City Takeover Para Hileli MOD APK [v3.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
City Takeover Para Hileli MOD APK [v3.2.0] 1 City Takeover Para Hileli MOD APK [v3.2.0] 2 City Takeover Para Hileli MOD APK [v3.2.0] 3 City Takeover Para Hileli MOD APK [v3.2.0] 4 City Takeover Para Hileli MOD APK [v3.2.0] 5

City Takeover Para Hileli MOD APK [3.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İstediğiniz herhangi bir hayvanın şeklini alabileceksiniz ve göreviniz şehrin çeşitli yapılarını birleştirerek genişletip daha da muhteşem hale getirmek olacak.


City Takeov City Takeover er 3.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Kalkan
  2. Sınırsız Kılıç

City Takeover, gerçek zamanlı strateji oyunlarının basitleştirilmiş ve genç bir versiyonudur. Oyun oldukça gergin ve görünüşe rağmen karakterlerin tüm eylemleri çok düzgün ve ciddi. İstediğiniz herhangi bir hayvanın şeklini alabileceksiniz ve göreviniz şehrin çeşitli yapılarını birleştirerek genişletip daha da muhteşem hale getirmek olacak.


City Takeover v3.2.0 MOD APK


Kendinizi kurmanın yanı sıra, tüm rakipleri yok edebilecek bir ordu kurmanız gerekecek. AI, bu tek oyunculu oyunda diğer oyuncuları kontrol eder. Sonuç olarak, çevreniz hakkında bilgi edinecek ve etrafta dolaşmak, yapıları birbirine bağlamak ve kuvvetleri mümkün olan en verimli ve zaman açısından verimli bir şekilde düzenlemek için bir strateji geliştireceksiniz. 


City Takeover Para Hilesi


City Takeover varsayılan ayarları, koca göbekli ayı, sarkık suratlı tavuk, zebra kaplanı ve diğerleri gibi sevimli ve eğlenceli hayvanları içerir. Oynarken, yeni oynanabilir karakterlerin kilidini açmak için kullanabileceğiniz puanlar kazanabilirsiniz. 


City Takeover Kalkan Hilesi


Kahramanlarımızın saldırı ve savunma araçları, toplam puanlarına ve beceri setlerine göre farklılık gösteriyor. Elbette satın almalısınız, ancak altyapı geliştirme ve askeri geliştirmenin her aşaması için doğru zamanda doğru olanı seçmek zor bir seçimdir, bu nedenle bir “sığınakta” olmak istemiyorsanız biraz düşünmelisiniz. Henüz pazara gitmedim. parasız durum.


City Takeover Kılıç Hilesi


Puan harcamadan elde edilebilecek silahlardan bahsediyorum; Kimseyi incitmek istemiyorum; Sadece biraz eğlenmeye bakıyorum. Belirli bir öğeye gönül verdiyseniz, onu satın almak için yeterince puan biriktirmek en iyisidir çünkü gereksiz ekstralara para harcamak akıllıca değildir. 


City Takeover Apk Hile


Bu "lisanslı" değildir, ancak City Takeover'da açıktır. Ve hoşunuza gitsin ya da gitmesin, bir noktada birinin evine yasadışı bir şekilde girmeniz gerekecek, ya etrafı gözetlemek, bazı malzemeleri çalmak ya da bazı askerlerle savaşa girmek zorunda kalacaksınız. 


City Takeover Apk indir


Karşılığında mal ticareti… Muhtemelen bu nedenle şirket bir hayvan tasarımı seçti; yeterince sevimliyse, insanlar tuhaf kusuru gözden kaçıracaktır.


City Takeover indir (MOD, Kalkan Hilesi)


Bir önceki android oyun SciFi Survivor APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar