HAJWALH LINE Para Hileli MOD APK [v1.3.88]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
HAJWALH  LINE Para Hileli MOD APK [v1.3.88] 1 HAJWALH  LINE Para Hileli MOD APK [v1.3.88] 2 HAJWALH  LINE Para Hileli MOD APK [v1.3.88] 3 HAJWALH  LINE Para Hileli MOD APK [v1.3.88] 4 HAJWALH  LINE Para Hileli MOD APK [v1.3.88] 5 HAJWALH  LINE Para Hileli MOD APK [v1.3.88] 6

HAJWALH LINE Para Hileli MOD APK [1.3.88] - Son sürümü Android için ücretsiz indirin. Bilinen araba yarışlarından farklı bir oyun arıyorsanız denemelisiniz.


HAJWALH LINE 1.3.88 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tüm arabaların kilidi açık. (araba hilesi)

Arabalar, bir insanın hayatındaki en büyük zevklerden biridir. Siz de gerçekten araba yarışı gibi oyunlarda eğlenmek istiyorsanız, HAJWALH LINE gibi oyunlara mutlaka bakacaksınız . Gerçekten bu, yarış tutkusu olanlar için son derece kaliteli bir simülasyon ürünü. Temel olarak, bu oyun size yüzlerce farklı model sunar. Oyun modları da çeşitli ve çekici olup, dünyanın en iyi arabalarını kullanma hayalinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Bir ilginç nokta daha, bu bir Arap yayıncının oyun ürünü. En iyi otomobil modellerinin tümü güncellenir ve size gerçek bir deneyim sunar. Bir süper otomobil aşığı olarak, bu oyunu görmezden gelmemelisiniz. 


HAJWALH LINE v1.3.88 MOD APK


HAJWALH LINE Bugünün en iyi yarış oyunlarına kıyasla gerçekten çok farklı bir şey yok. Oyuna girerken, sizin gibi bir araba seçmenize izin verilecek. Mağazada her şey gösterilecek. Bu özellik "Araba Seçimi" adlı oyunda bulunmaktadır. Sadece üzerine tıklamanız gerekiyor ve bu size bir depoya erişim sağlayacaktır. Ekranın altında pek çok farklı arabanın sıralaması olacak. Hangi arabayı görmek istiyorsunuz, üzerine tıklayın ve hemen ekrana yüklenecektir. Oyuncu her şeyi tek bir 3B boyutta görüntüleyebilir. Sadece ekrana dokunun ve hareket edin, bu arabanın her köşesini görebilirsiniz.


HAJWALH LINE Para Hilesi


Gerçekçi 3D grafiklerle, bunun 2021'de piyasaya sürülen yepyeni bir araba olduğunu hissedeceksiniz. Genellikle bu oyundaki arabalar güçlü bir his yaratacaktır. Otomobilin her detayı, gösterişli görünümü ve olağanüstü gücü ile sizi kendine çekecek. Gerçek hayattan örneklenmiş arabalar bile var. Asalet için zarif tasarımlara sahip en yeni süper otomobiller.


HAJWALH LINE Araba Hilesi


Böyle bir araba sürmek birçok farklı aşama gerektirir. Ekranın sol tarafında aracın sola veya sağa gitmesine izin veren iki işlem tuşu olacaktır. Biraz yukarıda, korna anahtarını ve hız ve yakıtı gösteren kilometre sayacını göreceğiz. Genel olarak, bu site arabanın hızını ve durumunu takip etmenize yardımcı olur. Sağ tarafta, aracı daha esnek bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olacak gaz ve fren pedalı var. Ayrıca bir ışık kontrol düğmesi ve Nitro aktivasyonu elde edersiniz. Evin ritmini kontrol etmek için koordine ederseniz, kolayca kazanırsınız.


HAJWALH LINE Son Sürüm Apk indir


Bir yarışa girmeden önce, nerede geçeceğinizi bile seçebilirsiniz. Yarış oyunlarında arazi, maçın sonucunu büyük ölçüde belirler. Otoyol arazisine aşina iseniz ve çölde yarışmanız gerekiyorsa, kesinlikle bazı zorluklarla karşılaşacaksınız. Ancak, kendinize meydan okumalısınız. Arazi çeşitliliği, oyuncuların becerilerini geliştirmelerine olanak tanır. Şehirdeki yarış sahneleri, çizgi kayması, limanlar, palmiyeler,… Genel olarak geçebileceğiniz 50 sahneye kadar var. Bu özelleştirmeler de düzenli olarak güncellenir, böylece oyunu oynayacağınızdan ve düzenli olarak yeni görevler üstleneceğinizden emin olabilirsiniz.


Android Araba Yarışı Oyunu Apk


Yarışlara girmeden önce oyunda yapabileceğiniz küçük ince ayarlar ekleyin. Birincisi, zamanlamayı seçebilmenizdir. Gecenin, güneşin veya alternatif değişikliklerin oyun üzerinde bir etkisi olup olmayacağını siz seçersiniz. Önceden bu görevler otomatik olarak kurulurdu, ancak şimdi bir seçeneğiniz var. Ek olarak, polis arkadan kovalarken normal şekilde yarışmayı veya yarışmayı da seçebilirsiniz. Maceracı biriyseniz ve drama konusunda tutkuluysanız, polisin peşinde koştuğu bir oyun modu seçin. Çok yavaş yarışırsanız, polis tarafından tutuklanacaksınız.


HAJWALH LINE Altın Hile Apk


Erkeklerin araba sahibi olurken en çok sevdikleri şey budur. Arabalarını arkadaşlarının gözünde benzersiz yapmak zorunda kalacaklar. Süper otomobillerin bile biraz bükülmeye ihtiyacı var. HAJWALH LINE, oyuncuların aracın görünümünü isteklerine göre değiştirmelerine olanak tanır. Boya rengini özgürce değiştirebilirsiniz. Genel olarak, çoğu boya rengi uygun şekilde üretilmiştir ancak benzersiz bir stile sahip değildir. Sürücü için en rahat hissi yaratmak için otomobilin içini de değiştirebilirsiniz. Ek olarak, daha fazla rahatlık için tekerlekler ve gövde kitleri de değiştirilebilir.


HAJWALH LINE'ı indirin (MOD, Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Guild of Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar