Drift Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drift Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.18] 1 Drift Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.18] 2 Drift Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.18] 3 Drift Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.18] 4 Drift Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.18] 5 Drift Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.18] 6

Drift Legends Para Hileli MOD APK [1.9.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Etraftaki en gerçekçi 3d drift oyununda nihai drift yarış deneyimi.


Drift Legends 1.9.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Reklamsız
Oyun endüstrisinin ilk günlerinden beri, yarışla ilgili oyunlar her zaman birçok oyuncuyu çekmiştir. Çünkü hızla araba kullanmanın heyecanı birçok insanın sevdiği şeydir. Oyun, hız konusunda tutkulu bir oyuncunun hızına hakim olabilme, yarışı kontrol edebilme hissidir. Arcade makinelerinde “Turbo” gibi ilk oyunlardan beri, yarış oyunları küresel bir çılgınlık yarattı. Sayısız oyuncu sadece "Turbo" oynamak için saatler harcıyor. Onlarca yılı aşkın bir süredir geliştirme, oyunun kalitesi yeni deneyimler getirmek için büyük ölçüde iyileştirildi. Şu anda oyunculara en iyi deneyimi yaşatabilecek oyun Drift Legends. - yarış oyunu. Oyuncular yüksek hızlı yarış hissini yaşamak istiyorlarsa, bunu yapmak için mükemmel bir oyundur. Oyuna geldiğinizde, oyuncu deneyimlemeniz için birçok dikkat çekici teknolojik gelişme yaşayacaktır.


Drift Legends v1.9.18 MOD APK


Bu oyun, geçmişe kıyasla belirgin bir gelişme olan 3D olan en modern grafik formatına sahiptir. Geçmiş oyunlarda, çoğunlukla 2D olacaktı ve görüntüler yalnızca piksel stilinde oluşturulmuştu. Bu oyunda, işler çok gelişti, oyunun görünümünden arabalara kadar oyunun görüntüsü en iyi duruma ulaşmak için eksiksiz bir şekilde cilalandı. Oyunun haritası, oyunun en küçük detaylarına kadar canlı, yüksek kaliteli görüntülerle oldukça göz alıcı bir tasarımdır. Çim görüntüsü, arabanın dumanı gibi şeyler, oyuncunun deneyimlemesi için oyun tarafından çok dürüst bir şekilde anlatılıyor. Ana karakter araç ise, oyun gerçeğe çok benzemesi için çok yatırım yaptı. Arabanın vidaları, çizikleri, oyuncuların kolayca tanıması için çok detaylı görünüyor. 3D grafiklerle,


Drift Legends Para Hilesi


Piyasada oyuncuların seçebileceği birçok yarış oyunu var, ancak bunların çoğu fizik kurallarını çiğniyor. Yani bazı oyunlarda oyuncu havada uçabilen bir araba görebilir, yani diğer saçma şeyler. Bunun gibi oyunlar, oyunculara imkansız görünen şeyleri yapma heyecanı verecek. Ancak bunun gibi şeyler gerçek bir yarışa benzemiyor, bu yüzden işleri gerçekçi kılmak için oyun fiziksel unsurları korudu. Yani bu oyunda sadece küçük bir hata, arabanız imha edilecek, kazanan olmaya dikkat edin.


Drift Legends Altın Hilesi


Oyun, fiziksel yasaların oyuna uygulanmasını koruduğu için her şey çok daha zor hale gelecektir. Oyuncuların kazanan olmak için iyi kontrol becerilerine sahip olmaları gerekir. Oyuncular, sürüklenmek ve düşmanı yenmek için en iyi zamanın ne olduğunu bilmelidir. Sadece küçük bir hata, oyuncu tüm yarışın bedelini ödeyecek. Oyuncuların bir kaza oluşumunu en aza indirmesi gerekir, çünkü öyleyse, yarışa devam etmek için o konumdan geri dönmeniz gerekir. Bu arada, oyuncunun maksimum hıza ulaşması birkaç saniye sürecektir. Ancak sadece birkaç saniye içinde rakip sizi yenebilir, bu yüzden çarpışmalardan kaçınmaya dikkat edin.


Drift Legends Araba Hilesi


Bu oyunda, oyuncuların seçebileceği çok sayıda farklı model içeren devasa bir süper araba koleksiyonu var. Şu anda oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz popüler arabalardan süper arabalara kadar 40'tan fazla farklı modele sahip. Ama oyunun başında, sahip olduğunuz tek şey, yarışmaya yetecek kadar normal bir araba. Birçok yarıştan geçtikten ve kazandıktan sonra, oyuncular daha iyi rakiplerle rekabet edebilmek için daha iyi arabalar satın almak için para biriktirecekler. Oyun ayrıca, oyuncuların Kariyer moduna katılan süper arabaların kilidini açmasının başka bir yolunu da sunuyor. Bir oyuncu belirli sayıda aşamayı tamamladığında, ödül olarak yeni arabalar alacaksınız. Oyuncuların yalnızca oyunun Kariyer moduna katılarak açabilecekleri birçok araç var.


Drift Legends Hile Apk


Oyun, oyuncuların daha fazla güç kazanabilmesi için arabalarını yükseltmelerine izin veriyor. İyi bir araba ile oyuncu diğer arabalara göre büyük bir avantaja sahiptir. Aracın gücünü artıran frenler, motorlar ve diğer birçok şey gibi oyuncuların yükseltebileceği birçok şey var. Ayrıca, oyuncu isterse, arabanızı benzersiz kılmak için arabanın dışını özelleştirmek mümkündür.


Drift Legends İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Huntdown APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar