Bubble Pop Origin Hileli MOD APK [v22.0614.00]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bubble Pop Origin Hileli MOD APK [v22.0614.00] 1 Bubble Pop Origin Hileli MOD APK [v22.0614.00] 2 Bubble Pop Origin Hileli MOD APK [v22.0614.00] 3 Bubble Pop Origin Hileli MOD APK [v22.0614.00] 4 Bubble Pop Origin Hileli MOD APK [v22.0614.00] 5

Bubble Pop Origin Hileli MOD APK [22.0614.00] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu balon patlatma oyununda birçok renkli baloncuk içeren bir tahta oluştururken oyunculara heyecan verici bir deneyim sunar.


Bubble Pop Origin 22.0614.00 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Auto Win - Hemen Kazanma hilesi

Bubble Pop Origin, oyuncuların yüksek topları fırlatarak büyük patlamalar yaratmasına olanak tanır - patlamalarının koşulu, yeniden topunuzu alacak topların sayısında yatmaktadır. Tahta çok sayıda top içerecek ve farklı renkleri var. Bu oldukça kaotik bir zihin savaşıdır çünkü tahtadaki sayı çok büyükken topu atmak için yalnızca birkaç şansınız vardır. Ancak oyuncular bu zorluğa alıştıkça sunulan fırsatlardan yararlanmanın sırrını bulacaklar.


Bubble Pop Origin v22.0614.00 MOD APK


Oyuncuların Bubble Pop Origin'e katılması ve deneyimleyecek daha fazla içeriğe sahip olması için sistem hızla yükseltilmiş bir sürüm oluşturdu. Bu sürüm için yaklaşık 40 yeni seviye eklendi. Belli bir zorluk seviyelerine sahipler ve sizin için yeni zorlukları var. Güncellemeden sonra, oyun her oyun için yaratıcı bir şekilde daha fazla engel türü ekledi. Ek olarak, turlar arasındaki bağlantının iyileştirilmesi de daha fazla odaklanmıştır. Performans, birçok oyuncu için endişe kaynağıdır. Merak etme; sizin için daha pürüzsüz hale getirdik.


Bubble Pop Origin Para Hilesi


Sistem, oyuncuların referansı için Bubble Pop Origin'de topun nasıl kontrol edileceğini belirtir. İlk olarak, arayüz iki parçaya bölünmüştür, bir parça tabloyu görüntülemek için kullanılır ve bir parça top makinesini göstermek için kullanılır. 


Bubble Pop Origin Altın Hilesi


Oyuncular, tahtadaki top düzenini kolayca gözlemleyebilir ve doğru olması için topun yolunu hesaplayabilir. Birleştirilen her top, 4'ten fazla top etkilendiği sürece bir patlama yaratacaktır. Bir tahtada farklı renklerde çok sayıda top olacaktır; Ne kadar çok renk olursa, zorluğun o kadar yüksek olduğunu unutmayın.


Bubble Pop Origin Elmas Hilesi


Bu şekilde oynamak için, oyuncuların her oyunda en yüksek puanı alabilmesi için, puanladığınız yıldız sayısına göre hesaplarız - her oyun için maksimum 3 yıldız. Farklı kilometre taşları, sistemden yıldız alacağınız puanların sayısını belirleyecektir. Lider tablosu, başarılarınızın kaydedileceği yerdir. Herkesin performansını tek bir tabloda oldukça karşılaştırıyoruz. Görevi sırasında, oyuncunun daha fazla top kırmak için okları veya bombaları kullanmasına izin verilir. Etki aralıkları farklıdır, oklar, topları yatay veya dikey olarak imha etmenize yardımcı olur ve bombalar, patlamaların aralığına göre topları imha eder.


Bubble Pop Origin Hile Apk


Her gün Bubble Pop Origin'e erişim ve katılım, oyuncuların ek bonuslar almasına yardımcı olacak. Her maçı kazanmanın ödülü, okları veya bombaları kullanmak için fazladan bir dönüş. Favori özelliklerinden biri de oyunun yüzlerce seviyeye sahip olması. Her oyunda zorluk, oyuncunun ulaştığı seviye sayısına göre kademeli olarak artacaktır. Başarısız olursa tekrar deneyebilirsiniz, ancak bu dönüş için süreyi sınırlayacağız.


Bubble Pop Origin Apk indir


Bubble Pop Origin sadece heyecan verici eğlence içeriği sunmakla kalmaz, aynı zamanda her maç için düşünme yeteneğinizi geliştirmeniz için bir fırsattır. Sistem, oyuncunun topa vurma ve oyunu bozma içeriğini deneyimlediği süreyi sunar. Ayrıca, tek atışta daha fazla top kırmak için roketler veya bombalar gibi diğer destek özelliklerini uygulayabilirsiniz. Basit arayüz, kullanımı kolay ve sizi eğlendirmek için uygun, aşağıdaki sürümlerde daha da yükseltilecektir. Oyunla ilgili diğer bazı istekleriniz yakında not edilecek ve buna göre değiştirilecektir. Oyun, deneyimlemeniz, oyuncu topluluğuna katılmanız ve tekliflerin en erken bildirimini almanız için hazır.


Bubble Pop Origin indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Beach War Fight For Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar