Real Steel Hileli MOD APK [v1.86.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Real Steel Hileli MOD APK [v1.86.13] 1 Real Steel Hileli MOD APK [v1.86.13] 2 Real Steel Hileli MOD APK [v1.86.13] 3 Real Steel Hileli MOD APK [v1.86.13] 4 Real Steel Hileli MOD APK [v1.86.13] 5 Real Steel Hileli MOD APK [v1.86.13] 6

Real Steel Hileli MOD APK [1.86.13] - Boksun geleceğini yaşamak için Real Steel World Robot Boxing Mod Apk Son Sürüm Ücretsiz'i Android için indirin. Dövüş becerilerinizle mükemmelliğe ulaşın.


Real Steel 1.86.13 MOD APK AÇIKLAMASI


Bu,oyun Google Play Store'da 50 milyondan fazla yüklemesi olan ve oyunun ilginç olduğunu gösteren bir aksiyon oyunu. Bu oyunda üstünlük için savaşmak için Noisy Boy, Zeus, Atom ve diğer Robotlara katılacaksınız. Real Steal Universe'deki en büyük boksör olabilir misin?

Muhteşem aksiyon ve kahramanca hikaye anlatımının tadını çıkarmak için bu oyunu hemen indirin. Yüzün üzerinde farklı Robot var ve onlarla mobil cihazınızda savaşacaksınız. Oyun ayrıca zirveye çıkmanız için bir liderlik tablosu sunuyor.


Real Steel 1.86.13 Robot Hile Apk


Real Steel apk. Şampiyonluk unvanlarını da kazanabilirsiniz. Amaç, dünyadaki Ultimate Robot Şampiyonu olmaktır. Global Turnuvalara ve diğer liglere girin ve hepsini kazanın. Herkes büyüklüğe ulaşmak ister. Dövüş tarzınız, büyüklüğe ulaşıp ulaşamayacağınızı belirleyecektir.

Ölümcül aptallar, yumruklar ve diğer benzersiz hareketler yapmak için gerekenlere sahip misiniz? Oyunu hemen indirin ve harika kupalar kazanın.

İnanılmaz Özellikler

İşte oyunun bazı özellikleri:

Robot Titanlar

Oyunda çoğu 9 fit uzunluğunda olan farklı robotik titanlar var. Bu robotların ağırlığı 2000 lbs'ye kadar çıkıyor. Oyunda 58'e kadar robot devi, efsane ve dövüş makinesi var. Buna Noisy boy, Twin Cities, Atom ve Zeus gibi favori süper yıldızlar da dahildir.

Arkadaşlarla Gerçek Zamanlı Dövüşler

Oyun, oyuncuların Bluetooth ve yerel WiFi çok oyunculu modlarında birbirlerine karşı savaşmalarına izin veriyor.


Real Steel Apk Oyun indir


Bununla, becerilerinizi ortaya çıkarabilir ve arkadaşlarınızla harika anların tadını çıkarabilirsiniz.

Zorluklar

Oyuncuların oyunun sunduğu zorluklarla meşgul olmalarını sağlayan özelliklerden biri. Kazanan Tümünü Al, çok oyunculu ve kariyer modları dahil olmak üzere farklı zorlu modlar vardır. Bu modları oynayın ve nihai şampiyon olun.

Şampiyonunuzu Renklendirin ve Yükseltin

Real Steel World Robot Boxing ayrıca özelleştirme özellikleri sunar. Bu özelliklerle şampiyonunuzu renklendirebilir ve yükseltebilirsiniz. Robotunuzu yükseltmek onu daha hızlı, daha anlamlı ve daha güçlü hale getirecektir. Robotunuzu renklendirerek kendinizi ifade edin. Bu aynı zamanda robotunuza güzellik ve stil katacaktır.

Farklı etkinliklere girin ve küresel liderlik tablolarının tepesine çıkmak için PvP modlarını oynayın. Şimdi arkadaşlarınızı davet edin ve meydan okuyun.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar