Push'em All Para Hileli MOD APK [v1.38]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Push'em All Para Hileli MOD APK [v1.38] 1 Push'em All Para Hileli MOD APK [v1.38] 2 Push'em All Para Hileli MOD APK [v1.38] 3 Push'em All Para Hileli MOD APK [v1.38] 4

Push'em All Para Hileli MOD APK [1.38] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir tüpü hareket ettireceğiniz ve rakiplerinizi güvenli alandan dışarı atmaya çalışacağınız heyecan verici seviyeler sunar.


Push'em All 1.38 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş / Yükseltme hilesi

Push'em all, birçok farklı rakiple yüzleşmenize ve onları güvenli bölgenin dışına itmeye çalışmanıza izin verir. Bir tüpü hareket ettirebilir ve diğer rakipleri alt etmek için yay gücünü kullanabilirsiniz. Aynı zamanda oyuncular farklı yerlere gidecek ve mevcut tuzakları deneyimleyecekler. Oyuncuların kilidini açtığı öğelerin sayısı tamamen çeşitlidir ve birçok faktör gücünüzü artırmanıza yardımcı olur.


Push'em All v1.38 MOD APK


Push'em all'ın başlangıcında, oyuncu farklı sayıda rakiple karşılaşacak ve onları haklı olduğunuz alanın dışına itmeye çalışacaksınız. Sahip olduğunuz tamamen harika başlangıç ​​silahı, büyük bir ileri itme yapabilen büyük bir boru. Yani bölümü tamamlamak için gördüğünüz diğer rakipleri alt etmeye çalışacaksınız ve karşılaştığınız rakip sayısı fazla mesai yaparak işinizi zorlaştıracaktır.


Push'em All Para Hilesi


Oyuncular, birçok oyuncu için basit bir işlem olan ekranı kaydırarak ve ekrana dokunarak karakteri kontrol edecekler. Aynı zamanda oyuncular, oyunu deneyimlemeye başlarken oyuncuların bu oyunda buldukları konumların ortak özelliklerini de fark ederler. Hepsinin oyuncuların hareket etmesi için güvenli alanları var ve elbette, ayrıca sizin ve rakibinizin düşebileceği uçurumlar ve çukurlar olacak. Bu yüzden rakiplerinizi alt etmek için bundan yararlanmanız gerekecek.


Push'em all apk android oyun club


Oyuncuların gördükleri rakipleri kullandıkları boru ile yenmek için Push'em All'da yapmaları gerekecek. Bu yere serme, güçlü saldırılar kullanılarak değil, bir itme kullanılarak yapılır. Tam olarak, büyük boruyu hareket ettirebilir ve birçok karakteri onları aşağı çekmek için çukura itebilirsiniz ve bazı durumlarda oyuncu, güçlü bir ileri itme yapmanıza yardımcı olacağı zaman dedenin yay özelliğini bile kullanabilir.


Push'em All Altın Hilesi


Push'em All'da karşılaştığınız düşmanların sayısı artacak ve size yaklaşma ve size saldırma yolları var. Bu nedenle yanlarında durmamaya ve elinizdeki silahı iyi kullanmaya çalışacaksınız. Ayrıca birçok farklı seviyeden geçeceksiniz ve içinde birçok farklı düşman dalgasıyla karşılaşacak ve yeni yerlere gitmek için onlardan kurtulmaya çalışacaksınız. Keşfetmek için birçok farklı yer sizi bekliyor.


Push'em All Hile Apk


Oyun, gördüğünüz solucan deliklerinin yanı sıra, aynı anda belirli sayıda rakibi yenmeniz için birçok tuzak mekanizması da sunuyor. Özellikle bazı durumlarda sahada iki kırmızı buton göreceksiniz ve bunlara dokunduğunuzda tuzak mekanizması devreye girecektir. Ne getirdiklerini bilemezsiniz, bu yüzden dev bir kaynak veya hepsini alaşağı edebilecek bir kaya gibi ortaya çıkmak üzere olan şeylere dikkat edin.


Push'em All Apk indir


Push'em all'ta oyuncular her seviyeden sonra farklı ödüller alabilecek ve kilidini açmanız için birçok öğe var. Seviyenin başlangıcında varsayılan çöp adam görünümü yerine karakteriniz için hayranlık uyandıran kostümlerin kilidini açabilirsiniz. Aynı zamanda, yeni silahlara da kolayca erişebiliyorsunuz ve bunların deneyimi değiştiren ve yaklaşan silahlar hakkında merak uyandıran daha spesifik saldırıları var.


Push'em All Apk Dayı


Kilidini açabileceğiniz öğelerin yanı sıra kullanabileceğiniz güce de dikkat etmeniz gerekiyor. Spesifik olarak, her seviyede birçok sandık bulabilirsin ve içinde dev rakiplerle yüzleşmene yardımcı olacak yükseltilmiş unsurlar olacak. Ayrıca kazandığınız parayı silahları, gücü ve diğer unsurları yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Elbette, bu oyunda kazanma şansınızı artıracaktır.


Push'em All indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Squad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar