Deer Hunting 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Deer Hunting 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.0] 1 Deer Hunting 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.0] 2 Deer Hunting 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.0] 3 Deer Hunting 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.0] 4 Deer Hunting 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.0] 5 Deer Hunting 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.1.0] 6

Deer Hunting 2 Reklamsız Hileli MOD APK [1.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Geyik Avı 2 olan bu av oyununu mutlaka deneyin.


Deer Hunting 2 1.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklamları izlemeden ücretsiz ödülleri alabilirsiniz.
Deer Hunting 2 Hunting Season'da muhteşem manzaralarla çevrili en sıra dışı hayvanları avlamak için dünyanın farklı yerlerine seyahat edin. Oyun, tehlikeli yırtıcılar da dahil olmak üzere çok çeşitli hayvan türlerine sahiptir: kurtlar, ayılar, çitalar ve rolleri kolayca değiştirebileceğiniz diğerleri. Yeni başlayan bir avcıysanız, eğitim modundan geçerek becerilerinizi geliştirebilirsiniz. 


Deer Hunting 2 v1.1.0 MOD APK


Zengin bir silah seçimi size yeni bir seviyede heyecan verici bir avda yer alma fırsatı verecek. Ayrıca, silahlarınız için çok sayıda iyileştirme sistemi var. Bir asistan kullanarak ava katılın, ilginç görevleri tamamlayın ve hediyeler alın. Koleksiyonunuzdaki en iyi kupaları alın ve herkese alanınızda profesyonel olduğunuzu gösterin.


Deer Hunting 2 Para Hilesi


Egzotik yerlerden gelen özel ırklar da dahil olmak üzere dünyanın her yerinden 100'den fazla hayvanla tanışın. Ana görevleri tamamlar tamamlamaz, sözleşmeli görevler ve kupa avı açılacaktır. Bu, habitat koşullarına uyum sağlayarak saatlerce av avlamanız gereken Deer Hunting 2'deki en ilginç ve heyecan verici aşamadır. Kupa avı, sizden dayanıklılık ve dikkat gerektirir, çünkü bazen hedef en beklenmedik yerlerde olabilir. Bir sonraki konum, ana ve ek görevleri tamamladıktan sonra açılacaktır.


Deer Hunting 2 Hile Apk


Sualtı dünyası, güncellenmiş versiyonda özel ilgiyi hak ediyor. Şimdi, karada avlanmaktan bıktıysanız, sualtına gidin ve dev bir köpekbalığı veya yakalanması zor bir vatoz vurmaya çalışın. Tamamen barışçıl avcılar için, kimseyi öldürmek zorunda olmadığınız bir spor balıkçılığı modu mevcuttur. Deer Hunting 2: Rifles, Shotguns, Assault Rifles ve Pistols oyununda 4 çeşit silah bulunmaktadır. Farklı görevler için farklı silahlar. Oyunda ilerledikçe bunların kilidini açabilirsiniz. Bir silah belirli bir seviye için, diğeri belirli bir yerde kullanılabilir. Zaman zaman cephaneliğinizi yükseltmek gerekiyor. Uygulamada sağlanan silahların cephaneliği çeşitlidir, bu nedenle atış ustalığı sınıfı heyecan verici olmayı vaat ediyor.


Deer Hunting 2 Apk indir


Tamamlanan seviyeler para getirir. Bundan sonra, yepyeni bir keskin nişancı tüfeği satın almak veya ekipmanınızı geliştirmek için onları mağazada harcayın. Oyunun benzersizliği, kapsamı olan silahlara ek olarak, yay, makineli tüfek veya av tüfeği satın almanın mümkün olmasıdır. Bu sayede hedefi vurmak çok daha zor olacak ama daha da fazla ilgi olacaktır.


Deer Hunting 2 Apk Son Sürüm


Deer Hunting 2, zafer mücadelesini unutulmaz bir maceraya dönüştüren ayrıntılı konumlara sahiptir. Gezegenin herhangi bir köşesine giderek, bozulmamış doğanın güzelliğinin tadını çıkarabilir ve aynı zamanda atış becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Avrupa ve Afrika, ormanlar ve savanlar, yaygın ve nadir vahşi hayvan türleri, canlı izlenimler ve güçlü duygular - oyun en talepkar oyuncuları memnun edecek. Korkuyu unutup risk ve heyecan dünyasına kafa yorarsanız, burada kahraman olmak kolaydır.


Deer Hunting 2 indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Hillside Drive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar