City Smash Reklamsız Hileli MOD APK [v1.32]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
City Smash Reklamsız Hileli MOD APK [v1.32] 1 City Smash Reklamsız Hileli MOD APK [v1.32] 2 City Smash Reklamsız Hileli MOD APK [v1.32] 3 City Smash Reklamsız Hileli MOD APK [v1.32] 4 City Smash Reklamsız Hileli MOD APK [v1.32] 5 City Smash Reklamsız Hileli MOD APK [v1.32] 6

City Smash Reklamsız Hileli MOD APK [1.32] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun, bir şehri nükleer bomba, füze, kara delik, lazer ışını veya yıldırımla parçalayabileceğiniz bir fizik oyun alanıdır.


City Smash 1.32 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Sadece eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun bulmak istiyorsanız, City Smash'e gelin. Bu, birçok imha aracı ve olağanüstü gerçekçi ve canlı ses ve görsel efektlerle her şeyi yok edeceğiniz yerdir. Bu yüzden bu oyun harika bir eğlence oyunu olarak kabul edilir; oyuncuların rahatlamasına, depresyonu, stresi atmasına yardımcı olur ve iyi bir manevi arkadaştır.


City Smash v1.32 MOD APK


City Smash, birçok oyuncunun her şeyi yok etme sevgisini tatmin etmek için doğmuş, olağanüstü canlı ve gerçekçi bir fizik aksiyon oyunudur. Modern altyapıya sahip bir şehri canlandırıcı bir şekilde ezmek için ideal bir yer burası. Yoluna çıkan her şeyi yok etmek için nükleer bombalar, füzeler kullanmana izin verilecek. Birçok insan için, bir şeyleri yok etmek, stresi azaltmak ve zihni rahatlatmak için etkili bir yol olarak görülüyor. Ancak gerçek hayatta bunu hiçbir şekilde yapmamalıyız çünkü yıkım her zaman hayal bile edemeyeceğiniz en kötü çağrışımlarla ve sonuçlarla gelir. Bu nedenle Paradyme Games, üzüntülerinizi ve öfkenizi gökdelenlere salabileceğiniz minyatür bir şehir yarattı.


City Smash Para Hilesi


Bu kadar basit bir oyun asla bulamazsınız; Bu oyunun size verdiği her şey sadece rahatlama ve ferahlıktır. Bu nedenle, City Smash en basit şekilde tasarlanmıştır. Yıkım araç çubuğu ekranın alt kısmında yatay olarak düzenlenmiştir ve bu muhteşem şehri küle çevirmek için seçebileceğin birçok yol var. Sadece yıkım yoluna dokunman gerekiyor ve istiyorsun, sonra her şeyi nasıl mahvettiklerini izle ve dertlerin de yok olmasına izin ver.


City Smash Apk Hile


City Smash'in en dikkat çekici yanı ve aynı zamanda oyunun görsel ve ses efektlerinde en çok oyuncuyu cezbeden yanı. Her şey istediğiniz gibi yok oluyor ve her şeyin gerçek gibi patlamasını izleyebilirsiniz. Her şey gerçekten kül olana kadar hayal gücünüzün ötesinde canlı ve gerçektirler; gerçekten de ruhunuz da biraz huzur içinde. Temel araçlara ek olarak, bundan daha fazlasıdır; şehri yok etmek için UFO'lar gönderebilir veya hepsini süpürmek için kasırga kullanabilirsiniz. Sadece bu değil, yok etmek için birkaç yer seçebilirsiniz, binaları olan bir şehir olabilir, şehrin üzerine bir köprü çizebilir, hatta gündüz bir şehir veya sabah bir şehir olabilir.


City Smash Apk indir


Ayrıca şehriniz için hava durumunu da seçebilirsiniz. Yağmur kasırgalar için çok uygun olacak ya da kışın çok kar yağan bir şehri yok etmek de harika bir fikir değil mi? ? Sadece bu kadar değil, aynı zamanda sağlanan basit araçlarla güzel senaryolar da oluşturabilirsiniz, aynı anda birkaç yıkıcı kullandığınızda hayal etmesi şaşırtıcı ve zor olacaktır. Sadece bu oyuna bir göz attığınız zamanki kadar basit değil, aynı zamanda hayal edebileceğinizden çok daha heyecan verici ve son derece ferahlatıcı. City Smash heyecan verici sürprizlerle dolu, her şeyi yok etmek için milyonlarca insanı birleştiriyor ve eğlencenin tadını çıkarıyor.


City Smash indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun G.I. Joe War on Cobra APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar