Shadow Fight 2 Sınırsız Para Hileli MOD APK [v2.25.0]

Puan: 4.35 (Oylar: 28)
GIF
Shadow Fight 2 Sınırsız Para Hileli MOD APK [v2.25.0] 1 Shadow Fight 2 Sınırsız Para Hileli MOD APK [v2.25.0] 2 Shadow Fight 2 Sınırsız Para Hileli MOD APK [v2.25.0] 3 Shadow Fight 2 Sınırsız Para Hileli MOD APK [v2.25.0] 4 Shadow Fight 2 Sınırsız Para Hileli MOD APK [v2.25.0] 5 Shadow Fight 2 Sınırsız Para Hileli MOD APK [v2.25.0] 6

Shadow Fight 2 Sınırsız Para Hileli MOD APK [2.25.0] - Son Sürümü Android için ücretsiz indirin. Dünyayı kaostan kurtarmalısınız.


Shadow Fight 2 2.25.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. 52. seviye
  3. Sınırsız enerji hilesi
  4. Oyun Hızı x3
  5. Sınırsız para hilesi
  6. Yüksek Hasar Hilesi

NOT: Önce oyunu orijinal sürümde oynamanız önerilir, ardından modu yükleyebilirsiniz.

Shadow Fight 2 kesinlikle mobil platformlardaki en sıcak oyunlardan biridir. Hemen hemen herkes bu oyunu bilir. Basit bir nedenden ötürü, herhangi bir cihaz bu oyunu oynayabilir. Ek olarak, oynanışı da çok çekici. 2D grafiklerle yapılmış ve birçok cihazla uyumlu çekici bir Dövüş oyunu. Şimdiye kadar, insanlar hala bu oyunu oynamaktan zevk alıyor. Ayrıca yeni güncellemeleri, 3D ve Arena sürümleri de var. Genel olarak bunlar diğer kısımlardır, bu yüzden daha sonra tartışacağız.


Shadow Fight 2 v2.25.0 MOD APK


Bu oyuna yani Shadow Fight oyununa gelince, insanların en çok dikkat ettiği şey dövüş tarzıdır. Oyuncular, sadece iki kişinin birbiriyle savaştığı bir arenaya yerleştirilecek. Sen ve düşman bir kişi ölene kadar savaşacaksınız. Süre genellikle yaklaşık 100 saniye ile sınırlıdır. Süre dolduğunda, HP'si düşük olan biri kaybeden olarak değerlendirilecektir. Genel olarak, bu bir dövüş oyununun sadece temel kuralıdır.


Shadow Fight 2 2.25.0 Para Hile Apk


Bu oyunun dövüş stilini özel kılan, saldırıların ve hamlelerin birleşimidir. Klasik bir oyunun dövüş stili gibi, Shadow Fight 2 de oyuncuya mevcut becerilerin hiçbirini sunmaz. Hareket ve işlem düğmelerini birleştirerek beceriyi nasıl etkinleştireceğinizi öğrenmeniz gerekecek. Sol tarafta bir gezinti çubuğu olacak. 3D oyunların aksine, bu oyun yalnızca yatay olarak ileri geri hareket edebilir. Böylece diğer iki yön yukarı zıplamak ve çömelmek için kullanılacaktır. Özel bir şey, bu oyunun sekiz yöne kadar oyun çubukları kullanmasıdır. Her yönün kendi işlevleri vardır ve yumruklar ve vuruşlarla birleştirildiğinde etkili kombinasyonlar üretecektir. Biraz daha derin hayal ederseniz, gerçekten tam olarak gerçek Kungfu'da olanlara benziyor.


Shadow Fight 2 Son Sürüm Apk indir


Bu karmaşıklık, oyuncuların rakiplerine karşı kazanabilmek için oyunla çok fazla pratik yapmasına neden oluyor. Bir şey daha, bu oyundaki patronların son derece güçlü olmasıdır. Bu, seviyelerinin her zaman sizden bir seviye daha yüksek olduğu anlamına gelir. Bu yüzden oyuncu, hem saldırmak hem de patronun hareketlerinden kaçmak için karakterin kombinasyonlarını uygulamalıdır. Hepsi belirli bir formülle tasarlandığından, bununla başa çıkmaya alışkınsanız bunu tahmin edebilirsiniz.


Shadow Fight 2 Apk oyun indir Club 2022


Bu oyunda benzersiz bir nokta, karakterin hiçbir özel beceriyle tasarlanmamış olmasıdır. Bu, karakterinizin başından beri sıradan bir insan olduğu anlamına gelir. Meydan okuma sayesinde becerilerini geliştirir ve güçlenir. Shadow Fight 2'deki karakterlerin güçlerini artırabilmesinin iki yolu vardır. Birincisi, saldırı kombinasyonudur. Karakter sürekli olarak savaşlara katılırken seviye atlar. Yalnızca yeterli EXP topladığınızda seviye atlarsınız. Bununla birlikte, belirli seviyelere ulaştığınızda, oyun, savaşmak için daha uygun hale getirmek için birkaç yeni kombinasyonun kilidini açacaktır. Genellikle, bu kombinasyonlar giderek daha karmaşık hale gelir, ancak aynı zamanda oyun üzerinde çok fazla etki yaratır. Onları gerçek eyleme geçirmeden önce pratik odasında ezberlemeniz ve pratik yapmanız gerekecek. Bosslar önceden programlanmıştır, bu nedenle uzun kombinasyonları ustaca ve sürekli kullanırlar. Onlarla savaşmak, becerilerinizi geliştirmenin harika bir yoludur.


Shadow fight 2 apk Android oyun clup


Gücü artırmanın ikinci yolu, sahip olduğunuz ekipmandır. Bu öğeler, oyunu çok özel bir şekilde etkiler. Önce silahlardan bahsedelim. Karakterlerin belirli becerileri yoktur, ancak silahlar vardır. Her silah kullandığınızda, o silahla nasıl savaşıldığına alışmanız gerekecek. Bu, her yeni silah kullandığınızda, tamamen yeni bir karakter kullanarak pratik yaptığınız anlamına gelir. Ancak bu oyunda yüzden fazla silah var.


Shadow fight 2 Ücretsiz Apk indir


Yalnızca kendi kullanımınız için yalnızca bir silah seçmelisiniz. Bu silahlar mağazada da yükseltilebildiğinden, tüm mücadeleler kazanılıncaya kadar bir silah kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Benzer dövüş stillerine sahip aynı tür silahlar da var. Aynı türden silahlar daha pahalıya mal olacak ve biraz daha faydalı bir statüye sahip olacak. Ruh halinizi biraz değiştirmek istiyorsanız, satın alın ve pratik yapın. Aynı tip olduklarından, pratik yapmak çok uzun sürmemelidir.

Silahlara ek olarak, gücü artırmak için başka ekipmanlarınız da var. Başınızı korumak için kask kullanabilirsiniz, vücudunuzu korumak için zırh ve diğer parçalar da çok farklı donanımlar sayesinde korunur. Sadece savunmaya yardımcı olmak için değil, gücünüzü artırmak için de birçok istatistiğe sahip olacaklar. Ek olarak, efektleri de olan bazı öğeler var. Bu talimatlar size rakiplerinize göre avantaj sağlayacaktır. Oyuncular silahlarını kullandıkları ve düzgün dövüştükleri sürece, bu oyun giderek daha ilginç hale gelecektir.


Shadow Fight 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Township APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 28 Oylar ve 4 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
4
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Shadow figth 2"

Shadow king

1 yıl önce

Daha denemedim

"SHADOW FİGİHT 2"

Enes

1 yıl önce

OYUN COK İYİ 5 YİLDİZİ HAKAEDİYO RANDOM HDJDHDJWJSJDJJSJSJJDUDİAİAİİAİAİAJAJAJ

"Shadow fight 2"

Son diss

2 yıl önce

Güzel olacagını düsünüyoruum

"Shadow fight 2"

Son diss

2 yıl önce

Güzel olcagını düsünüyor

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar