan bir sistem de geliştiriyor. Ve kendi robot dünyasına geldiğinizde, büyüleyici bir hikaye de hissedeceksiniz. Oyun yapımcısı, oyuncuların en sevdikleri karakterler hakkında farklı hikayeler keşfetmelerine izin verdi. Büyük savaş makineleri, güçlerinin ve görünümlerinin olduğu farklı platformlardan ortaya çıkacak. Ve gerçekten de gelecekte sahip olacak bir sonraki robot oyun tarafından kullanıcıya getirilecek.


War Robots apk Android Oyun CLUB


Bu yüzden robot dünyasının hareketi durmaksızın. Kendinizi en son haberlerle güncelleyebilmek için bu dünyayı her zaman takip etmelisiniz! Ve yeni güncellemelerde elbette yeni hikayeler yazılacak. Ancak topluluğumuzun çok büyük olduğundan emin olabilirsiniz. Bu topluluk, bu oyun gibi büyümeyi bırakmayacak. Lütfen büyük bir robot dünyasını deneyimlemek için oyunu kurun ve oyuna giriş yapın!


War Robots indir (MOD, Etkin Olmayan Botlar / Sınırsız Mermi)


Bir önceki android oyun olan Subway Surfers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Hira"

Hiraacet

2 yıl önce

Cokuzeloyun para istiyoruz 20000000000000

"War robots"

Baran biricik

3 yıl önce

Oyun iyi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar