Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Hileli MOD APK [v3.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Hileli MOD APK [v3.7] 1 Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Hileli MOD APK [v3.7] 2 Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Hileli MOD APK [v3.7] 3 Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Hileli MOD APK [v3.7] 4 Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Hileli MOD APK [v3.7] 5 Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Hileli MOD APK [v3.7] 6

Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Hileli MOD APK [3.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı School Bus Simulator Driving olan bu otobüs simülatörü oyununu mutlaka deneyin.


Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D 3.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı Oyun Hilesi / Speed Game
Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D, boş zamanlarınızda tercih edebileceğiniz veya vakit öldürebileceğiniz bir okul otobüsü sürüş simülasyon oyunudur. Bir okul otobüsü şoförüne dönüşün ve göreviniz otobüsteki yolcuları güvenli bir yere getirmek. 


Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D v3.7 MOD APK


Sürüş konusunda çok fazla deneyime ihtiyacınız yok, ancak tüm olası durumları nasıl gözlemleyeceğinizi ve çevik olmanızı bilmeniz gerekiyor. İlk işinize okul otobüsü şoförü olarak başlayacaksınız ve her gün çocukları okula güvenli bir şekilde götürmek zorunda kalacaksınız. 


Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Para Hilesi


Ama bu kadar insanın hayatı senin elinde olduğu için bu işe uygun musun? Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D, yeteneklerinizi herkese kanıtlamanız ve verilen görevleri güzel bir şekilde tamamlamanız için bir fırsat olacaktır.


Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Otobüs Hilesi


Arabayı istediğiniz yöne hareket ettirmek için direksiyon simidi gibi oyun boyunca kullanacağınız birkaç temel kontrol düğmesi olacak. Gaz pedalı ve fren pedalı, otomobilin dümdüz gitmesi veya durması için vazgeçilmez iki temel şeydir. Ayrıca yolda hareket eden diğer araçları bilgilendirmek için bir araba kornası vardır. Ancak yoldaki engelleri kolayca aşabileceğiniz için kontrol butonlarını iyi kullanmak bir avantaj olacaktır.


Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Hile Apk


Sadece bir okul otobüsü kullanmanız gerektiğini düşünüyorsanız, oldukça sıkıcı olacaktır, ancak School Bus Simulator Driving sizi bekleyen çok daha heyecan verici şeyler var. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok benzersiz tasarıma sahip birçok farklı modelden oluşan bir koleksiyon var. Lüks bir süper arabanın arkasında oturmak ve geceleri hareketli şehirde dolaşmak bundan daha iyi olamazdı. Daha gerçekçi bir sürüş deneyimi için görüş açısını da ayarlayabilirsiniz.


Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D Apk indir


Bu oyuna gelmek eğlencelidir ve profesyonel bir sürücü olmak ve tüm tehlikeli yolları geçmeye hazır olmak için eğitilmiştir. Sadece bu değil, aynı zamanda pratikte uygulamak için birçok sürüş deneyimi de öğrenebilirsiniz. Ve bu sayede bir okul otobüsü şoförünün işinin ne kadar zor olduğunu daha iyi anlayacaksınız.


Okul Otobüsü Sür Simülatör 3D indir (MOD, Hızlı Oyun)


Bir önceki android oyun Archery Club APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar