SNIPER ZOMBIES 2 Para Hileli MOD APK [v2.35.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SNIPER ZOMBIES 2 Para Hileli MOD APK [v2.35.0] 1 SNIPER ZOMBIES 2 Para Hileli MOD APK [v2.35.0] 2 SNIPER ZOMBIES 2 Para Hileli MOD APK [v2.35.0] 3 SNIPER ZOMBIES 2 Para Hileli MOD APK [v2.35.0] 4 SNIPER ZOMBIES 2 Para Hileli MOD APK [v2.35.0] 5

SNIPER ZOMBIES 2 Para Hileli MOD APK [2.35.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ücretsiz zombi oyunlarının bu çevrimdışı sürümüne katılın ve keskin nişancı-3D görsellerin ve gerçekçi sesin keyfini çıkarın.


SNIPER ZOMBIES 2 2.35.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça çoğalır.

Mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış birinci şahıs nişancı türünde hem çevrimdışı hem de çevrimiçi mevcut en çekici keskin nişancı oyunlarından biri olan Sniper Zombie 2'de şansınızı deneyin. Kesintisiz bir aksiyon atış oyununa katılmaya ve bu şiddetli zombi oyununda en iyi keskin nişancı suikastçısı olmak için rekabet etmeye hazır mısınız? Keskin nişancı oyunları çok eğlencelidir ve bunu hemen ücretsiz oynayabilirsiniz. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynama seçenekleri vardır.


SNIPER ZOMBIES 2 v2.35.0 MOD APK


Bir keskin nişancı olarak hünerinizi göstermek için Sniper Zombies 2'ye katılın ve şehirdeki en etkili zombi avcısı olmak için diğer oyuncularla rekabet edin. Birincil göreviniz, bir dizi gerçekçi keskin nişancı 3D suikastçı ateşli silah ve tüfek kullanarak ölen bir oyuncuyu veya bir düşman hedefini savunmaktır.


SNIPER ZOMBIES 2 Para Hilesi


Kampanya Modu: Bu çevrimdışı oyundaki saf görevler, yalnızca hedef düşmanlara saldırmaktan veya zombileri vurmaktan değil, aynı zamanda şehri savunmak için havalı atışlar kullanarak suçluları öldürmekten oluşur. Keskin nişancı oyunlarında ve zombi oyunlarında FPS zombi avcısı olmanın keyfini çıkarın. Keskin nişancı 3D suikastçi tüfeği gibi son teknoloji bir silah kullanarak düşmana saldırın ve üzerlerine atlayın!


SNIPER ZOMBIES 2 Mermi Hilesi


Günlük görevler: Bu çevrimdışı zombi hayatta kalma oyunu birçok eğlenceli göreve sahip olsa da, oynaması ve seviye atlaması hala basit. Kıyamet sonrası bir dünyada görev çağrısı alan bir tetikçi olduğunuzu hayal edin. Silah oyunlarında, düzinelerce tsunami zombisine saldırmak için saf bir keskin nişancı 3D tüfek ve mermi kullanmalısınız.


SNIPER ZOMBIES 2 Silah Hilesi


Özel Operasyonlar: Ölüler yaklaşıyor, onları kafalarından vurarak anında öldürün! Tetiği çek! Masum insanları kurtarmak için belirli zombileri yok etmeye odaklanın. Zombi oyunlarının gerilimi ile birleştirilmiş birinci şahıs nişancı oyunlarında kesintisiz aksiyonun heyecanını yaşayın.


SNIPER ZOMBIES 2 Hile Apk


Heyecan verici atış oyunlarında kimin en ölümcül keskin nişancı suikastçısı olabileceğini görmek için çok oyunculu bir arenada diğer oyunculara karşı yarıştığınız oyuncuya karşı oyuncu gerçek zamanlı savaş modumuzu test edin. Oyuncuya karşı oyuncu (PvP) çok oyunculu oyunların yanı sıra keskin nişancı oyunlarının hayranıysanız, bu ücretsiz çevrimdışı oyunları indirmekte tereddüt etmeyin.


SNIPER ZOMBIES 2 Apk indir


Öfke silahının kilidini açmak için ödülleri tamamlayarak ödüller kazanmanız gerekecek. Keskin nişancı zombi silah oyunlarında kullanılabilecek geniş silah seçenekleri karşısında şaşıracaksınız. Savaşın bir numaralı suikastçısı olarak çok çeşitli otantik ateşli silahlara ve teçhizata erişebileceksiniz. Nişan oyunlarının hem planlanması hem de yürütülmesi gerçekten basit süreçlerdir.


SNIPER ZOMBIES 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Shooter Hell 4 Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar