Hero Rescue Mega Hileli MOD APK [v1.1.25]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hero Rescue Mega Hileli MOD APK [v1.1.25] 1 Hero Rescue Mega Hileli MOD APK [v1.1.25] 2 Hero Rescue Mega Hileli MOD APK [v1.1.25] 3 Hero Rescue Mega Hileli MOD APK [v1.1.25] 4 Hero Rescue Mega Hileli MOD APK [v1.1.25] 5

Hero Rescue Mega Hileli MOD APK [1.1.25] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi pin kurtarma oyununda kahramanın prensesi kurtarmasına yardım etmek için Kahraman Kurtarmaya katılın.


Hero Rescue 1.1.25 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Can Hilesi
Maceracıysanız ve zekanıza meydan okumak için beyin jimnastiği bulmacaları çözüyorsanız, aşağıdaki yazıda tanıtılan oyun tam size göre olacak. Hero Rescue eğlenceli bir oyundur ve goblin savaş mağarasında mahsur kalan prensesi kurtarmak için kahraman rolünü oynayacaksınız. Bu, bulmacaları çözmede ve oyunun zorlu zorluklarının üstesinden gelmede zekanızı ve yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olan bir oyundur. Bu tamamen ücretsiz bir oyundur ve Android cihazların Google Play'inde mevcuttur ve internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde indirip oynamanız yeterlidir. Oyun, oyundaki maceralı maceraların cazibesiyle oyunculara ilginç deneyimler yaşatacak.


Hero Rescue v1.1.25 MOD APK


Hero Rescue, Super Game Studios'a sunulan en son bulmaca macera oyunudur ve birçok insanın Facebook veya diğer akıllı uygulamalardaki oyunla ilgili harika reklamlardan etkileneceğinden emin olabilirsiniz. Bu, her seviyenin ekranda kaydırmanız gereken farklı bölümlere ayrılacağı prensesi kurtarmak için basit bir zindan bulmaca oyunudur. Oyunun asıl amacı goblinleri öldürmek, prensesleri kurtarmak ve hazineyi elde etmektir. Daha az boş zamanınız olduğunda oynayabileceğiniz bir bulmaca macerası ve heyecan verici zorluklar arıyorsanız, lütfen bu oyunu indirin. Oyun, birçok nesne ve engel kullanan bulmacalarla zekanızı harekete geçirecek. Seviyeler arasında en hızlı çözümü bulmak için birçok seviyede onlara alışmanız gerekiyor. Oyun, IQ'nuzu test etmek için birçok farklı oyun moduna sahip olacak.


Hero Rescue Para Hilesi


Hero Rescue, herkesin oynayabileceği ve basit oynanışıyla keyfini çıkarabileceği basit bir oyundur. Her türden bulmaca oyunu, oyuncuların hızlı bir şekilde tamamlamasını gerektiren zorluklar yaratarak genellikle bir aciliyet duygusu yaratır. Bazı bulmaca oyunlarında oyuncu üzerinde baskı oluşturmak için bir geri sayım sayacı vardır, ancak neyse ki bu oyunda kolaylıkla oynanabilecek bir mekanizma yoktur. Kulağa kolay geliyor, ancak oyunun sunduğu zorlu zorluklar, sizi memnun etmek ve sizi şaşırtacak, bazı hatalara ve hayatımı kaybetmeye neden olacak karmaşık bulmacalar bulmak için basit olabilir. Yeni ağlar edinmek ve oyunun zorlu sorularına hazırlanmak için reklamların yardımına ihtiyaç duyacağınız zamanlar olacaktır. Zor bulmacaların ve oyun zorluklarının üstesinden gelmek için zekanızı kullanın.


Hero Rescue Can Hilesi


Bazen ne kadar dikkatli olursanız olun veya harekete geçmeden önce planlamış olsanız da oyun sırasında küçük hatalar yapacaksınız. Belki de nesnelerin nasıl hareket ettiği veya düşmanların nasıl tepki verdiği konusunda yanlış anlamalarınız olduğu içindir. Düşman sizi veya prensesi öldürürse, hayatınızı kaybedersiniz ve oyuna devam edebilmeniz için canlanması 30 dakika sürer. Canlandırmak için ekranın sağ üst köşesindeki geri düğmesine basabilirsiniz. Bazen bu, kaydedilmeden önce sizi 5 saniyelik veya 3 saniyelik bir video izlemeye zorlar. Geri düğmesine basarsanız ve prensesi başarıyla kurtarırsanız, ilgili bonusu alırsınız. Ancak geri tuşuna basarsanız ve yine de prensesi kurtaramazsanız ve hayatınızı kaybederseniz, o geri tuşuna basıp oyundaki zorlukları geçene kadar tekrar etmeye alışmanız gerekecektir.


Hero Rescue Hile apk


Hero Rescue oyunundaki kule modu, benzersiz bir oyun modudur ve oyunculara bulmacaları çözmek için birden fazla yön sunar. Bu modda yığılmış kareler, daireler ve üçgenler tek bir tıklamayla kaldırılabilir ve bu, oyunda her zaman istediğiniz hazineleri geri getirmenize yardımcı olabilir. Kule modu, özellikle yığılmış bloklar çok yüksek olduğunda ve birçok farklı reaksiyon olduğunda, hazine modundan daha derin bir fizik uygulamasına sahiptir ve önce hangi bloğu kaldıracağınızı seçmeniz gerekir.


Hero Rescue hile nasıl indirilir?


Bu, oyunda zorlu bir mücadeledir ve üstesinden gelmek çok zaman alabilir. Belki oyun içi nesnelere kaydırmaya veya dokunmaya alışkın olduğunuz için, muhtemelen bu oyun modu için benzersiz bir numara bilmiyorsunuzdur. Kulenin düzenini göz önünde bulundurmalı ve önce oynanışı belirlemelisiniz. Daha sonra en hızlı şekilde bloklara dokunmanız bulmacaları kolayca çözmenize yardımcı olabilir.Hero Rescue, bulmacaları çözerek, goblinleri öldürerek ve bir prensesi bir zindandan kurtararak bir macera oyunudur. Oyun size endişe ve korku anları yaşatıyor ama bunun yanında daha fazla zeka geliştirmenize yardımcı oluyor.


Hero Rescue İndirin (MOD, Sınırsız Kalp Hilesi)


Bir önceki android oyun Disney Sorcerers Arena APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar