Drift Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drift Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 1 Drift Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 2 Drift Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 3 Drift Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 4 Drift Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 5 Drift Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 6

Drift Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [1.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Büyük bir şehir, ormanlar, kanyonlar, tepeler ve dağlar ile keşfedilmeye hazır devasa bir sürüş ortamında bazı inanılmaz gerçek drift arabalarının kontrolünü elinize alın


Drift Car Driving Simulator 1.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Drift Car Driving Simulator, tamamen farklı bir yarış sporunu deneyimlemenizi sağlayan bir yerdir. Yarış oyunları her zaman hız tutkunlarını cezbetmiştir ancak bu oyun bundan daha fazlasıdır. Burada özel spor arabanızla geniş ve güzel yarışları fethedeceksiniz. En çılgın sürücü olun çünkü burası sizin için mükemmel bir yer, istediğinizi yapmakta özgür olun.


Drift Car Driving Simulator v1.13 MOD APK


Drift Car Driving Simulator'ı tamamlayan ilk şey, son derece gerçekçi ve canlı bir araba simülatörüdür. Renklerden jantlara ve diğer donanımlara kadar birçok farklı seçenekle arabanızı dönüştürebilirsiniz. Ayrıntılı gösterge panellerine sahip çevik arabaları kullanmak ve en sıra dışı arazilere çıkmak çok ferahlatıcı bir deneyim.


Drift Car Driving Simulator Para Hilesi


Arazinin türüne bağlı olarak, yarışa başlamak için her tür arabayı kendiniz seçebilirsiniz. Geniş şehir yolları arasında yarışıyorsanız, bir şehir yarış arabası seçin, en hızlı ve en trend arabayı yaşayacaksınız. Zorlu bir yarışa katılmak üzereyseniz arazi araçlarını tercih edin; bu arabalar, herhangi bir zorluğu yönlendirmenize ve üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Son olarak, heyecan verici ve en iyi yarışa sahip olmak için kendinize bir hız arabası seçin.


Drift Car Driving Simulator Araba Hilesi


Yarışlara katılırken her iki tarafta birbirinden güzel yolları ve manzarayı görme fırsatınız oluyor. Trafik çok gerçekçi bir şekilde simüle edilir; trafiğe katılan arabaların olduğu şehir yolları birbirine yakın. Ayrıca ambulanslar, polis arabaları ve daha fazlası var. Şehrin etrafında, yüksek binalar ve evler birbirine yakın büyür ve büyük ve hareketli bir şehir oluştururlar.


Drift Car Driving Simulator Hile Apk


Ayrıca tapınakları, havaalanlarını, nehirleri ve gölleri gezerken güzel mimariye her detayında hayran kalma fırsatınız var. En sevdiğiniz arabada oturmak, güzel bir müzik açıp her şeyi görmek harika bir şey. Bu, size hem çılgın hem de canlandırıcı hissi veren ve yine de böylesine huzurlu bir duyguya sahip olan bir oyundur. Gerçekten de herkesin bilinçaltının derinliklerinde bazı baskılar ifade edilemez; Drift Car Driving Simulator, kimseyi yargılamadan tüm çılgınlığınızı gösterebileceğiniz yerdir. Direksiyonu alıp tam hızda dönmeye çalışın, yollarda güve gibi koşacaksınız ve kimse sizi durduramaz. Güzel dönüşler veya dönüşler yapın, tehlikeli atlamalar.


Drift Car Driving Simulator Apk indir


Bu makale boyunca tekrarlanan bir şey, bu oyunun sahip olduğu özgünlüktür. Grafiklerden gerçekçi, oyuncunun hissine kadar. 3D Drift Araba Sürüş Simülatörü grafikleri için oldukça övgüye değer çünkü piyasada birçok 3D yarış oyunu olmasına rağmen, bu özellikle yeni ve heyecan verici bir oyun. Mobil bir oyun olmasına rağmen, özellikler özenle cilalanmış ve bu türdeki oyunlar için nadirdir.


Drift Car Driving Simulator Apk Son Sürüm


Sabit direksiyonunuzu göstermek için kolaydan zora kadar seviyeleri fethedin. Ayrıca, en basit adımlardan fethederken mükemmel bir yarışçı olun. Güzel ifadelere sahip olma alıştırması yapın.


Drift Car Driving Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Raft Survival Desert Nomad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar