Hooked Inc Fisher Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.28.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hooked Inc Fisher Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.28.1] 1 Hooked Inc Fisher Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.28.1] 2 Hooked Inc Fisher Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.28.1] 3 Hooked Inc Fisher Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.28.1] 4 Hooked Inc Fisher Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.28.1] 5 Hooked Inc Fisher Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.28.1] 6

Hooked Inc Fisher Tycoon Para Hileli MOD APK [2.28.1] - Android için son sürüm ücretsiz indirin. Balıkçılık aktivitelerinden simüle edilen benzersiz bir oyunla tanışın


Hooked Inc Fisher Tycoon 2.28.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi (Harcadıkça artar)

Balıkçılık artık her yaştan ve izleyiciler için bir eğlence sporudur. Çünkü açık hava sporları yaşa, ekonomiye, yaşa veya ikamet yerine bakılmaksızın gezinmek kolaydır. Balık tutmak rahatlamamıza, zihnimizi rahatlatmamıza, saatlerce süren stresli çalışmanın ardından sokağı azaltmamıza yardımcı olur. Aksiyon dövüş oyunlarından sıkıldıysanız, bugün sizi Hooked Inc: Fisher Tycoon adlı balıkçılık aktivitelerinden simüle edilen benzersiz bir oyunla tanışın. Oyun, oyuncular için son derece eğlenceli, yararlı içerikler sunan, oyunculara gönül rahatlığı ve memnuniyet veren bir yayıncı olan A Creative Endeavour AB tarafından piyasaya sürüldü.


Hooked Inc Fisher Tycoon v2.28.1 MOD APK


Oyuna katıldığınızda gerçek bir balıkçıya dönüşeceksiniz. Size bir "kıdemli" botu ve tam teçhizatı verilecektir. Bir arka planda, mürettebatla birlikte maceranıza başlamak için denize açılacaksınız. Olta takımınızı ve kendi teknenizi geliştirmek için çok para kazanın!

Oyun kurgusu çok basit. Katıldığınızda bir okyanusun ortasında olacaksınız, su altı çok hızlı yüzen bir balıktır, uzay geminizin karşısında. İşiniz cümleyi serbest bırakmak, ardından ekrana dokunmak, sürekli olarak balığın yüzdüğü yere gitmek. Sonra vurursanız balık otomatik olarak yakalanır. Her yakalamada bazı bonuslar, deneyim ve bazı puanlar alacaksınız. Deneyim ve puanlar yeterince iyi olduğunda, daha nadir balık türleriyle yeni suları keşfetmeye ve ilerlemeye uygun olacaksınız. Açık deniz balıkçılığı için 1000 farklı tekne modelini yükseltebilirsiniz. Paranızın sınırlı olduğunu unutmayın, parayı doğru amaç için kullanmaya çalışın.


Hooked Inc Fisher Tycoon 2.28.1 Para Hile Apk


  • Uzay geminizi yükseltin, kendi dev imparatorluğunuzu kurun
  • Yeni, kaynak açısından zengin denizler arayın ve efsanevi balıkları arayın
  • Denizde saklı hazineleri ve benzersiz özelliklere sahip tekneleri bulun.
  • Balıkçılık yarışları olarak düzenlenen yarışmalara katılın
  • Uzay geminizin üzerinde çıkrık ile şansınızı deneyin
  • Balıkçılık ekipmanlarını yükseltin ve mağazada satılan birçok ürünle süsleyin
  • Yeni adayı keşfetmek için Colombo rolünü oynayın


Hooked Inc Elmas Hilesi 2023


Oyun, 3 boyutlu piksel tarzında tasarlanmış çok basit grafiklere sahip. Fishing Strike'daki gibi gerçek balığı bulamayacaksınız ancak bu oyundan kesinlikle memnun kalacaksınız. Hooked Inc: Fisher Tycoon MOD , yüklemeniz, balık tutma sporunda efsane olmanız ve arkadaşlarınıza karşı rekabet etmeniz gereken eğlenceli, bağımlılık yapan bir oyundur!


Hooked Inc'i İndirin: Fisher Tycoon (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki android oyun Will Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar