Roller Ball 6 Para Hileli MOD APK [v6.4.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Roller Ball 6 Para Hileli MOD APK [v6.4.9] 1 Roller Ball 6 Para Hileli MOD APK [v6.4.9] 2 Roller Ball 6 Para Hileli MOD APK [v6.4.9] 3 Roller Ball 6 Para Hileli MOD APK [v6.4.9] 4 Roller Ball 6 Para Hileli MOD APK [v6.4.9] 5 Roller Ball 6 Para Hileli MOD APK [v6.4.9] 6

Roller Ball 6 Para Hileli MOD APK [6.4.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kötü köleler gezegeni kare şeklinde sıkıştırmak istiyor.


Roller Ball 6 6.4.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Tamamen erişilebilir oynanışa sahip bir platform oyunudur ve karşınıza çıkan düşmanları yenmek için zaman harcayacaksınız; Roller Ball 6. Bu oyunda hala saldırı becerileriniz var ancak her nesne için uygun saldırı yöntemini seçmelisiniz. Ayrıca platform oyunlarında tuzaklar vazgeçilmezdir ve belirli bölümlerde sürprizler karşınıza çıkacak ve bunların üzerinden geçmek zorunda kalacaksınız.


Roller Ball 6 v6.4.9 MOD APK


Roller Ball 6'nın hikayesi, gezegeni bir kareye dönüştürmek için son derece korkunç bir komplo yürüten zehirli uşaklar olduğunda başlar. Yani dairesel bir karakteri kontrol edeceksiniz ve bu düşmanlarla karşılaşacaksınız. 2 boyutlu bir ortamda hareket edecek ve bir platform oyununun özelliklerine sahip olacaksınız. Diğer bir deyişle, bir sonraki seviyeye geçmek için seviyelerin bağlandığı portalı bulmaya çalışacak ve birçok farklı zorlukla karşılaşacaksınız.


Roller Ball 6 Para Hilesi


Kontrol yöntemi basittir, karakteri sola / sağa kontrol edip zıplayacaksınız. Oyuncunun karakteri kontrol etmek için kullanabileceği yalnızca üç benzersiz düğme vardır. Aynı zamanda, herhangi bir oyuncunun dikkat etmesi gereken bir şey, karakterin sağlık çubuğunun olmamasıdır. Başka bir deyişle, ana karakter dış etkenlere karşı tamamen savunmasız olacak; seviyenin sonuna doğru ilerlemenin yanı sıra, oyuncunun birçok farklı tuzaktan kaçınması gerekecek.


Red Ball 6 apk hile


Oyuncu karakteri kontrol ederken, oyuncu önlerine farklı şekillerde açılan birçok zorlukla karşılaşacaktır. İlk form, oyuncunun atlaması gereken tuzaklardır, ki bu tek seçenektir. Ayrıca tuzağa veya su birikintisine bağlı olarak ekstra bir mesafeye sahiptir, bu yüzden dikkatli bir şekilde atlamanız gerekir. İkincisi, yüzleşmeniz gereken düşmanlardır ve genellikle size doğru hareket etmeye çalışırlar.


Bounce Ball 6 APK


Bu türün özelliği, üzerlerine zıplayabilmeniz ve zıplama başarılı olduğunda ortadan kaybolmalarıdır. Bu mekanizma Mario oyunundakine benzer. Aynı zamanda, son unsur bulmacalardır ve genellikle oyuncuyu etkilemezler. Ama bunları çözemezseniz bu oyunda ilerlemeniz çok zor. Bu tuzakların karmaşıklığı çok yüksek olmadığı için endişelenmenize gerek yok, bu yüzden karakterin becerileri ile birlikte çevredeki faktörlere dikkat etmeniz gerekiyor.


Roller Ball 6 Apk Hile


Oyuncular, önceden belirlenmiş hedeflerle birçok farklı seviyeyi tamamlamak için zaman harcayacaklar. Her seviyede, oyun sırasında almanız gereken belirli sayıda jeton vardır. Düşmanların yanı sıra kafes gibi düşük dayanıklılığa sahip bazı nesneleri de yok edebilirsiniz. Başka bir deyişle, size benzeyen birini görürseniz, onun yardımına gitmelisiniz. Başka bir karakteri başarılı bir şekilde kaydederseniz, oyunda yeni bir görünümün kilidini açacaksınız.


Roller Ball 6 Apk indir


Yol boyunca karşınıza çıkan düşmanların yanı sıra belli bir seviyeye geldiğinizde Boss ile karşılaşacaksınız. Oldukça uzun sağlık çubukları ve oldukça güçlü saldırıları olan düşmanlardır. Ancak bu, hala belirli zayıf yönleri olduğu için yenilmez varlıklar oldukları anlamına gelmez. Oyunda karşılaştığınız ilk Boss, mızrak atma becerisine ve mavi yüze sahip bir patrondur. Zayıf yönü, ciriti iki kez atmanızın sersemletilmesi ve bu süre boyunca ona saldırabilmenizdir.


Roller Ball 6 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Z.O.N.A Shadow of Limansk Redux APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar