8 Ball Hero Para Hileli MOD APK [v1.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
8 Ball Hero Para Hileli MOD APK [v1.18] 1 8 Ball Hero Para Hileli MOD APK [v1.18] 2 8 Ball Hero Para Hileli MOD APK [v1.18] 3 8 Ball Hero Para Hileli MOD APK [v1.18] 4 8 Ball Hero Para Hileli MOD APK [v1.18] 5 8 Ball Hero Para Hileli MOD APK [v1.18] 6

8 Ball Hero Para Hileli MOD APK [1.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 8 Ball Pool oyununa alternatif olan bir bilardo oyunu.


8 Ball Hero 1.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi // para azalmaz
  2. Sınırsız Yaşam // Sınırsız Yaşam Satın Alınmıştır

Futbol, ​​tenis gibi oyunların yanı sıra bilardo da popüler bir spordur. 8 Ball Hero'ya katılın , oyuncular Beer'ı telefonlarından istedikleri zaman, istedikleri yerde çekebilirler. Oyun, insanların fethetmesi için turnuvalar ve mücadeleler düzenliyor. Süper oyuncuysanız, yeteneklerinizi gösterme fırsatını kaçırmayın.


8 Ball Hero v1.18 MOD APK


8 Ball Hero oyununa başladığınızda, ekranda 1'den 15'e kadar numaralandırılmış 15 hedef top ile bir bilardo masası belirecek. Oyuncular isteka topunu itmek için sopalarını kullanacaklar, amaç hedef topları köşedeki 6 deliğe itmektir. masa. Oyuncu ilk turu yapacak ve deliğe düşen herhangi bir topu itmezse oyuncu rakibe geçecektir.


8 Ball Hero 1.18 Para Hile Apk


Peki, iyi bir bilardo oyuncusu olmak için hangi faktörlere ihtiyacımız var? Bu, nişan alma ve ateş etme, birlikte toplar arasındaki etkileşim kuvvetlerini oluşturmak için itişi buna göre ayarlama yeteneğine bağlıdır. Dönüş geldiğinde, isteka topuna bağlanan beyaz bir çizgi belirir. Daha sonra bu çizgi, isteka topunun yönü ve hedef topun hareketinin yönü dahil olmak üzere iki yöne ayrılır. Oyuncu, atış açısını ayarlamak için ekrana dokunacak ve farklı yönlerde dönecektir. Ardından, ekranın sol tarafındaki çubuğun şekline dokunun ve gücü ayarlamak için aşağı doğru sürükleyin. Bazen oyuncular becerilerinin iyi olmadığını hissederse, becerilerini geliştirmek için alıştırma moduna katılın. Her dönüşün yalnızca 30 saniye sürdüğünü unutmayın. Bu kısa sürede oyuncuların atışı tamamlaması gerekiyor.


8 Ball Hero Hile Apk


8 Ball Hero, çevrimiçi, çevrimdışı veya aynı cihazda sırayla oynayan iki kişi dahil olmak üzere 3 oyun modunu destekler. Çevrimiçi oynarsanız, oyuncu aynı sistemde diğer rakiplere karşı oynayabilir ve geleneksel bir oyunun kurallarına uymalıdır. Hedef topları sırayla 15'ten 8'e inerek çevirmektir. Oyuncu yanlışlıkla daha küçük bir sayı ile topu bir önceki deliğe koyarsa, kaybedecektir. Çevrimdışı oynarsanız, oyuncu oyunun yapay zekası ile savaşır ve özgürce puan alabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun modu ve oyuncular her yerde eğlenebilir.


8 Ball Hero Altın Hile Apk


8 Ball Hero sadece basit bir spor oyunu olmasına rağmen, tasarımcı oyuncuya eşlik edecek karakterleri de dahil etti. Her karakterin kendine özgü bir kişiliği ve farklı giyim tarzları vardır. Oyuncular onları ringe getirip yeteneklerini gösterebilirler. Ancak bu karakterler mevcut değildir. Oyuncuların paralarını kullanmaları ve mağazadan satın almaları gerekir.


8 Ball Hero Can Hile Apk


Seviye: Bir oyuncu bir maçı tamamladığında, seviye atlamak için deneyim puanları kazanacaktır. Oyuncunun seviyesi ne kadar yüksekse, sıralaması da o kadar yükselecektir. Oradan, sistem oyuncular için eşleşecek uygun rakipleri seçecektir. 8 Ball Hero'daki seviye sistemi, oyuncu daha iyi olduğunda daha fazla zorlukla karşılaşacakları anlamına da gelir. Arkadaşlarınıza meydan okuyun: 8 Ball Hero, oyuncuların Facebook, Gmail ve Miniclip hesaplarına bağlanmasını sağlar. Oyuncular arkadaşlarına meydan okumalar gönderebilir ve yeteneklerini gösterebilir.Eşya sistemi: Oyunda bilardo topları, bilardo sopası ve masalar gibi benzersiz eşyalar bulunur. Oyuncular, kazanarak kazandıkları Havuz Paralarını Havuz Mağazasında alışveriş yapmak için kullanabilirler.


8 Ball Hero İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun RAID Shadow Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar