Benim Konuşan Hankim Para Hileli MOD APK [v2.4.0.393]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Benim Konuşan Hankim Para Hileli MOD APK [v2.4.0.393] 1 Benim Konuşan Hankim Para Hileli MOD APK [v2.4.0.393] 2 Benim Konuşan Hankim Para Hileli MOD APK [v2.4.0.393] 3 Benim Konuşan Hankim Para Hileli MOD APK [v2.4.0.393] 4 Benim Konuşan Hankim Para Hileli MOD APK [v2.4.0.393] 5 Benim Konuşan Hankim Para Hileli MOD APK [v2.4.0.393] 6

Benim Konuşan Hankim Para Hileli MOD APK [2.4.0.393] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 7 milyardan fazla kullanıcı tarafından indirilen herkesin yakından tanıdığı oyun.


Benim Konuşan Hankim 2.4.0.393 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. Minimum ürün maliyeti

Benim Konuşan Hank'im, Outfit7 tarafından yayınlanan evcil hayvan oyunuyla ücretsiz ilgileniyor. Benim Konuşan Tom'um, Benim Konuşan Angela'm, Konuşan Tom'um ve Arkadaşlarım ile bir dizi başarının ardından Outfit7, Android için My Talking Hank oyununun Hank adlı sevimli köpek yavrusu ile birlikte konumlarını doğrulamaya devam etmek istiyor. Bu sevimli köpek yavrusu ile adaya gelmeye başlamak için Android için Benim Konuşan Hank'im oyununu indirelim.


Benim Konuşan Hankim v2.4.0.393 MOD APK


Yavru köpeğimizle ilgileneceğiz ve birçok sevimli hayvanla Hawaii adasını ziyaret edeceğiz. Hank köpek yavrusu için tamamen yeni bir görev, Hank APK 2020 koleksiyonuna eklemek için olabildiğince çok hayvanın fotoğrafını çekmek. Sadece Hank'in imajı ayrıntılı olarak inşa edilmekle kalmaz, aynı zamanda buradaki hayvanlar da özenle güzel bir oyun alanı yaratma eğilimindedir. My Talking Tom gibi, biz köpek yavrusu besliyor işiyle Hank yavrusu ilgilenir, destek tuvalete götürün banyo yapmak ve onu yapmak yavrusu için her gün en iyi sağlığım yerinde bunun yukarı sonrasında yanı sıra uyku yapmak . Bununla birlikte, oyuncuların yavru köpeğin fotoğrafçılık tutkusunu karşılamak için pek çok ilginç iş yapacağı sadece yavru köpeğe bakmak değildir.


Benim Konuşan Hankim 2.4.0.393 Para Hile Apk


Oyunun her seviyesi, hayvanları çekmek için farklı bir konumun kilidi açılacak ve Hank bunların fotoğraflarını çekecek. Bununla birlikte, onları hareketsiz durmaya ikna etmek için, yiyeceklerin yanı sıra onları çekecek oyuncaklar da hazırlamanız gerekir. Hank'in Hawaii'deki evcil hayvan fotoğraf koleksiyonuna eklemesi için en az bir fotoğrafa ihtiyacımız var.


Benim Konuşan Hankim 2.4.0.393 Altın Hile Apk


Öğeleri yeni açılmış konumdan elde etmek için, oyuncular her yerde satın almak ve sergilemek için köpek yavrusu ayak izi olarak belirtilen altın paraları kullanmalıdır, öğe ne kadar pahalı olursa, o kadar nadir hayvanları çekeriz. Hank'in en memnun olduğu farklı anların fotoğrafını çekebilmesi için her hayvan belirli bir süre nesnelerin bulunduğu yerde olacak. Her hayvanın bir yerde yalnızca bir fotoğrafa ihtiyacı vardır, bu nedenle hayvanın sonraki resminde hangi resmi bırakmayı seçmeniz gerekir.


Benim Konuşan Hank apk 2022


Hank'in uyuduğu süre boyunca oyuncuların yapacak çok işi vardır. En hızlı şekilde para kazanmak için mini oyunlar oynayabilir veya şanslı bir rotasyona gitmek için video izleyebilirsiniz. Bu şanslı rotasyon, altın ve elmas dahil olmak üzere birçok mezhebe sahiptir, şans eseri 1000 altın sikke veya 60 elmas elde edebilirsiniz.


Benim Konuşan Hank 2021 Son Sürüm Apk indir


Modayı seven kız arkadaşlar için nispeten ilginç bir görev, sevimli yavruları için kostümü seçmektir. Her kişinin kişiliği için dahil edilecek şapka, göz rengi veya kıyafet gibi öğeler var. Mevcut ücretsiz öğelere ek olarak, oyunun her seviyesinden sonra, Hank yavru köpeğini daha modern ve modaya uygun hale getirmek için öğeler yavaş yavaş açılacak. Android için Benim Konuşan Hank oyununun arayüzü, Hawaii adasının doğal güzelliğini alırken herkesi heyecanlandırırken gerçekten etkilendi. Renkler ve keskin grafikler oyuncular için, özellikle de çocuklar için iyidir. Hank köpek yavrusu seviyorsanız, Hawaii'yi bu sevimli köpek yavrusu ile keşfetmek için lütfen Android için My Talking Hank oyununu indirin.


Konuşan Hank'im İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Glory of Generals 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar