Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] 1 Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] 2 Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] 3 Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] 4 Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] 5 Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] 6

Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [2.73.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir dizi ilginç seviyeye geçin ve tamamen yeni bir hikayenin tadını çıkarırken eğlenin.


Candy Crush Jelly Saga 2.73.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Can Hilesi
  2. Bölüm Hilesi

ÖNEMLİ : Oyunu yüklemek için eski sürümünü kaldırmalısınız.

Candy Crush oyuncuları, kendilerini şeker diyarında bir başka harika şeker macerasında buldukları için sevinirler ve burada heyecan verici üçlü eşleştirme seviyelerine dalacaksınız. Yeni bir Candy Crush yolculuğuna çıkarken yeni hikayeyi keşfedin. Candy Crush Jelly Saga'nın harika dünyasını keşfederken ilginç kurulumlar ve oynanışla yeni seviyeleri keşfedin ve deneyimleyin. Bu sefer, bir dizi ilginç bulmaca seviyesini üstlenirken ve yeni hikayelerin kilidini açarken kıpır kıpır, sallanan Jelly Queen ile yüzleşeceğiniz yeni oyunu keşfedin. Kendinizi Candy Crush dünyasına geri dönün ve canlandırıcı bir kurulumda oyunun tadını çıkarın. Geçmişte keyif aldığınız tüm bu harika özelliklere ve oynanışa erişin ve daha fazlasını keşfedin.


Candy Crush Jelly Saga v2.73.8 MOD APK


Oyunda, Android oyuncuları kendilerini Candy Crush'ın güzel seviyelerini keşfederken ve deneyimlerken bulacaklar. Bu yeni bölümde, sizi şekerli dünyayla tanıştıran keyifli üçlü eşleştirme oyununa erişmeye devam edeceksiniz. Onları açmak veya ilginç yeteneklere sahip yeni şekerler oluşturmak için aynı renkli şekerleri bağlayın. Aşamaları etkili bir şekilde temizlemek için bu eşsiz şekerlerden yararlanın. Buna ek olarak, her seviyede her türden harika oyun içi öğeler içeren çeşitli oyun seçenekleriyle, Candy Crush Jelly Saga 'nın bu yeni oyunuyla kendinizi daha da çok eğlenirken bulacaksınız. Ayrıca, ilginç karakterler ve benzersiz maceralar içeren yeni ağaç dünyasını keşfetme şansına da sahip olacaksınız. Ama en önemlisi, yolculuklarınız boyunca kendinizi Jelly Queen ile oldukça fazla karşılaşacaksınız. İyi hazırlandığınızdan ve onu defalarca yenebildiğinizden emin olun. Jelly Queen'i yenerken ve oyundaki şampiyon olarak yerinizi alırken heyecan verici Candy Crush savaşlarına dalın. Seviyelerin tadını çıkarın ve eğlence dolu Candy Kingdom'ı keşfedin.


Candy Crush Jelly Saga Can Hilesi


Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları kendilerini, rahatlatıcı ve keyifli üçlü eşleştirme oyununa kolayca dalabilecekleri klasik ve eğlenceli Candy Crush oyununun keyfini çıkarırken bulacaklar. Bir dizi ilginç seviyeye geçin ve tamamen yeni bir hikayenin tadını çıkarırken eğlenin. Çoğu oyuncu için, hatta seriye aşina olmayanlar için bile, oyuna alışmanın nispeten basit olduğunu göreceksiniz. Burada kendinizi bulmacaların eğlenceli ve harika oynanışını keşfederken bulacaksınız. Benzer şekerleri birleştirin ve her türlü epik şekerli ve çılgın tepkileri serbest bırakın.


Candy Crush Jelly Saga Bölüm Hilesi


Bundan bahsetmişken, Candy Crush Jelly Saga'daki oyuncular, her biri kendi benzersiz kurulumlarına ve oynanışına sahip 2000'den fazla ilginç bulmaca seviyesine erişebileceklerini görecekler. Burada kendinizi birden fazla hedefi tamamlarken bulacaksınız ve zorlukları etkili bir şekilde çözmek için Candy Crush güçlerinden yararlanacaksınız. Oyunla ilgili ilginç hikayeleri keşfederken bir dizi epik bulmaca çözme seviyesinde ilerleyin. Ve makul derecede artan zorluklarla, oyundaki her seviyenin son derece zevkli olduğunu göreceksiniz. Candy Crush Jelly oynamanın tadını çıkarırken ilginç mücadeleler üstlenirken ve oyundaki harika patronlarla yüzleşirken her zaman keyif alabilirsiniz. Her biri kendi uzmanlığına sahip her türden farklı patronlar tarafından meydan okunduğunu bulun. Böylece, bazı inanılmaz şekerli savaşları garanti edin.


Candy Crush Jelly Saga altın Hilesi


Ve oyunu daha ilginç hale getirmek için Candy Crush Jelly, Android oyuncularını Spread the Jelly ve Release the Pufflers'ın eğlenceli ve ilginç oynanışıyla tanıştırıyor. Bu nedenle, eski oyun ve zorluklarla birlikte, yalnızca Candy Crush Jelly Saga'da bulunan heyecan verici yeni oyunun keyfini çıkarmakta özgürsünüz.


Candy Crush Jelly Saga Hile Apk


Ayrıca Candy Crush Jelly'deki oyuncular, seriyi bu kadar popüler yapan ilginç ve harika güçlendirmelere ve güçlendirmelere de erişebilecekler. Düşmanlarınızı etkili bir şekilde alt ederken ve oyunda ilerlerken birleştirilmiş şeker parçalarının inanılmaz güçlerinden yararlanın. Ayrıca, Tasty Color Bomb Lollipop ve benzerleri gibi mevcut yeni güçlendiricilerle, oyunu kesinlikle çok daha eğlenceli bulacaksınız.


Candy Crush Jelly Saga Apk indir


Ve oyunda ilerledikçe, kendinizi Dreamy Treetop'un yeni ve ilginç dünyasını keşfederken bulacaksınız. Yeni karakterlerle tanışın ve ilerledikçe birçok ilginç hikayenin tadını çıkarın. Ve elbette, Jelly Queen'i alıp onun ilginç yardakçılarıyla etkileşime girerken kesinlikle eğleneceksiniz. Oyunu daha eğlenceli hale getirmek için Candy Crush Jelly Saga'daki oyuncular, sosyal hesabınızı oyuna bağlayarak birçok yeni özelliğe de erişebilecekler. Arkadaşlarınız ve çevrimiçi oyuncularla harika Candy Crush mücadelelerine dalarak eğlenin. Liderlik Tablosu mücadelelerinde yarışarak başlayın, benzersiz oyun içi etkinliklerin keyfini çıkarın veya en yüksek puanlarla arkadaşlarınıza meydan okuyun.


Candy Crush Jelly Saga Son Sürüm Apk


Ayrıca, oyun içi dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklamanıza olanak tanıyan çevrimiçi bulut kayıtlarını da etkinleştireceksiniz. Bu nedenle, siz öyle düşünmediğiniz sürece oyun içi ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz. Ayrıca, oyun içi ilerlemenizi farklı cihazlar arasında etkili bir şekilde senkronize etmenizi sağlayan otomatik senkronizasyon özelliğini de etkinleştireceğinden bahsetmiyoruz. Henüz farkında olmayanlar için, oyun şu anda tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında oynaması için ücretsizdir. Bununla birlikte, herhangi bir ücret ödemeden oyunu Google Play Store'dan indirip yüklemeniz mümkün.


Candy Crush Jelly Saga oyna


Ancak, reklamlar ve oyun içi satın almalar nedeniyle oyunu biraz can sıkıcı buluyorsanız, oyunun sınırsız para , reklamsız deneyimler ve reklamsız deneyimler sunan değiştirilmiş versiyonuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. ücretsiz oyun. Sadece web sitemizden Candy Crush Jelly Mod APK'sini indirip yükleyin ve gitmeye hazırsınız. Candy Crush Jelly'nin heyecan verici oyununa dalarak çarpıcı görsel deneyimleri keşfedin. Bir Candy Crush veya Divine serisine her ulaştığınızda tatmin edici görsel efektlerin keyfini çıkarın. İlginç şeker meraklılarından yararlanın ve diğerlerini patlatmalarını izlerken eğlenin. Ancak en önemlisi, iddiasız grafiklerle Candy Crush Jelly'deki oyuncular kendilerini eğlenceli ve ilginç oynanışı sonuna kadar keşfederken bulacaklar.


Candy Crush Jelly Saga indir (MOD, Sınırsız Can / Bölüm Hilesi)


Bir önceki android oyun Cuties APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar