Metal Shooter Super Soldiers Para Hileli MOD APK [v1.6.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Metal Shooter Super Soldiers Para Hileli MOD APK [v1.6.4] 1 Metal Shooter Super Soldiers Para Hileli MOD APK [v1.6.4] 2 Metal Shooter Super Soldiers Para Hileli MOD APK [v1.6.4] 3 Metal Shooter Super Soldiers Para Hileli MOD APK [v1.6.4] 4 Metal Shooter Super Soldiers Para Hileli MOD APK [v1.6.4] 5

Metal Shooter Super Soldiers Para Hileli MOD APK [1.6.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Göreviniz, ekibi ayağa kalkıp doğru yönlerde savaşmaya yönlendirmek.


Metal Shooter 1.6.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Harcadıkça artar.
Bu oyunda dünyanın özel kahramanı olun! Metal Shooter ilgi odağı olacak ve dünyayı kurtarmada öncü olacaksınız. Bu, karakterin liderliğindeki ritim ve tamamen doğru yön nedeniyle günümüzün en ünlü aksiyon oyunlarından biridir. Bu mükemmel sürüm oyun, oyun tekniklerinde önemli bir gelişmeye sahip olup, özellikler ve yürütme yöntemleri gibi çekici unsurlar geliştirmeye odaklanmıştır.


Metal Shooter v1.6.4 MOD APK


Ya bir gün dünya alevler içinde kalırsa ve kimse ayağa kalkıp barış için savaşmaya cesaret edemezse? Dünyada oluyor, kötü bir güç insanları vuruyor ve kimseden korkmadan her yerde kol geziyorlar. Bu sefer olayın ve gerginliğin farkında olarak, bu kötü unsurlarla savaşmak için bir ekip oluşturmak için ayağa kalktınız.


Metal Shooter Para Hilesi


Bu kargaşada duruşunuz kesinlikle doğru ve siz de bu hareketin olağanüstü liderisiniz. Göreviniz, ekibi ayağa kalkıp doğru yönlerde savaşmaya yönlendirmek, birlikte saldırmak için mükemmel bir fırsat bekleyerek alıştırma yapmak. Metal Shooter, zorluklarda ve meydan okumalarda her zaman yanınızda olacak; aldığınız görevleri iyi yapmaya devam edin.


Metal Shooter Elmas Hilesi


Bu seferki maçların çoğu silahlarla ilgili ve bu da kadromuz için bir fırsat. Metal Shooter, her zaman savaş için en iyi silahları kullanmanıza izin verir ve ayrıca zorlu savaşların üstesinden gelmek için farklı silahları da değiştirebilirsiniz. Yoğun dövüşler, korkunç atışlar bu oyunun dikkat çekici odak noktası olacak.


Metal Shooter Altın Hilesi


Metal Shooter hile apk, psikolojik olarak iyi hazırlanacağınız için maçlarda kendi ideal arkadaşınızdır. Oyun size ekibinize liderlik etme ayrıcalığı vererek, faydalı tavsiyeler vererek sizi her zaman ilginç hissettirir. Oyun ayrıca size verilen görevi güvenle yerine getirebilmeniz için eksiksiz silahlar ve saldırı yöntemleri sağlar. Maçlarda elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın çünkü sonuçlar dikkat etmeye değer.


Metal Shooter Super Soldiers indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar