DEAD WARFARE Zombie Mermi Hileli MOD APK [v2.21.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
DEAD WARFARE Zombie Mermi Hileli MOD APK [v2.21.11] 1 DEAD WARFARE Zombie Mermi Hileli MOD APK [v2.21.11] 2 DEAD WARFARE Zombie Mermi Hileli MOD APK [v2.21.11] 3 DEAD WARFARE Zombie Mermi Hileli MOD APK [v2.21.11] 4 DEAD WARFARE Zombie Mermi Hileli MOD APK [v2.21.11] 5 DEAD WARFARE Zombie Mermi Hileli MOD APK [v2.21.11] 6

DEAD WARFARE Zombie Mermi Hileli MOD APK [2.21.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalanları bulun ve onlara katılın, ittifaklar oluşturun ve yeni arkadaşlarla tanışın.


DEAD WARFARE Zombie 2.21.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
  2. Sınırsız Can Hilesi
Bazı epik nişancı eylemlerine mi ihtiyacınız var? Mobil cihazlarınızda keyfini çıkarabileceğiniz harika bir FPS başlığı mı arıyorsunuz? Zombi hayatta kalma konseptleriyle son derece ilgileniyor ve heyecan mı duyuyorsunuz? O halde DEAD WARFARE size dilediğinizi ve daha fazlasını sunacağından kesinlikle doğru yerdesiniz . En sevdiğiniz ateşli silahlarla kıyamet sonrası kurulumlara dalın. Bir dizi epik zombi atıcı mücadelesini üstlenirken kilitlenin ve yüklenin. Her biri kendi benzersiz becerilerine ve yeteneklerine sahip destansı düşmanlarınızı alt edin.


DEAD WARFARE Zombie v2.21.11 MOD APK


Yıl 2072 ve insanlık yıkımların eşiğinde. Her şey, zombi salgını gerçekleştiğinde başlar ve gezegendeki neredeyse tüm nüfusu yok eder. Hükümet ve ordu hiçbir şey yapamadı. Ve kısa bir süre sonra, uluslar peş peşe dehşet saçan ölümsüzlerin saltanatına düşmeye başlar. Ve hükümetin vazgeçmesiyle birlikte, dünyanın hemen hemen her ülkesinde anarşi meydana geldi. Düşman suçlu grupları, özgürlük savaşçıları ve hatta siviller, zombilere karşı nihai savaşlarına başlar ve hatta birbirlerinin topraklarına baskınlar düzenler. Kaynaklar ve sarf malzemelerinin azalmasıyla, çok az seçeneğiniz kaldı. Hayatta kalma şansınız için savaşmak ya da insanlığın nihai kararı olarak ölümü seçmek. Heyecan verici nişancı oyununa başlarken en iyi destansı dövüşçü listenizi oluşturun. Dead Warfare Zombie'nin kıyamet sonrası dünyasını keşfederken ve heyecan verici nişancı deneyimleriyle eğlenirken bir dizi ilginç oyun içi kampanya ve görevle oyunun tadını çıkarın. Kötü zombilere ve diğer tehlikeli suçlu gruplarına karşı savaşın. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla oynayın. Oyunda bulunan birden fazla silah ve eşyadan yararlanın ve eğlenin.


DEAD WARFARE Zombie 2.21.11 Mermi Hile Apk


DEAD WARFARE Zombie'de nihai zombi hayatta kalma zorluklarını yaşarken Dead Warfare'de inanılmaz gerçekçi atış oyununa dalın. Gerçekçi ışık efektleri, ayrıntılı dokular ve çarpıcı FPS ortamlarıyla inanılmaz oyun içi grafikleri keşfedin ve keyfini çıkarın. Her biri benzersiz ve ilginç görünümlere sahip harika 3D karakterlerle harika nişancı mücadelelerinin tadını çıkarın. Ve aynı zamanda, olağanüstü ayrıntılar ve görsel efektlerle 3D modunda inanılmaz silahlara yakından bakın. Bunun da ötesinde, doğru ve gerçekçi fizik, oyun içi hareketlerinizi son derece keyifli hale getirecek. DEAD WARFARE: Zombie'nin destansı oyununu keşfedin, destansı oyun zombi atıcısına tamamen dalın.


DEAD WARFARE Zombie Can Hilesi


Her bir zombideki gerçekçi ve benzersiz davranışlarla kendinizi bu inanılmaz nişancı oyununda bulursunuz. Sadece harika görseller ve oyun içi fizik nedeniyle değil, oyundaki diğer birçok küçük ama düşünceli özellik nedeniyle.Dead Warfare'in bu yeni oyununun, geniş ve derinlemesine oynanışı nedeniyle kesinlikle son derece eğlenceli ve zevkli olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte, FPS hayranları kendilerini, her biri her türlü ilginç oyun ve keşfedilecek yönleri içeren devasa haritaları keşfederken bulacaklar.Oyunun her yerinde gizlenmiş her türlü çirkin ve akıllara durgunluk veren sırları keşfedin. Buna ek olarak, her konum aynı zamanda sonsuz korkutucu zombi dalgalarına sahip olacak ve onlarla başa çıkmak için uygun taktikler bulmanızı gerektirecek. Sürükleyici ve taktiksel nişancı oyununu doğrudan mobil cihazlarınızda keşfedin.


DEAD WARFARE Zombie altın hilesi


Oyun içi nişancı deneyimlerinizi çok daha eğlenceli ve ilginç hale getirmek için, DEAD WARFARE: Zombie'deki oyuncular, her biri kendi benzersiz beceri ve yeteneklerine sahip olan farklı karakter sınıflarına erişebileceklerini de görecekler. Ayrıca belirli sınıflarınıza bağlı olarak her karakter diğerlerinden farklı görünecektir. Böylece oyunu belirli yönlerden oldukça etkileşimli ve sürükleyici hale getiriyor. Ayrıca her sınıf, zombilere karşı savaşmak için kullanılabilecek kendi benzersiz silahlarına ve becerilerine sahiptir.


Dead warfare para hilesi Android oyun CLUB


En yetenekli kahramanlardan nihai listenizi oluşturmaktan çekinmeyin. Farklı zombi düşman türleriyle uğraşırken taktiklerinizi planlamak için benzersiz yeteneklerini ve silahlarını kullanın. Ayrıca, kahramanlar, oyunda seviye atladıkça geliştirilebilecek kendi istatistiklerine de sahip olacak. Savaşmaya devam edin ve askerlerinizi güçlendirmek için deneyimler kazanın ve kendinize en iyi adam ekibine sahip olun.


DEAD WARFARE Zombie Hile Apk


DEAD WARFARE: Zombie'deki zombiler, onları diğer oyunlardan tamamen farklı kılan ve bu oyunu çok daha ilginç kılan çeşitli benzersiz ve ilginç özelliklere de sahiptir. Başlangıç ​​olarak, birçok farklı zombi türünü içeren oyunu bulacaksınız. Her birinin kendi davranışları ve yetenekleri vardır, bu da onları birbirleri arasında tamamen benzersiz kılar. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda hem güçlü hem de zombi yardakçılarını çağırabilen kötü ve korkutucu zombi patronlarına sahiptir. Her zombi diğerlerinden tamamen farklı olduğundan, onlarla uğraşırken farklı yaklaşımlar benimsemelisiniz. Yeni bir silah, eşya veya taktik olup olmadığı.


DEAD WARFARE Zombie nasıl indirilir?


Oyun aynı zamanda alabileceğiniz ve kullanabileceğiniz çok sayıda farklı silah ve teçhizat koleksiyonuna sahiptir. İlerledikçe benzersiz ve ilginç oyun tarzlarına sahip farklı silahlar arasında seçim yapmaktan çekinmeyin. Ayrıca, onları daha etkili hale getirmek için silahlarınızdan özel efektler çıkarmak da mümkündür. Üstelik bu silahları dövüşlerinizde kullanmak için satın almanıza gerek yok. Etrafınıza dağılmış silahları ve eşyaları aramak için görevleri üstlenirken çevredeki alanları dolaşın. Silahınızı daha güçlü hale getirmek için, karakterleriniz üzerinde yeni güçler etkinleştirmek için faydalı güncellemelerin kilidini açmak da mümkündür.


DEAD WARFARE apk para hilesi


DEAD WARFARE Zombie'deki oyuncular, heyecan verici oyun içi nişancı mücadeleleri ve görevleriyle birlikte heyecan verici PvP savaşlarında her zaman eğlenebilirler. Kendinizi dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve oyuncularla heyecan verici nişancı maçlarında oyuncularla savaşırken bulun. Artı, çevrimiçi dünyaya katıldığınızda, kendi hayatta kalma üssünüze erişiminiz de mümkündür. Burada kaynakları toplayacak, keşif grupları gönderecek ve kendinizi kötü zombilerden koruyacaksınız. Ancak daha da önemlisi, çevrimiçi oyun etkinleştirildiğinde, artık başkalarından kaynak toplamak için heyecan verici baskın savaşlarına dalabilir ve sizinkini düşmanların saldırısına karşı koruyabilirsiniz. DEAD WARFARE: Zombie'ye dalarken çeşitli ilginç oyun modlarında gerçek oyunculara meydan okur.


DEAD WARFARE Apk Oyun İndir Club


Tüm bu harika özelliklere rağmen, oyun hala Android oyuncularının tamamen ücretsiz olarak keyfini çıkarmasına izin veriyor. Bununla birlikte, hiçbir şey ödemek zorunda kalmadan Google Play Store'dan kolayca yükletebilirsiniz, bu kesinlikle inanılmaz. Ayrıca tamamen ücretsiz olan oyunun değiştirilmiş versiyonuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. Sadece web sitemizden Dead Warfare Mod APK'sını indirin, verilen talimatları izleyin ve gitmeye hazırsınız. Tüm içeriği tamamen ücretsiz olarak etkinleştirilerek oyunun tadını sonuna kadar çıkarın. Grafik kalitesi söz konusu olduğunda, DEAD WARFARE: Zombie, şu anda mevcut olan en iyi zombi hayatta kalma ve nişancı oyunları arasında kesinlikle listelenmelidir. Bununla birlikte, kendinizi gerçekçi oyun içi fizik, güçlü patlamalar, sürükleyici ateş efektleri ve garip bir şekilde tatmin edici kan efektleri ile çarpıcı görsel deneyimleri keşfederken bulacaksınız. Hepsi, Android oyuncularını taşınabilir oyunlar için nihai nişancı deneyimlerine sunmak için bir araya getirildi.


DEAD WARFARE Son Sürüm Apk indir


Ek olarak, güçlü ses efektleri ve inanılmaz film müzikleri ile kendinizi DEAD WARFARE: Zombie'deki harika oyuna tamamen bağlı bulacaksınız. Bu harika mobil zombi atıcı oyununda her bir ayrıntıyı deneyimleyin. Yaralılardan gelen çığlık sesleri, güçlü silah sesleri, yıkıcı patlamalar vb. Her şey inanılmaz derecede gerçekçi görünüyor ve hissediyor. Oyun tamamen ücretsiz ve kilidi açılmış olduğu için, keyfini çıkarmaya başlamak için artık daha fazla nedeniniz olacak.


DEAD WARFARE Zombie indir (MOD, Sınırsız Mermi / Can Hilesi)


Bir önceki android oyun Drift Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar