Minecraft Pocket Edition v1.19.10.24 APK Ücretsiz indir

Puan: 3.80 (Oylar: 19)
Minecraft Pocket Edition v1.19.10.24 APK Ücretsiz indir 1 Minecraft Pocket Edition v1.19.10.24 APK Ücretsiz indir 2 Minecraft Pocket Edition v1.19.10.24 APK Ücretsiz indir 3 Minecraft Pocket Edition v1.19.10.24 APK Ücretsiz indir 4 Minecraft Pocket Edition v1.19.10.24 APK Ücretsiz indir 5 Minecraft Pocket Edition v1.19.10.24 APK Ücretsiz indir 6

Minecraft Pocket Edition v1.19.10.24 APK Ücretsiz indir, hayatta kalma türündeki en popüler oyundur. Android sürümüdür ve kendi alanındaki oyunlar arasında en iyisidir.


Minecraft Pocket Edition AÇIKLAMASI


Çok fazla tanıtmaya gerek yok, Minecraft hayatta kalma türündeki en popüler oyundur. Bu, keşif, macera ve eşlik eden dövüş unsurları ile hayatta kalma yönünde bir oyundur. Genel olarak bir insanın hayatını bir fantezi dünyasında yaşamaya devam edeceğiz. Sıradan bir insanın zekası ve cesareti dışında hiçbir gücünüz yok. Bu zorluklar araştırmanıza değer mi?


Minecraft Pocket Edition indir son sürümAslında, diğer birçok oyun için, kahramanlarının her zaman özel bir görevi vardır. Asil bir sebep için savaşırlar ya da belli bir sefil duyguya kapılırlar. Ancak Minecraft öyle değil. Kendinizi geniş bir dünyada yalnız yaşarken buluyorsunuz. Tek görev hayatta kalman gerektiğidir. Bu basitlik nedeniyle, bu oyun mevcut popüler oyunların en eşsizidir.


Android için Minecraft APK ücretsiz indirOyundaki dünya son derece samimi ve basittir. Çevrenizdeki her şeyi keşfederken tehlikeli bir şeyle karşılaşmaktan korkmazsınız. Her yere gidebilir, her şeyi yapabilir, kendine iyi hissettiğin sürece nasıl yaşayabilirsin. Ancak, gece düştüğünde, sizi tehlikeye atan bir şey ortaya çıkacaktır. Gece olduğunda, herhangi bir yere gitmek yerine evde kalmak en iyisidir.

Oyundaki karakterleri kontrol etmek için sadece dokunarak hareket etmeniz yeterli. Bu da Minecraft'ın oynanışını çok fazla etkilemez. Gerçekten önemsemeniz gereken şey, karakterinizin bundan sonra ne yapması gerektiğidir. İlk olarak, oyuncuların sabit miktarda yiyecek aramaları gerekir. Ormana gidip kendinize çilek ve mantar gibi yabani meyveler bulabilirsiniz. Bu dünyada var olmaya devam etmeniz için size biraz güç verecekler. Daha sonra gerekli tüm donanıma sahip olduğunuzda vücudunuzu daha fazla protein ile şarj etmek için avlanmak mümkündür.


Minecraft Son Sürüm indir APK 2022Birkaç gün yetecek kadar yiyeceğe sahip olduğunuzda, evi inşa etmek için kullanılan malzemelerden hemen yararlanın. Bu, sahip olmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Eviniz en güvenli yerdir. Evinizde size zarar verebilecek hiçbir şey yok. Bu nedenle, her şeyi saklamanız için burası mükemmel bir yer. Her şeyden önce, kendine güzel bir demirci yapmalısın. Daha sonra kullanacağınız eşyalar bu demirci atölyesinde yapılır.

Bütün dünya bloklardan oluşuyor


Bilmiyorsanız, Minecraft büyük bir dünyadır ancak bloklardan oluşur. Etkileşimde bulunabileceğiniz ve kullanabileceğiniz her şeyin parçasıdırlar. Ağaç, zemin, giysiler… ve tüm dünya bloklarla düzenlenmiştir. Onları gerçek dünyamızın sahip olduğu hücreler olarak da hayal edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 19 Oylar ve 3 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
3
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Maykraft"

Hesen

2 yıl önce

Cox gozel oyundu 👍👍

"manciraft"

hüseyin

2 yıl önce

iyi

"Minecraft"

Miraç

3 yıl önce

İndirin Başka bişey yok

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar