Truck World Euro American Tour 2020 Para Hileli MOD APK [v1.207171]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Truck World Euro American Tour 2020 Para Hileli MOD APK [v1.207171] 1 Truck World Euro American Tour 2020 Para Hileli MOD APK [v1.207171] 2 Truck World Euro American Tour 2020 Para Hileli MOD APK [v1.207171] 3 Truck World Euro American Tour 2020 Para Hileli MOD APK [v1.207171] 4 Truck World Euro American Tour 2020 Para Hileli MOD APK [v1.207171] 5 Truck World Euro American Tour 2020 Para Hileli MOD APK [v1.207171] 6

Truck World Euro American Tour 2020 Para Hileli MOD APK [1.207171] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdiye kadarki en iyi kamyon simülatörü oyunlarından biridir ve 2020'in en popüler oyunlarından biri olabilir!


Truck World Euro American Tour 2020 1.207171 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
Günlük hayattan bıktınız mı? Stresle geçen uzun bir günün ardından yoruldunuz mu? Bazen sadece arabaya binmek ve uzun bir günün ardından stres atmak için dolaşmak istersin? Yani Truck world: Euro ve American Tour sizin için stres atmak için harika bir seçim. Truck World Euro ve American Tour (Simulator 2020), cep telefonlarında bir kamyon sürüş simülatörü oyunudur, oyuncunun ana görevi, konteynerleri taşıyan kamyonunu oyunun sizin için belirlediği yere sürmektir. 2 alan Avrupa ve Amerika'dır.


Truck World Euro American Tour 2020 v1.207171 MOD APK


Truck World Euro ve American Tour Simulator 2020, başlangıçta, oyun size bir kamyon sağlayacaktır. Prosedürler arasında geçiş yapmaya gerek yok, hantal talimatlara gerek yok, son derece basit ve arkadaşça bir oyun ama oyunun çekiciliği ile kamyonunuzda tamamen ustalaşabilirsiniz. Oyun, sürmek için 4 farklı kontrol modunu destekler. İlk kontrol modu oktur, çok basit, sola veya sağa dönmek için sadece 2 oka tıklamanız yeterlidir. İkinci mod, telefonunuzu sola ve sağa çevirmek için eğmek için daha gerçekçi bir his tercih eden oyuncular için İvmeölçer'dir.


Truck World Euro American Tour 2020 Para Hilesi


Üçüncü mod, Direksiyon simididir. İki ok konumunda olacak, sürmek için sola ve sağa çevirmeniz yeterli. Dördüncü mod, Direksiyon simidi moduna benzeyen ancak daha basit ve kullanımı daha kolay olan Basit direksiyondur. Sürücü arayüzü korna, fren, ileri pedal, geri pedal, 2 modlu ışık anahtarı ve hız göstergesi, yakıt göstergesi, araç dayanıklılığı ve güç göstergesi içeren bir HUD içerir. sürmeniz gereken güç ve GPS navigasyonlu bir harita. Çok basit ama pratik değil mi? Sadece kargo görevini alın ve gaza basın ve yola çıkın. Görevi tamamladıktan sonra biraz para ve deneyim kazanacaksınız.


Truck World Euro American Tour 2020 Kamyon Hilesi


Peki her görevden sonra kazanılan para ve tecrübeyi ne için kullanabiliriz? Kamyonu istediğiniz gibi yükseltmek ve süslemek için bunları kullanabilirsiniz. Kamyonunuz çok farklı parçaya sahip olduğundan, onu yükseltebileceğiniz yolların sayısı çok çeşitli ve zengin olacaktır. Şu anda arabanın yükseltebileceğiniz parçaları şunlardır: Motor (yükseltme hızı ve hızlanma), kabin (her görevden sonra alacağınız bonus deneyim daha fazla olacaktır), şanzıman sistem numarası (yükseltilmesi halinde araç garantinizin daha hızlı olmasına yardımcı olacaktır), anti-şok sistemi (aracın daha dayanıklı çalışmasına yardımcı olur, aracınızı garanti etmek zorunda olduğunuz süreyi azaltır), şasi (çarpışmada araç kullanıyorsanız aracın daha dayanıklı hale gelmesine yardımcı olur), yakıt deposu (arabanın daha uzun mesafeler gidin), arabada uyku tulumları (oyunda uykunuzu iyileştirmek için bunu yükseltin), ve kokpit (her görevden sonra alabileceğiniz miktarı artırın). 


Truck World Euro American Tour 2020 Hile apk


Peki ya araba dekorasyonu? Oyun, oyuncuların kamyonlarını dekore etmeleri için birçok seçeneği destekliyor. Boya rengini istediğiniz gibi değiştirebilir, hatta şekilleri ve bagajı bile değiştirebilirsiniz… Ne kadar çok paranız varsa ve sürüş deneyiminiz ne kadar fazlaysa, o kadar çok yükseltme yapabilir ve süsleyebilirsiniz. Kamyonum her zamankinden daha iyi hale geldi.


Truck World Euro American Tour 2020 apk indir


Araba sürerken oyun size 4 farklı görüş sunar: Düz görünüm, yine düz görün ancak daha yüksek açılar, park etmeyi desteklemek için yukarıdan aşağıya doğru bakarak önünüzdeki yolu gözlemlemeyi kolaylaştırır. sizin ve birinci şahıs görüntüleme modunuz. Birinci şahıs görüş modu, oyunculara gerçek dünyadan bir kamyon sürüş deneyimi sunan ve oyuncuların sürüş sırasında kamyon sürücülerinin zorluklarını daha iyi anlamalarına yardımcı olan oyunun gücüdür. Şoförün bir hata yapması durumunda aracın sıkışmasına neden olan oyun, ekranın sağ üst köşesindeki SOS butonu ile bir kurtarma çağrısı içeriyor, sizi ana yola geri götürmek için biri gelip sizi kurtaracak. görevine hemen devam edebilmiş olmak.


Truck World Euro American Tour 2020 apk dayı


Ses açısından Truck world, diğer pek çok sürüş oyunu gibi underground müzik parçalarına sahip değil, bu oyun müzik taşımaz ve bu da kendini belli eder. Araç sesleri, gerçekçi düdükler, … oyun tamamen gerçek hayattaki gibi bir kamyon kullanma hissini oyuncuya getiriyor. Çünkü gerçek hayatta çoğu araba sürme oyununda olduğu gibi hiçlikten yayılan bir müzik yok, değil mi?


Truck World Euro American Tour hile nasıl yapılır


Bu kamyon dünyası, 3 farklı seviyede gerçekçi 3D grafiklere sahiptir: düşük, orta ve yüksek. Bu, oyunun grafiklerini farklı telefon kullanıcıları için daha kullanıcı dostu hale getirir, çünkü zayıf bir cihazınız olsa bile, oyunu daha akıcı deneyimlemek için grafikleri düşürmenin dezavantajlarından muzdarip olamazsınız. Ayrıca, oyunun grafikleri, ister ortalama ister düşük modda olsun, hala çok iyi, bu nedenle fakirler daha az dezavantajlı.


Truck World Euro American Tour Son Sürüm apk


Genel olarak Truck World Euro ve American Tour, uzun stresli bir günün ardından stresi etkili bir şekilde atmanıza yardımcı olan oldukça gerçekçi ve eğlenceli bir oyundur. Bu oyunda sıcacık battaniyenizi bırakmadan sürüş hissini tam anlamıyla yaşayabilirsiniz.


Truck World Euro American Tour Simulator 2020 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mad Racing 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar