Sharpshooter Blitz Mermi Hileli MOD APK [v2.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sharpshooter Blitz Mermi Hileli MOD APK [v2.0.2] 1 Sharpshooter Blitz Mermi Hileli MOD APK [v2.0.2] 2 Sharpshooter Blitz Mermi Hileli MOD APK [v2.0.2] 3 Sharpshooter Blitz Mermi Hileli MOD APK [v2.0.2] 4 Sharpshooter Blitz Mermi Hileli MOD APK [v2.0.2] 5 Sharpshooter Blitz Mermi Hileli MOD APK [v2.0.2] 6

Sharpshooter Blitz Mermi Hileli MOD APK [2.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Planlarını önceden bilmek için tanımlamanız gereken gizemli bir düşman bölgesine götürür. Oyun, en önemli vakaları çözmek için sizin gibi mükemmel bir ajan istiyor.


Sharpshooter Blitz 2.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
  2. Reklamsız

Düşman yasak bölgelerinin büyük sırlarını ortaya çıkarmak için bir tutkunuz var ve Sharpshooter Blitz tam da bunu yapmanıza izin veriyor. Bu aksiyon dolu atari oyunu size yardımcı olacak ve sizi tehlikeli bölgelere götürecek. Zorluklar her zaman ortaya çıkacaktır ve bunları çözmek için benzersiz bir akıl yürütme yeteneği göstermeniz gerekir.


Sharpshooter Blitz v2.0.2 MOD APK


Sharpshooter Blitz oyununda oyuncunun ana görevi, ülkenin önemli vakaları çözmesine yardımcı olacak bir ajan olmaktır. Büyük davalar her zaman birçok gizli şey içerir ve kazmazsanız unutulabilirler. Aksiyona adım atmanız gerekiyor ve Sharpshooter Blitz sizi her zaman yeni alanlara yönlendiriyor.


Sharpshooter Blitz Para Hilesi


Aynı zamanda düşmanların yarattığı bakışlardan saklanmak için birçok farklı kılığa bürünmeniz gerekiyor. Bu oyunun doruk durumlarında keskinliğinizi gösterelim. Bu alanlar, düşmanın hayati bilgileri tuttuğu yerlerdir ve aranabilirliğinizi artırmak için bilmeniz gerekir.


Sharpshooter Blitz Mermi Hilesi


Oyuncular gerçek kimliklerini gizlemek zorunda çünkü bizim gibi kötü şeyleri sömürmek isteyenlerden nefret ediyorlar. Oyuncuların hareketlerini takip etmek için gizli dinleme cihazlarını ve navigasyonlu uçakları kullanmaları gerekir. Daha spesifik olarak, Sharpshooter Blitz, farklı karakterlere dönüşebilmeniz ve onlara daha kolay erişebilmeniz için size gerekli öğeleri sağlar. 


Sharpshooter Blitz Hile Apk


Oyuncular ayrıca tespitten kaçınmak için bir dizi yedek silah kullanmalıdır. Güvenlerini kazandıktan sonra, oyuncular onları kör edecek politikalar üretebilmelidir. Bunun amacı, saklamaya çalıştıkları kritik bilgileri çalmanıza yardımcı olmaktır. Davanın gerçekleri, gizli şeyler sizin ve başkalarının açıkça görmesi için açılacak ve soruşturmaya hizmet etmek için toplanacaktır. Hepsini davaya götürmek ve günah hapishanesine göndermek en iyisi olurdu.


Sharpshooter Blitz Apk indir


Tehlikeli alanlara erişim, çünkü bu alanlar düşmanın birçok gizli belgesinin saklandığı yerlerdir. Yarattıkları güvenli üsse kadar izlerini takip etmek için marifet ve zekayı kullanın. Rüşvet vermek için gangster kılığına girmek ve onlara yaklaşmak için durumlar oluşturmak. Acil bir durumda en güvenli önlemlerin alınması için beraberindeki silahları kullanın. Dinleme cihazını hemen kullanın ve kamera en iyi kanıtı toplamak için görüntüyü göstermez.


Sharpshooter Blitz indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman of Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar