Harvest Town Mega Hileli MOD APK [v2.5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Harvest Town Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 1 Harvest Town Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 2 Harvest Town Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 3 Harvest Town Mega Hileli MOD APK [v2.5.5] 4

Harvest Town Mega Hileli MOD APK [2.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Piksel tarzı bir simülasyon mobil oyunudur. Çok fazla esneklik sunar ve gerçekçi ve ilgi çekici bir kırsal yaşam yaratmak için birçok RPG özelliği içerir.


Harvest Town 2.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mod Menüsü
  2. Tanrı modu
  3. Sınırsız enerji hilesi
  4. Hareket Hızı Çarpanı

Harvest Town, oyunculara piksel tarzı bir simülasyon deneyimi sunuyor. Peri kasabasında neler olup bittiğine dair en otantik turu alacaksınız. Burası doğası gereği kasvetli ve sıkıcı, hatta siz gelmeden önce modası geçmiş. Bu yerin hayal gücünüzdeki gibi eğlenceli, gelişen bir kasabaya dönüşüp dönüşemeyeceği, her şey oyuncuların kendi özel kararlarına ve eylemlerine bağlıdır.


Harvest Town v2.5.5 MOD APK


Bizimle, masal renkleriyle çizgi filmlerdeki gibi klasik kırlara geri döneceksiniz. Harvest Town'ın tamamen farklı bir yüze sahip olması için buradaki her şeyi entegre edip değiştirebildiğinizde daha şaşırtıcı bir şey olamaz. Şimdi, bu dünyaya ayak basarsanız, Noel etkinlikleri sizi manzaralarla karşılıyor ve her şey sıcak tonlarda dekore edilmiş, sadece kasabaya bakarak Noel'in gelmek üzere olduğunu anlayabilirsiniz.


Harvest Town Para Hilesi


Bununla kalmayıp, oyuncuların birçok farklı türde çiftlik kurma hakkı vardır. Size büyük bir çiftliğin sahipliğini vereceğiz. Bahçenin etrafında büyüyen yabani otları temizleme, hatta çiftliğin girişini çevreleyen güzel renkli çimleri dikme göreviniz olacak. Ek olarak, güçlü rüzgarların tahribatından kaçınarak daha düzgün görünmesi için ağacı kesebilirsiniz.


Harvest Town APK Hile


Sadece bu da değil, Harvest Town özellikle sizi güzel bir eve hazırlar ve hazırlar. Milyarderlerin devasa, lüks bir malikanesi olmasa da, sıcak ve güvenli bir ahşap evdir. Evi güzelleştirme sürecini daha önce hiç olmadığı kadar muhteşem ve sahibinin renklerine uygun şekilde başlatmak için ev için dekoratif öğeler toplayabilirsiniz. Bir vazo çiçek, süs bitkisi veya etkileyici ahşap masa ve sandalyeler olabilir.


Harvest Town Apk indir


Ayrıca bu peri dünyası size son derece ilginç birçok farklı deneyim de sunuyor. Önünüzde çeşitli hayvanlar belirir; evcil hayvanlar size her gün ekstra bir gelir sağlayacaktır. Spesifik olarak, bir ördek, tavuk veya domuz gibi diğer hayvanlardan oluşan bir sürü de seçilmiştir. Ayrıca koyunlar ve atlar bu sevecen yolculuğun en yaygın nesneleridir.


Harvest Town Android oyun Club


Harvest Town senin bir evcil hayvan sever olduğunu biliyor ve bu özel hediyeyi senin için yaptı. Son derece cana yakın ve sevimli kediler veya köpekler koleksiyona dahil edilecek ve rahat ahşap evinizde görünecek. 


Harvest Town Apk Dayı


Koz kartları, oyuncularla arkadaş olmanın yanı sıra çekici ödüller almak için oyuncuların hazineleri aramasına ve zorlu bulmacaları çözmesine yardımcı olacaktır. Artık hazinelerin kilidini açabilir ve gizemleri ortaya çıkarabilirsiniz.


Harvest Town Apk Son Sürüm


Harvest Town'ın oyunculara getireceği benzersiz şey, çekici hikayesi ve diğer birçok oyuncuyla etkileşimidir. Etkileyici bir mal alışverişi için yanınızda bir komşu, bir iş ortağı olabilir. Ayrıca yazdan kışa farklı zamanlarda güzel fonun keyfini çıkarabilirsiniz.


Harvest Town indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun STRIKERS 1945-2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar