Benim Konuşan Angelam Para Hileli MOD APK [v6.6.0.4720]

Puan: 4.00 (Oylar: 5)
Benim Konuşan Angelam Para Hileli MOD APK [v6.6.0.4720] 1 Benim Konuşan Angelam Para Hileli MOD APK [v6.6.0.4720] 2 Benim Konuşan Angelam Para Hileli MOD APK [v6.6.0.4720] 3 Benim Konuşan Angelam Para Hileli MOD APK [v6.6.0.4720] 4 Benim Konuşan Angelam Para Hileli MOD APK [v6.6.0.4720] 5 Benim Konuşan Angelam Para Hileli MOD APK [v6.6.0.4720] 6

Benim Konuşan Angelam Para Hileli MOD APK [6.6.0.4720] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kedi kızınızı şık hale getirmek için göz farı, makyaj kremi veya ruj gibi makyaj malzemeleri toplayabilmenizdir.


Benim Konuşan Angelam 6.6.0.4720 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Evcil hayvanlar, oyun yayıncıları ve ekonomistler için sonsuz bir ilham kaynağı haline geldi. Evcil hayvanlar, birçok avantajı nedeniyle herkes için çok önemli bir rol oynamaktadır. Evcil hayvanlar, zayıflık anlarında ruhunuzu rahatlatabilir, sizinle birlikte tüm acıların üstesinden gelebilir, mutlu anlar yaşayabilir. İnsanları daha aktif ve birbirine daha yakın hale getirirler. Bu nedenle oyun piyasası, çok sayıda hayran çekmek için sevimli köpekleri ve kedileri oyuna getirdi. Şimdiye kadar, birçok içerikleri, oyunların birçok türleri ile oynamak için pek çok yöntem, ama oyun Benim Konuşan Tomum gibi güzel kediler tarafından çok oyuncunun aşk yakalar olmuştur Benim Konuşan Tom'um 2, Benim konuşan Hankim gibi oyunlar yayıncı Outfit7 Limited'den.


Benim Konuşan Angelam v6.6.0.4720 MOD APK


Benim Konuşan Angelam kedi severler için doğdu. Birçok insandan, birçok cinsiyetten, yaştan bağımsız olarak iyi yorumlar var ve çoğu memnun hissediyor. Bu kedinin popülaritesini kanıtlamak için yeterli. Dahası, sevimli bir kediyle sohbet edip arkadaş edinirken eğlenceli. Endişelenmenize gerek yok çünkü kedi tüyleri sizi hasta edebilir. Kedi tüyüne alerjisi olan ama yine de iletişime geçmek isteyenler Benim Konuşan Angelam tamamen doğru bir seçim.


Benim Konuşan Angela'm APK -- PARA ve elmas hilesi


Oyuncular boş zamanlarında çok fazla enerji ve zaman harcamadan Angela ile ilgilenebilirler. Angela'yı yıkamak için sadece birkaç saniye ayırmanız yeterlidir, bunu unutursanız, birkaç gün sonra kedinizin kürkü lekelenir. Seni ve kediyi rahatsız ediyor. Bu yüzden düzenli olarak ilgilenin, oyuncular bunu yapmak için fazla zaman almayacak. Bir süre sonra Angela acıkacak ve yiyecek bulması gerekecek, sevimli kedisine yardım eder misin? Kedinin gün geçtikçe büyüyüp sağlıklı bir kedi olabilmesi için lezzetli yiyecekler yemesine izin verin. 


benim konuşan angela'm apk indir ücretsiz


Oyuna katılarak keşfedeceğiniz çok ilginç şeyler olacak ve kedi için evi dekore edeceksiniz bunlardan biri. Oyuncu ne kadar uzun süre katılırsa, kedi o kadar hızlı büyür. Her seviyede, oyuncuların meraklarını uyandırmak için beklenmedik hediyeler olacak. Çünkü seviye atladıkça, Angela'nın evinde o kadar çok dekorasyon ve aktiviteye sahip olacaksınız. Oturma odası, yatak odası ve banyodaki duvarların, yer karolarının veya ampullerin rengini değiştirdikten sonra, yeni bir ev aramak için tüm zamanı değiştirebilirsiniz.


Benim Konuşan Angela'm Apk Elmas Hilesi


Benim Konuşan Angelam oyununu deneyimleyenler ve yaşayacak olanlar için harika bir şey, kedi kızınızı çok şık hale getirmek için göz farı, makyaj kremi veya ruj gibi makyaj malzemeleri toplayabilmenizdir. Oyuncular ayrıca güzel elbiseler ve elbiseler eklemek için alışverişe gidebilirler. Oyun ayrıca, Angela'nın mükemmel olması için kıyafetleri, ayakkabıları ve takıları koordine etmeniz gerektiğinde oyuncuları moda dünyasına getiriyor. 


Benim konuşan angela'm apk dayi


Kedi kız ayrıca modaya uygun saç stilini ve ışıltılı makyajını kendine hitap edecek şekilde değiştirebilir. Sırada Angela'yı dans stüdyosuna götürecek olan oyuncu, Angela'nın eğlenceli müziğe uygun dans eğitimi derslerine katılabileceği veya diğer birçok kedi arasındaki yarışmalara katılabileceği. Kedi oğlanların ona hayran olmasını ve hayran olmasını sağlayan modern dans hareketleriyle Angela'nızın güzel ve esnek görünmesini sağlayın. Oyuncular ayrıca rekabet etmek için diğer oyuncularla arkadaş olabilir.


Angela APK 2023


Ayrıca, merakınızı fethetmeye teşvik eden sayısız bulmaca oyunu veya ilginç mini oyunlar da var. Elbette bu oyunları kazandıktan sonra kediniz için sayısız cazip ödül kazanacaksınız. Angela'nın mücevherleri, ev dekorasyonları ve kıyafetleri olabilir. Çok fazlalarsa ve konuşmak istiyorsanız, sahip olmak istediğiniz eşyaları yardım etmek veya takas etmek için arkadaşlarınıza gidin.


Benim Konuşan Angelam Hile apk


Bu oyunun arayüzü ile ilgili olarak, önceki güncellemelerden çok daha güzel hale geldi. Oyunun rengi de oyuncunun hayal gücünü harekete geçiren çok ferahlatıcı. Outfit7 Limited, bu oyunu yaratan bir yapımcıdır. Ayrıca Google Play'de yayınlanan temaların yanı sıra birçok ürünü de var. Görünüşe göre bu oyunların hepsi aynı şekilde çalışıyor, ancak My Talking Angela'nın kendi oyunu, hayranların kalbinde iyi bir his yarattı çünkü birçok özellik tamamen istismar edildi. Kediler ve kızlar Angela için eğlence aktiviteleri de çok odaklı.


Benim Konuşan Angelam indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fast Racing 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar