Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507]

Puan: 4.33 (Oylar: 15)
Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] 1 Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] 2 Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] 3 Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] 4 Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] 5 Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] 6

Match Masters Mega Hileli MOD APK [3.507] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Üçlü eşleştirmeli bulmaca oyunlarını seviyosanız bu oyun ile farklı bir deneyim yaşayacaksınız.


Match Masters 3.507 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Güçlendirici Hilesi. Bir aşamaya her zaman bir güçlendirici ile başlayabilirsiniz, sahip olmasanız bile, ancak her zaman kullanmaya devam etmek için önce en az 1'e sahip olmak için bir tane edinmeniz gerekir.
Facebook bağlantısı nasıl yapılır ?

  1. Oyununuzu Facebook'a bağlamak istiyorsanız, önce FB App yüklüyse kaldırdığınızdan emin olun, ardından oyuna girin ve ardından aldığınız normal tarayıcı açılır penceresiyle Facebook'a giriş yapın.
Match Masters, bugün çok sevilen heyecan verici bir bulmaca oyunudur. Çok sayıda oyuncuyla, cazibesinin ve kalitesinin dünya çapında ne kadar büyük olduğunu görmek mümkün. Benzer oyunlar çokça karşımıza çıksa da bu oyunun hala çok daha farklı ve özel bir özelliği var. Bu, teslim edilen ürünün kalitesine yansır. Bu oyunda bir deneyim haline gelmen harika. Lütfen şimdi cihazınıza indirin ve bulmacaları çözmeye katılın.


Match Masters v3.507 MOD APK


Bu son derece yüksek bir takım oyunudur; Arkadaşlarınızın doğrudan oyuna katılmasına izin verin. Oyuncular dünyadaki birçok iyi rakiple karşılaşacaklar. Bu oyun, tüm oyuncuların bir an bile kaçırmadığı 3 yoğun ve heyecan verici çevrimiçi savaşın tamamından oluşur. Match Masters, artık neredeyse tüm telefonlarda bulunan tamamen ücretsiz bir oyundur. 


Match Masters Sınırsız PARA Hilesi


Bu, herkesin herhangi bir para harcamadan deneyimlemesini mümkün kılar. Her maçta oyuncular sırayla aynı gruptaki farklı rakiplerle rekabet edecek. Bu turlarla ilgili en önemli şey, bir sonraki tura geçmek için en fazla puanı toplamaya çalışmaktır. Bu oyunda, kazanmanın anahtarı kişisel bir beceridir ve oyuncunun konumundan biraz şans gelir. Bu nedenle bu gerçekten son derece zorlu ve çekici bir arenadır.


Match Masters apk Android oyun club


Mavi yıldızları toplamaya başlayacaksınız ve rakibiniz kırmızı olacak. Kişisel becerileri kullanmanın yanı sıra, rakiplerinize karşı kazanmak için mümkün olduğunca çok puan almak için Booster'ınızı da kullanmanız gerekir. Maçta büyük kombolar yaparsanız, kazanma ihtimaliniz çok yüksektir. 


Match Masters apk hile


Match Masters ayrıca oyuncuların her maç ve rakibe uygun farklı dövüş stratejilerine sahip olmasını gerektirir. Çevrimiçi turnuvalar düzenli olarak gerçekleşecek ve dünya çapındaki rakipler arasında bir oyun alanı ve sürtüşme yaratmayı amaçlıyor. Ayrıca paralel olarak gerçekleşen canlı turnuvalar da var. Turnuvalar aracılığıyla oyuncular bireysel skor tablolarındaki konumlarını kolayca geliştirebilirler.


Match Masters full Mod Apk


Match Masters her zaman takım çalışmasını teşvik eder, bu nedenle rütbenizi yükseltmek ve birçok çekici hediye almak için arkadaşlarınıza katılmalısınız. Ayrıca, arkadaşlarla doğrudan rekabet, oyuncuların daha hızlı ilerlemesine yardımcı olan bir terfi şeklidir. Sosyal ağ Facebook aracılığıyla oyuncularınıza ve arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.


Match Masters altın Hilesi


Match Masters'dan büyük ödüller almak istiyorsanız, birçok farklı çıkartma toplamanız ve çıkartma albümünüzü tamamlamanız gerekiyor. O zaman, kesinlikle son derece değerli hediyeler alacaksınız. Şık ve benzersiz kıyafetler de birçok oyuncu için popüler bir cazibe merkezidir. 


Match Masters Elmas Hilesi


Match Masters, birçok yaşa uygun, ilginç, oldukça eğlenceli bir mobil oyundur. Bu nedenle oyun çok sayıda oyuncuya sahiptir. Bu nedenle oyunun kalitesi de çok beğeniliyor ve prestij her zaman en üstte, bu da oyunun tüm oyunculardan her zaman olumlu eleştiriler almasını sağlıyor. Bir sonraki yolculukta insanlara eşlik etmeyi umuyoruz.


Match Masters Güçlendirme Hilesi


Birçok stratejik oyun içeren en şaşırtıcı 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu uygulamasıdır. Bu oyun ile oyuncular problem çözme becerilerini geliştirecek ve zihinsel işlevleri büyük bir farkla gelişecektir. Bu oyun özellikle zeka oyunları oynamayı seven oyuncular için yapılmıştır. Bu oyunda oyuncular, aynı satır veya sütundaki üç bulmaca kutusunu minimum şansla eşleştirmek zorunda kalacaklar. 


Match Masters Apk indir


Bu oyundaki bulmacalar çok zorludur ve oyuncuların kazanmak için kendi stratejilerini oluşturmaları ve geliştirmeleri gerekir. Bulmacalar, oyuncuların çok keyif alacağı çeşitli yüksek kaliteli animasyonlu temalarla tasarlanmıştır. Oyuncuların bulmacalarda sıkışıp kaldıkları yerde kullanmaları için kullanılabilecek birkaç güç arttırıcı var.


Match Masters Hile APK Dayı


Çarpıcı grafikler ve yüksek kaliteli animasyonlu bulmacalar ile birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Bu oyunun ses kalitesi harika ama oyuncular daha iyi ses efektleri için kulaklıkları da kullanabilirler. Bu oyunda oyuncular, gerçek zamanlı maçlarda çeşitli diğer oyunculara karşı oynayabilirler. Oyunu çok eğlenceli hale getiren birçok turnuva ve maç düzenlemektedir.


Match Masters indir (MOD, Booster Hilesi)


Bir önceki android oyun Police Station Cop Inc Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 15 Oylar ve 4 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
4
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Match master"

Hilal Güçlü

1 yıl önce

Para hilesi ve bosterlar hilesi zaman hilesi

"Match master"

Veli

1 yıl önce

Bu hileyi deneyen var mı?

"Match masters"

Nil Türeci

2 yıl önce

Bütün hileleri istiyorum

"Match masters"

Mehmet

2 yıl önce

Butun hileleri istiyorum

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar