Jurassic World The Game Para Hileli MOD APK [v1.62.6]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Jurassic World The Game Para Hileli MOD APK [v1.62.6] 1 Jurassic World The Game Para Hileli MOD APK [v1.62.6] 2 Jurassic World The Game Para Hileli MOD APK [v1.62.6] 3 Jurassic World The Game Para Hileli MOD APK [v1.62.6] 4 Jurassic World The Game Para Hileli MOD APK [v1.62.6] 5 Jurassic World The Game Para Hileli MOD APK [v1.62.6] 6

Jurassic World The Game Para Hileli MOD APK [1.62.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda oyuncunun ilgilenmesi gereken dinozorlar var.


Jurassic World The Game 1.62.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. – Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş (Satın aldığınızda bağlantı kesilir, ancak oyun satın aldığınız şeyi kaydetmeye devam eder)
  2. – “Kaynaklar” mağazasında nakit satın almayın
NOT:
  1. Lucky Patcher'ı kurduğunuzdan emin olun, aksi takdirde MOD çalışmayabilir. (Lucky Patcher ile modu aç)
  2. Oyunda VIP'yi etkinleştirmek için VIP satın alırken "Satın almayı geri yüklemek için kaydet"i seçin!
  3. MOD'un çalışabilmesi için önce Lucky Patcher'ı kurduğunuzdan emin olun.
Jurassic World The Game, suda yüz milyonlarca yıldır var olan ve o dönemde tüm dünyaya hakim olan bir türdür. İnsanların, bulunan fosiller aracılığıyla dinozorların varlığını keşfetmesi yüz milyonlarca yıl öncesine kadar değildi. Dinozorlar dünya çapında filmlere de ilham kaynağı olmuş, dinozorların doğuşu konusunda birçok film yapılmış. Son zamanlarda, oyuncuları insanlar tarafından yaratılan dinozorlarla heyecan verici maceralara sürükleyecek, yeni çıkan bir gişe rekorları kıran Jurassic World var.


Jurassic World The Game v1.62.6 MOD APK


Başlığın başarısının yanı sıra, bu filmin hayranlarına hizmet edebilmek için doğmuş bir oyun da vardı, Jurassic World The Game adlı oyun. Oyunun yapımcılığını Ludia üstleniyor ve Ninja Turtles: Legend, Dragons Rise of Berk gibi filmden yapılan uyarlamalarla son derece ünlü bir oyun yapımcısı. dinozorları keşfetmek için tarih öncesi zamanlara. Oyuncular bir 3D film izliyormuş gibi hissedecek, bu oyun oyunculara her zamankinden daha keyifli bir deneyim yaşatacak.


Jurassic World Apk Para hilesi


Jurassic World filmi ona ilham verdiği için oyunun hikayesi yine başlıkta gördüğümüze benzer olacak. Jurassic Park'taki olaydan yirmi iki yıl sonra her şey yavaş yavaş onarıldı ve insanlar yeni bir park oluşturmak için dinozorları klonlamaya devam etti. Isla Nublar adasında, o adada Jurassic World adlı yeni bir park faaliyete geçirildi. 


Jurassic World APK para hilesi Android oyun CLUB


Zach ve Gray kardeşler, parkın genel müdürü olan teyzeleri Claire Dearing'i ziyaret etmek için adaya bir geziye gittiler. Claire'in asistanı dinozorların tüm faaliyetlerini denetler, çünkü Claire şirketi Indominus Rex melez dinozor için yeni tesisler inşa edebilmesi için parkı finanse etmeye ikna edemeyecek kadar meşguldür. Bu dinozorlar, günümüz hayvanlarının yanı sıra diğer birçok yırtıcı dinozorun DNA'sına sahipti. Ancak talihsiz bir olay yaşandı.


Jurassic World apk dayı


Oyunun oynanışı çiftlik oyunlarına benzer, ancak bu oyunda oyuncunun inek, domuz gibi yaygın türlerle ilgilenmesi gerekmeyecek… Bu oyunda oyuncunun ilgilenmesi gereken dinozorlar var. muazzam boyut. Oyuncunun işi onları beslemek ve yolcuların gelip onların performansını izlemesine izin vermektir. Her birkaç dakikada bir, oyuncuların toplaması için biraz para olacak. 


Jurassic World APK son sürüm


Onlar için yiyecek alabilmek için oyuncunun dinozorlar için yiyeceklerin üretildiği Gıda Üretimini geliştirmesi gerekecek. Sadece nesneler değil, oyun aynı zamanda oyuncuların Battle Stages ve Live Arena modlarında diğer dinozorlarla savaşmasına da izin veriyor. Her savaşta, oyuncu savaşmak için en güçlü üç dinozor seçilecektir. Oyunun dövüş mekanizması, oyuncuların deneyimlemesi için çok çekici ve heyecan verici, Sıra tabanlı tarzda inşa edilmiştir.


Jurassic World Apk Para hilesi son sürüm


Kuluçkahane, ziyaretçilerin ziyaret etmesi için oyuncuların yeni dinozorlar ürettikleri alandır. Bunu yapabilmek için, oyuncunun dinozoru yumurtadan çıkarmak için mağazadaki yumurtaları satın alması gerekecek. Daha nadir ve güçlü dinozorlar pahalı olacak ve yumurtadan çıkmaları da çok zaman alacak. Şu anda oyunda, oyuncuların kullanması için filmde hiç gösterilmemiş olanlar da dahil olmak üzere 200'den fazla dinozor türü var. Her dinozor, sahip oldukları Yıldız sayısına bağlı olarak farklı rütbe ve güce sahip olacaktır.


Jurassic World The Game Hile nasıl yapılır


Oyuncular, oyunun görev sistemi aracılığıyla filmdeki karakterlerle etkileşime girebilir. Görevi almak için oyuncu, oyundaki NPV'ler ile konuşmalar yapacaktır. Hepsi filmden ilham alan karakterler ve Zach, Gray gibi oyuncuların seçebileceği ana karakter ve destekleyici roller de dahil olmak üzere birçok karakter olacak.


Jurassic World The Game Hile Apk


Jurassic World Oyun, Panorama simülasyon teknolojisini uyguladı ve bu oyunun kalitesinin bugün aynı türdeki diğer birçok oyundan daha üstün görünmesini sağladı. Oyuncu, inanılmaz derecede gerçekçi olan ve oyunculara harika bir deneyim yaşatan dinozorlar dünyasına 3D olarak gelebilecek. Oynanış ve hikaye ile birleştiğinde, bu oyun son derece canlı ve özgün hale geliyor. Bu popüler serinin hayranıysanız, Jurassic World The Game muhtemelen kaçırmamanız gereken bir oyundur.


Jurassic World The Game indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Best Fiends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar