Idle Bank Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Bank Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 1 Idle Bank Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 2 Idle Bank Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 3 Idle Bank Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 4 Idle Bank Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 5

Idle Bank Tycoon Para Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Milyarder olmaya ve banka imparatorluğunuzu kurmaya hazır mısınız? Maceranıza şimdi başlayın!


Idle Bank Tycoon 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Harcarken asla azalmaz, önce yeteri kadar lazım

Idle Bank Tycoon'un son sürümünde tamamen yeni bir mücadeleye hazır mısınız? İlgi alanlarınızı keşif ve ticaretle birleştirerek zengin bir maden patronu olabilirsiniz. Idle Bank: Money Tycoon yepyeni oyunumuz ve sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! 


Idle Bank Tycoon v1.3.0 MOD APK


Idle Bank Tycoon oyununda bankanızı yönetmek, saygın bir bankacı olmak ve milyar dolarlık bir servet biriktirmek sizin tutkunuz mu? İmkanınız varsa hemen deneyin!  Dünyanın neyden yapıldığını görmesi için bir gösteri yapın. Muhtemel katkılarınızı yapın, çığır açın ve mümkün olan en güçlü kodaman olmak için finans sektörünün zirvesine yükselin.


Idle Bank Tycoon Para Hilesi


Bir milyoner veya milyarder olabilirsiniz, ancak banka size her gün önemli bir meblağ gönderecektir. Bankacılık endüstrisinin bu simülasyonunda, bir bankacı olarak başlıyorsunuz ve gerçek bir kapitalist olmak için ilerliyorsunuz. Bu heyecan verici tıklama oyununun bir katılımcısı olarak, iş simülasyonlarından para birimi yaratmaya ve kredi dağıtımına kadar çeşitli etkinliklerde bulunma fırsatına sahip olacaksınız.


Idle Bank Tycoon Elmas Hilesi


Başarılı iş imparatorluğunuzu kurmak için finansal ve yönetimsel kararlar vermelisiniz. Bir maden patronu, bir bakkal patronu veya bir ofis malzemeleri patronu olmanız fark etmez. Önceki başarılarınızı yeniden yaratabilecek, çok uluslu bir holding haline gelebilecek ve bir kez daha servet biriktirebileceksiniz.


Idle Bank Tycoon Altın Hilesi


Havadan para kazanmanıza izin veren, atıl bir şirketin eğlenceli bir simülasyonu. Ekrana dokunduğunuz diğer dokunma oyunlarının aksine, bu çevrimdışı banka simülatörü, daha fazla fayda elde edebilmeniz için para kaynakları kazanmayı amaçlar; Kazandığınız paralar istasyonlarınızı ve şubelerinizi geliştirmek için kullanılabilir ve daha müreffeh bir kapitalist olmanızı sağlar.


Idle Bank Tycoon Apk Hile


Ekrana dokunduğunuz diğer oyunların aksine, bu oyunun biraz derinliği var. Oyuncular, kapitalizmle macera tutkunuzu tatmin etmenize yardımcı olan bir simülasyon oyununa katılmaya hazır. Idle Bank Tycoon, zengin bir patron ve para madenciliği kralı olmanıza yardımcı olur. Bir bankacı olun ve onu sonuna kadar yönetin.


Idle Bank Tycoon Apk indir


Eller boş sıfırdan başlayın. Yetenekli bir milyarderin yoluna adım adım her kuruşu biriktirin. Bu para kazanma oyununda bir kapitalist olun. Bankanız, şehirdeki insanların giriş çıkışlarının kalabalık olduğu yoğun şehir merkezinin tam ortasında yer almaktadır. Kararları ve finansal yönetimi katı ve şeffaf bir şekilde alın.


Idle Bank Tycoon Apk Son Sürüm


İş oyunları, para ve kredi basımı, her şey bu kapitalist oyunda birleşiyor. Bir bankacılık efsanesi ve sektörde hayatta kalan son bankacılık kralı olun. Oyun otomatik bir boşta kalma mekanizmasına sahiptir, bu da sadece başlamanız ve bir süre beklemeniz gerektiği anlamına gelir. İş tamamlandıktan sonra, sadece kontrol edin ve para ve ödülleri toplayın. Bu süre zarfında iş, çalışanlar ve makineler tarafından otomatik olarak yapılır. Oyuncular, bankanızın içinde gerçekleşen faaliyetlere göz kulak olmak için alanı yakınlaştırıp uzaklaştırabilir. Üretim hatları birbirini takip eder ve her aşama arasında bir bağlantı vardır.


Idle Bank Tycoon indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Coin Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar