Stickman vs Zombies Para Hileli MOD APK [v1.5.12]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Stickman vs Zombies Para Hileli MOD APK [v1.5.12] 1 Stickman vs Zombies Para Hileli MOD APK [v1.5.12] 2 Stickman vs Zombies Para Hileli MOD APK [v1.5.12] 3 Stickman vs Zombies Para Hileli MOD APK [v1.5.12] 4 Stickman vs Zombies Para Hileli MOD APK [v1.5.12] 5 Stickman vs Zombies Para Hileli MOD APK [v1.5.12] 6

Stickman vs Zombies Para Hileli MOD APK [1.5.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, zorlukların üstesinden gelmek için silahlar ve araçlarla donatılmıştır.


Stickman vs Zombies 1.5.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Reklamsız
  3. Hızlı Oyun Hilesi
  4. Sınırsız Para Hilesi
  5. Sınırsız Grenade hilesi
  6. Zombiler Saldırmaz
Stickman vs. Zombies, oyuncuların zombi ordusundan gelen tehdidin üstesinden gelmek için çeşitli gelişmiş silahlar kullanmalarına olanak tanır. Haritada gösterilen tüm konumlarda yer alan farklı hikayeler, geçmeniz gereken içeriklerdir. Oyuncular, zorlukların üstesinden gelmek için silahlar ve araçlarla donatılmıştır. Sizin tarafınızdan oluşturulan özel planlar, zombilerin büyük çaplı saldırısını yenecektir. Patlamak üzere olan savaşta yeteneklerinizi gösterin!


Stickman vs Zombies v1.5.12 MOD APK


Oyuncular, Stickman vs. Zombies tarafından düzenlenen kampanyaya zorlayıcı bir çöp adam kahramanı olarak başlar. Tuzaklar ve kana susamış zombiler de dahil olmak üzere sistem tarafından düzenlenen bir dizi zorlukla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Çöp adamlar ve zombiler arasında tarihte olanları tekrarlayarak, bir lider rolünü üstleneceksiniz. Usta bir beceri seti, yaklaşan zorlukların üstesinden gelmede önemli bir faktördür.


Stickman vs Zombies Para Hilesi


Karakter kontrolünü destekleyen sanal tuşlar, engellerle dolu bir savaşta verimli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olmak için daha hassas olacaktır. Konumlar birbirinden çok uzak; bağlantı pimleri, uzmanlığınıza ihtiyaç duyan tel ile hareket ettirilmelidir. Hareket becerileri her savaşta hemen uygulanacaktır. Çeşitli birleşik zorluklar sizin için zorlaştırıyor. Endişelenme! Daha yaratıcı bir kombinasyon, her savaş alanında kazanmanıza yardımcı olacaktır.


Stickman vs Zombies Zombi Hilesi


Stickman vs. Zombies'de tehlikeli zombilerle karşılaşan oyuncuların silah desteğine ve bir dizi özel araca ihtiyacı olacak. Tabanca, bıçak veya sopa gibi standart silahların özel işlevleri vardır. Hasarları her zaman görecelidir; koleksiyondaki herhangi bir silahı seçebilirsiniz. Ancak, onları jetonla satın almalı veya sahip olmaya uygun olduğunuzda kilidini açmalısınız.


Stickman vs Zombies Grenade Hilesi


Destek araçları gerektiren araziler için dev arabalar veya motosikletler doğru seçimlerdir. Oyuncuların dükkanda onları seçmelerine izin verilir. Kullanmaya başladığınızda ekstra medya denetleyicilerine sahip olacaksınız. Oyuncu onları süpürmek için aracı kullandığında zombi saldırıları püskürtülebilir. Öldürülen zombilerin sayısı kaydedilecek ve ödüller için puanlanacak.


Stickman vs Zombies Hile Apk


Tur bittikten, zorluklar ortadan kalktıktan ve birçok zombi yenildikten sonra, oyuncu kazananın ödülünün tadını çıkaracaktır. Bu, envanterinizdeki jeton sayısını artırma, dükkandan yeni ürünler satın alma ve bir hediye sandığı açma şansı elde etme şansınız. Ayrıca, tehlikeli güç yarışında önemli kilometre taşlarına ulaştığınızda kahraman seviyesi de tanınır.


Stickman vs Zombies Apk indir


Stickman vs. Zombies'de olanlar belleğe kaydedilir ve sistem bir sorunla karşılaştığında saklanır. Tekler, takım savaşları veya belirli seviyelerdeki mücadeleler gibi turnuvalardaki performansınızı hesaplamak için birçok önemli lider tablosu açılır. Çevrimiçi olmak mümkün olmadığında, oyuncuların turnuvaya çevrimdışı olarak girmesine izin verilir. Sistem, görünen tüm içeriğin performansını kademeli olarak iyileştiriyor.


Stickman vs Zombies Apk Son Sürüm


Stickman vs. Zombies, birçok görevin sizi beklediği en şiddetli savaştır. Arabalar, yarış arabaları veya önemli hasara sahip silahlar gibi çeşitli seçenekler oyuncuların daha fazla desteğe sahip olmasına yardımcı olacaktır. Onları doğru kullanıyor musunuz? Sağlanan tüm silahlar simüle edilmiş kullanıma sahiptir. Eğlencenizi uzatmak için güncelleme çıkarken yeni hikayeler eklenir. Yüzlerce zorluğu fethedin ve kahramanınızı prestijli skor tablolarına yerleştirin!


Stickman vs Zombies indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stealth Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar