Bus Simulator PRO 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.7]

Puan: 3.97 (Oylar: 9)
Bus Simulator PRO 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.7] 1 Bus Simulator PRO 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.7] 2 Bus Simulator PRO 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.7] 3 Bus Simulator PRO 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.7] 4 Bus Simulator PRO 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.7] 5 Bus Simulator PRO 2 Full Para Hileli MOD APK [v1.7] 6

Bus Simulator PRO 2 Full Para Hileli MOD APK [1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğitiminize deneyimsiz bir otobüs şoförü olarak başlayın.


Bus Simulator PRO 2 1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Profesyonel bir otobüs şoförü olmak istiyor ancak sürüş konusunda fazla tecrübe ve bilgiye sahip değilseniz, Bus Simulator PRO 2.deneyin. Bu, oyunculara şehir içi yollarda araba kullanma becerilerini öğreten bir oyundur. Oyuncular, hız konusunda uzmanlaşma ve yolcular için en güvenli araçları hareket ettirme fırsatına sahip olacaklar.


Bus Simulator PRO 2 v1.7 MOD APK


Bus Simulator PRO 2'ye gelen oyuncular, kendileri için en sevdikleri arabayı seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. Birbirinden farklı renk ve desenlerde sekizden fazla otobüs bulunacak ve bunları gönül rahatlığıyla hayranlıkla seyredebileceksiniz. Arabalarda, kokpit benzersiz bir şekilde tasarlanacak ve her ayrıntıyla dolu olacak. Oyuncular, aracı rotadaki hız ve virajlara uyacak şekilde kolayca kullanabilir ve kontrol edebilir.


Bus Simulator PRO 2 Para Hilesi


Bu oyun, kullanıcılara bu şehirdeki her rotanın ayrıntılı bir harita sistemini sunar. Sürücü hızlı bir şekilde ona bakabilir ve trafik kurallarına ve doğru durmaya göre hareket edebilir. Bu şehirdeki yolları iyi bilmeyen biriyseniz endişelenmeyin çünkü bu harita zaten orada. Direksiyon simidine odaklanmalı ve güvenli bir şekilde sürmelisiniz.


Bus Simulator PRO 2 Apk indir


Her otobüs durağında, durakta yolcu almayı bırakıp, iletişim kurmak için hevesli ve mutlu olun ve iyi bir izlenim bırakmak için onlarla konuşun. Oradan, önemli sayıda yolcu çekeceksiniz. Olumlu olun ve ömür boyu gelirinizi artırmak için her gün birçok yolculuk yapmak için çok çalışın. Ayrıca, lütfen giderken güvenliği sağlayın; yolcu taşırken alkol almamalısınız. Bu, kendi hayatınız ve diğer herkes için son derece tehlikelidir.


Bus Simulator PRO 2 APK Dayı


Oyuncular, tüm hava koşullarında hızı esnek ve uygun şekilde nasıl ayarlayacaklarını bilmelidir. Örneğin yol çok kaygan olacak; yolculuğun güvenliğini sağlamak için hızı ortalamadan daha yavaş değiştirmelisiniz. Ayrıca, güvenli bir şekilde sürmek için duruma bağlı olmanız da yardımcı olacaktır. Gece gidecekseniz, yolu daha net görebilmek için ışıklarınızı açmayı ve başkalarına arabanızı görme şansı vermeyi unutmayın. Bu basit bir şey, ancak ışığı açmayı unutursanız, önemli bir sonuca neden olur.


Bus Simulator PRO 2 APK Hile


Daha fazla misafir almak ve kendinize ve ailenize destek olmak için kendinize bir maaş vermek için yeni şehirlerde daha fazla rota çalıştırmalısınız. Her şehrin birçok farklı yolu olacak ama zaten belirli bir yönlendirme sistemi olduğu için yavaş yavaş adapte olacak ve alışacaksınız. İçinde oturmanız ve sürüşe en güvenli ve rahat şekilde başlamanız gerekir.


Bus Simulator PRO 2 ücretsiz indir


Bu sürüş oyununu arkadaşlarınıza ve ailenize tavsiye etmeyi unutmayın, araba kontrol teknikleri hakkında bilgi edinin ve yolcu taşımanın heyecan verici ve eğlenceli yolunun tadını çıkarın.


Bus Simulator PRO 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Om Nom Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar