Jurassic Warfare Dino Battle Para Hileli MOD APK [v1.2.16]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jurassic Warfare Dino Battle Para Hileli MOD APK [v1.2.16] 1 Jurassic Warfare Dino Battle Para Hileli MOD APK [v1.2.16] 2 Jurassic Warfare Dino Battle Para Hileli MOD APK [v1.2.16] 3 Jurassic Warfare Dino Battle Para Hileli MOD APK [v1.2.16] 4 Jurassic Warfare Dino Battle Para Hileli MOD APK [v1.2.16] 5 Jurassic Warfare Dino Battle Para Hileli MOD APK [v1.2.16] 6

Jurassic Warfare Dino Battle Para Hileli MOD APK [1.2.16] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Parçalayın ve kendinizi savunun, bazı dinozorların büyü becerilerini kullanın.


Jurassic Warfare Dino Battle 1.2.16 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Jurassic Warfare Dino Battle oyununda bir takım alın ve onu tiranozorlar, brontozorlar, velociraptorlar, pterodaktiller, her türden dişlek yaratıklar ve ilginç sürüngenlerle doldurun. Düşmanla mücadelede her birimin nüanslarında ustalaşın, saldırın, ateş edin. Parçalayın ve kendinizi savunun, bazı dinozorların büyü becerilerini kullanın. Genel olarak yüzlerce dinozor türü vardır. Hepsi bir zamanlar gerçekten vardı ve gezegenimizin etrafında dolaştı. Ancak ordunuzu güçlendirmek için onları birleştirmelisiniz.


Jurassic Warfare Dino Battle v1.2.16 MOD APK


İlk olarak, bir ordu toplamanız gerekiyor. Her şey hazır olduğunda Jurassic Warfare Dino Battle savaş alanına girin. Bir manga alarak her savaşta yaratıcı olun. Savaştan önce dövüşçüleri oyun alanına doğru şekilde yerleştirin. Olası hamleleri düşündükten sonra savaşa başlayabilirsiniz. Lütfen dövüşlerin otomatik olarak gerçekleştiğini unutmayın.


Jurassic Warfare Dino Battle Para Hilesi


Savaş sırasında ayarlamalar yapamayacaksınız. Bu nedenle ilk hizalama çok önemlidir. Zamanla, ordunuza yeni ek karakterler alabileceksiniz. Her birimin kendine has özellikleri vardır. Bir dövüş planlarken bunu aklınızda bulundurun. Ayrıca size kimin karşı çıkacağına dikkat edin ve doğru taktikleri seçin.


Jurassic Warfare Dino Battle Altın Hilesi


Jurassic Warfare: Dino Battle'ın ana vurgusuna geldiğimiz yer burasıdır. Yani, daha da güçlü bir birim elde etmek için dinozorları birleştirme mekaniğine. Savaş başlamadan önce sahip olduğunuz altınlar karşılığında yiğit savaşçılar ve ejderhalar kiralayarak düşmanlara direnebileceksiniz. Bunu yapmak için tüm sentez gücünüzü kullanın.


Jurassic Warfare Dino Battle Elmas Hilesi


Bu, iki özdeş birim takımını birleştirmenize ve bir tane elde etmenize, ancak daha güçlü olmanıza olanak tanır. Kural olarak, yeni bir dinozor her iki "ebeveyn" den ikramiye alır, ancak aynı zamanda kendi özelliklerinden bazılarını da alır.


Jurassic Warfare Dino Battle Apk Hile


Jurassic Warfare Mod APK, tarih öncesi kertenkeleler ve dinozorlardan oluşan bir takımın saflarında savaşmanızı sağlar. Diğer tarafta ejderhalar, canavarlar ve güçlü patronlar gibi ciddi rakipler olacak. En iyinin en iyisinin yardımıyla yaratık füzyon teknolojisini kullanarak onları daha da güçlü hale getirebilirsiniz.


Jurassic Warfare Dino Battle Apk indir


Dahası, zafer doğrudan, savaşçılarınızı etkili bir şekilde saldırabilen ve düşman mevzilerini kontrol altına alabilen dev bir canavarda ne kadar çabuk birleştirebileceğinize bağlıdır. Bu oyundaki dövüşler otomatik olduğu için sadece savaşçılarınızı birleştirmek değil, aynı zamanda rakibin dövüşçülerinin konumunu da dikkate alarak onları sahaya doğru yerleştirmek çok önemlidir.


Jurassic Warfare Dino Battle Apk Son Sürüm


Sonraki her seviyede, düşman daha da güçlenecektir. Onu yenmek ve ilerlemek için kanıtlanmış bir stratejinin yanı sıra yeni, daha güçlü savaşçılara ihtiyacınız var. Hepsinin kilidini açmaya çalışın, ancak bunu yapmak kolay olmayacak. Jurassic Warfare: Dino Battle, bir dinozor ordusu toplayıp onları savaş alanına göndermeniz gereken bir oyundur. Daha da ölümcül bir savaşçı bileşimi elde etmek için birimleri birleştirmek önemlidir.


Jurassic Warfare Dino Battle indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Backwoods Survival Horror APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar