Project Breach CQB FPS Para Hileli MOD APK [v3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Project Breach CQB FPS Para Hileli MOD APK [v3.0] 1 Project Breach CQB FPS Para Hileli MOD APK [v3.0] 2 Project Breach CQB FPS Para Hileli MOD APK [v3.0] 3 Project Breach CQB FPS Para Hileli MOD APK [v3.0] 4 Project Breach CQB FPS Para Hileli MOD APK [v3.0] 5 Project Breach CQB FPS Para Hileli MOD APK [v3.0] 6

Project Breach CQB FPS Para Hileli MOD APK [3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun tüm düşmanları ortadan kaldırmak için gadget'ları kullanması ve taktiksel olarak oynaması gereken bir Birinci Şahıs Nişancı Oyunudur.


Project Breach CQB FPS 3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
Project Breach CQB FPS, atış becerilerinizi ve stratejinizi geliştireceğiniz, Android işletim sistemi çalıştıran akıllı telefonunuz veya tabletiniz için bağımlılık yapan ve epik bir oyun projesidir. En güçlü ol ve sahip olacağın oyunun tüm başarılarını elde et! Mevcut olanlardan ana karakterinizi seçin ve ardından çok sayıda olacak seviyelerden birini seçin. Taktik yeteneklerinizi anlayacaksınız ve atış becerilerinizi geliştirebilirsiniz! Sonuçta, atış ve taktikler işin özü! Burada her seviyede düşmanlara saldırmanız ve ardından ödüllerinizi almanız gerekecek. 


Project Breach CQB FPS v3.0 MOD APK


Project Breach CQB FPS oyununda daha deneyimli olduğunuzda, zorluk seviyesini kendiniz seçebilir ve daha da deneyimli ve daha iyi olabilirsiniz. Oyun seviyelerinin her biri, başarıyla üstesinden gelebileceğiniz çok sayıda engel ve zorlukla doludur. Aldığınız ödüller için sizi daha da güçlendirecek ve oyun deneyimini daha ilginç hale getirecek yeni silahlar satın alabilirsiniz!


Project Breach CQB FPS Para Hilesi


Project Breach CQB FPS, yüksek kaliteli ve ayrıntılı grafiklerin yanı sıra elle çizilmiş bir stil sunar. Oyun, oyunu daha da ilginç ve havalı ve aynı zamanda zengin kılan 3D mimariye sahiptir. Oldukça uygun olan ve etrafınızdaki herkesi gözlemlemenizi sağlayan kamera türünü kendiniz seçebilirsiniz. Görsel efektler harika ve bu, kendinizi oyun atmosferine daha da derin ve daha serin bir şekilde sokmanıza izin verecek. Kontroller basittir ve birkaç dakika içinde sorunsuz bir şekilde ustalaşacaksınız!


Project Breach CQB FPS Mermi Hilesi


Taktiklerde önyargılı birinci şahıs nişancı. Ayrıca, oyuncu haritada olduktan sonra heyecan verici olayların dinamiklerinin seviyesini düşürmeyen düşük poli grafiklerle. Yalnızca sunulan silah modellerinden doğru bir şekilde ateş etmemeli, aynı zamanda çeşitli araçları verimli bir şekilde kullanmalılar. 


Project Breach CQB FPS Hile Apk


Konumların ön keşfi için, hedeflere göre avantaj elde etmek, ele geçirilen binalara yeni geçitler oluşturmak ve düşmanı uzaktan ortadan kaldırmak için. Düşmanın zeka seviyesi göz önüne alındığında, tüm bunlar mükemmel bir geçiş için kesinlikle kullanışlı olacaktır.


Project Breach CQB FPS apk indir


Mükemmel bir taktik nişancıdır. Daha fazla harita ve hedef dahil etmenin ve belki de silahların maliyetini düşürmenin ve silah özelleştirmeleri eklemenin onu daha heyecanlı hale getirebileceğine inanıyorum! Belki haritaların ve detayların dokularını geliştirmek (NPC'ler ve silahlar oldukça güzel!) de iyi bir fikir olabilir. 


Project Breach CQB FPS Apk Son Sürüm


Bir değerlendirme versiyonu olsa bile, eğlenceli. Kurduktan sonra ekstrem modda oynadım. Görevi on kez tekrarladım ama oyunu sevdim. Oldukça zorlu. Tam sürümün çıkmasını dört gözle bekliyorum. İyi çalışmaya devam edin. Sıçrama veya gizlice öldürme, çömelme ve silahların yanı sıra özel silahlara sahip olmak harika olurdu.


Project Breach CQB FPS indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Iron Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar