Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.14.6]

Puan: 4.46 (Oylar: 13)
Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.14.6] 1 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.14.6] 2 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.14.6] 3 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.14.6] 4 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.14.6] 5 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.14.6] 6

Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [4.8.14.6] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Çekici bir oynanışa sahip bir simülasyon oyunu arıyorsanız doğru yerdesiniz.


Car Parking Multiplayer 4.8.14.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz para. Harcadıkça artar
  2. Tüm arabaların kilidini açmak için oyun ayarlarında dili değiştirin
  3. Tüm ücretli içeriğin kilidi açıldı: karakterler, reklam kapatma, W16 motoru, ev, renkli duman, kornalar ve polis sirenleri.

Simülasyon oyunları, oyundaki aktiviteler aracılığıyla oyunculara her zaman gerçek hisler verir. Bu işler, gerçek yaşam aktivitelerinden simüle edilir. Ancak oyuncu, eklenen öğelerle bunu daha kolay yapar. Örneğin, mağazaları kolayca yönetin veya bir ürünle hızlı bir şekilde ilgilenin. Bir aşinalık duygusuyla onları nazikçe eğlendirmelerine yardımcı olurlar. Çekici bir oynanışa sahip bir simülasyon oyunu arıyorsanız, Car Parking Multiplayer doğru seçimdir.


Car Parking Multiplayer v4.8.14.6 MOD APK


Car Parking Multiplayer, şu anda Google Play'de mevcut olan sürüş simülasyonu türünün bir oyunudur. Şu anda, oyun birçok kurulum çekiyor ve oyunculardan birçok olumlu eleştiriler alıyor. Bu oyunun oyun pazarında belli bir popülerlik kazandığı görülüyor. Oyun kesinlikle oyunculara araba sürerek çok eğlenceli geliyor.


Car Parking Multiplayer 4.8.14.6 Para Hile Apk


Car Parking Multiplayer dünyasına girerken, Japon dünyası gibi tanıdık bir hisse sahip olacaksınız. Birçok insan var, birçok araba geçiyor veya gökdelenler. Yapımcı, oyuncuların bu arabayı sürerken yapabilecekleri şeylerle gerçek dünyayı simüle etti. Oyun sırasında bunu yoldaki detaylardan veya çevredeki ağaçlardan hissedebiliyorsunuz. Özellikle oyun, oyuncuların diğer insanlarla etkileşime girmesine de izin veriyor. Sesli sohbet edebilir veya birbirlerine emoji gönderebilirler. Bunlar, oyuncuların kendilerini çekici hissetmelerine yardımcı olan faktörlerdir. Bu, istedikleri her şeyi yapabilecekleri ve oyunun unsurları hakkında başkalarıyla iletişim kurabilecekleri bir dünya.


Car Parking Multiplayer 4.8.14.6 Araba Hile Apk


Bu oyunda birçok farklı modu deneyimleyebileceksiniz. Park modu olacak. Kolaydan zora değişen çeşitli park zorlukları yaşayacaksınız. Arabanızı “buraya park edin” kelimesine getirmeniz ve düzgün bir şekilde park etmeniz gerekiyor. Çok zor görünmeyebilir, ancak her oyuncunun becerisini gerektirir. Zamanla bu zorlukların giderek zorlaşacağı kesin bir gerçektir.


Car Parking Multiplayer APK -- PARA hilesi


Oyunun başarılı olmasını sağlayan faktörlerden biri, sürüş samimiyetidir. Şimdi araba kullanmak yarış oyunlarına benzemez. Yani sadece ucuz sola veya ucuz sağa, hızlanıp yavaşlayabilirsiniz. Ancak bu oyunda durum tamamen farklı; Gerçek bir araba sürdüğünüzde olduğu gibi arabanızı kontrol edeceksiniz. Bu, bir yapımcının bu pratik unsurları oyuna getirirken attığı yaratıcı adım olarak görülebilir. Araba kullanma fırsatı senden çok uzak değil. Burada, bir arabayı sürerken vites kolu, direksiyon simidi, gaz pedalı vb. Gibi temel noktalar vardır. Daha önce basit sürüşe alıştıktan sonra, bu faktörlere hakim olmak kolay bir başarı değildir.


Car Parking Multiplayer apk dayı


Buna alışmanıza yardımcı olmak için oyunda detaylı tasarlanmış geniş yollar olacak. Bu yollar, sadece ağaçları ve evleri olan düz bir yoldur ancak gerçek bir sokağa benzer olacaktır. Bu yolda sürüş pratiği yapabileceksiniz. Buna alışmak için, bir araca hakim olmanız kesinlikle uzun zaman almalısınız. Aynı zamanda, arabanızda ustalaştıysanız, diğer oyunculara karşı yarışmanıza yardımcı olacak bir mod olacaktır. Bu yarışla dünya kupasına katılan bir araba direksiyonunun önünde oturan bir sporcu gibi hissedeceksiniz. Yapımcının getirdiği faktörler oyuncuların ilgisini çekecek gibi görünüyor. En sevdikleri arabaları sürerken eğlenceli anlar yaşayacaklar.


Car Parking Multiplayer indir (MOD, Para / Tüm Kilitler Açık)


Önceki android oyun Candy Crush Saga APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 13 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Car parking"

Yiğit

3 yıl önce

Çok güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar