Real Boxing 2 Rocky Para Hileli MOD APK [v1.35.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Real Boxing 2 Rocky Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 1 Real Boxing 2 Rocky Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 2 Real Boxing 2 Rocky Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 3 Real Boxing 2 Rocky Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 4 Real Boxing 2 Rocky Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 5 Real Boxing 2 Rocky Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 6

Real Boxing 2 Rocky Para Hileli MOD APK [1.35.0] - Android için son sürümü ücretsiz olarak indirin. Zorlu müsabakalara hazır olun ve yeteri kadar acımasız olun.


Real Boxing 2 Rocky 1.35.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Harcadıkça artar. Para ve elmaslar harcadıkça artar.

Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zip dosyasından çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın ve oyuna girin.

Boks şu anda dünyanın en ünlü dövüş sporlarından biridir, basit kurallarla ve her zaman seyirciye çeşitli heyecan verir. Bu noktaya kadar, seyirciler kesin yumruklar, güçlü, güzel ve hatta en sevdikleri dövüşçülerin nakavtlarını hissedebilirler. Boksun izleyicilere verdiği duygular farklıdır ve diğer disiplinlerden algılanması zordur. Öyleyse bir dövüşçü olmak ve boks ringinde şampiyon olmak ister misin? Öyleyse, sayısız şiddetli ve heyecan verici boks savaşlarını deneyimlemenin yanı sıra bir yumruk atma deneyimini yaşayacağınız Real Boxing 2'yi indirin.


Real Boxing 2 Rocky v1.35.0 MOD APK


Real Boxing 2, ünlü boks oyununun bir arcade simülasyon oyunudur, bu nedenle oyuncuların gerçek bir dövüşçü gibi deneyimlemesi için en esnek kontrol mekanizmasına ihtiyaç duyar. Boks dövüşlerini yakından gördüyseniz, muhtemelen dövüşçülerin ne kadar stresli olduğunu anlayacaksınız. Arenada, rakiplerine karşı kazanabilmek için son derece odaklanmış olmaları, harika reflekslere sahip olmaları ve çok fazla savaş deneyimine sahip olmaları gerekir. Tüm bu unsurlar, mümkün olan en dürüst şekilde bu oyuna getirilecek. Oyuncuların karakterlerini kontrol edebilmeleri için sadece basit hareketler yapmaları gerekir, ancak bir maçı kazanmak için teknik ve gözlem de gerekir. Dövüş sırasında oyuncular, belirlenen yönlerde engelleyebilir ve kaçabilir, ayrıca düğmeleri aynı hızda birleştirerek güçlü boks kombinasyonları gerçekleştirebilirler.


Real Boxing 2 Rocky 1.35.0 Para Hile Apk


Boks ünlü bir spordur ve dünya çapında birçok ülkede popüler hale gelmiştir. Sonuç olarak, oyuncular savaşçılarını Asya, Amerika, Afrika ve Avrupa gibi çeşitli bölgelerin farklı stilleri ve özellikleriyle özelleştirebilirler. Her zımbanın kendine has özellikleri vardır, ancak beceri ve teknikler oyuncu tarafından kendi kendine geliştirilmelidir. Oyuncular, oyunun tadını çıkarırken diğer oyuncularla, hatta özel olarak özelleştirilmiş yeni stillerle savaşma fırsatına da sahip olacaklar. Boksta, vücudun alt kısmına vurmasına izin verilmeyen basit bir kural vardır, ayrıca dirsek veya bacak gibi silahlar yapmak için özel vücut parçaları kullanılır. Bununla birlikte, delme tekniği sonsuz bir şekilde geliştirilebilir ve oyuncular, maç deneyimiyle kendi tekniklerini oluşturabilirler. Oyuncular, saldırıları birlikte koordine edebilir veya hızlıca kaydırarak saldırma veya aparkat gerçekleştirebilir. Sadece bu da değil, oyuncular sadece kontrollü koordinasyon ile jab veya alay da yapabilirler. Gelecekte, oyuncular daha fazla delme gücü, esneklik, kaçma ve hatta hasara karşı direnç gibi boksörleri eğitmek zorunda kalacak. Ne kadar çok istatistik yükseltirseniz, boksör o kadar güçlü olur ve boksör kariyerinde daha ileri gidebilir.


Real Boxing 2 Rocky apk dayı


Sadece teknikler çeşitliliği, esnek kontroller ve gerçekçi grafikler olsa, “Real Boxing 2” bu güne çok uzağa gitmeyecek. Bu nedenle, oyuncunun boksörün ekipmanını özelleştirebileceği ve gücü artırmak için diğer ekipmanı değiştirebileceği bir ekipman sistemi sunar. Oyunun ana silahı boks eldivenleri ancak farklı şekil ve yeteneklerle gelecekler. Hatta oyuncunun savaş deneyimini iyileştirmek için birçok özel etkiye sahiptir. Boks eldivenlerinin yanı sıra, boksörün hareket hızını ve esnekliğini artırabilen boks pantolonu da bulunmaktadır. Oyun aynı zamanda oyuncuların stilleri ile eldiven ve pantolon tasarlamalarına olanak tanıyan çeşitli özel bir sistem sunacak.


Real Boxing 2 Rocky apk hile


Bir boksörün kariyerinde, ünlü olmak ve daha güçlü boksörlerle savaşabilmek için dünya turnuvalarına katılmak zorunda kalacaklar. Ve oyun, oyuncular için yüzlerce farklı ödülle heyecan verici etkinlikler ve etkinlikler sunacak. Daha da özel olan şey, bu oyundaki boksörlerin tamamının olağanüstü becerilere sahip gerçek oyuncular olması ve oyunculara arenada gerçek dersler verebilmesidir.


Real Boxing 2 Rocky hile nasıl indirilir?


Oyuncular için yeni dövüş teknikleri edinmenin yanı sıra tehlikeli saldırılardan kaçmak veya engellemek için refleksler uygulamak için iyi bir fırsat. Turnuva ayrıca, oyuncuların deneyimlemesi ve eğlendirmesi için çeşitli ödüllerin ve rakiplerin bulunduğu çeşitli türlere ayrılmıştır.


Real Boxing 2 Rocky indir


Real Boxing 2, oyunculara gerçek bir boks deneyimi sunmak için birçok göz alıcı boks efektiyle en gerçekçi 3D grafikleri kullanacak. Oyunda ayrıca oyuncuların oyun ve özelliklerde keşfetmeleri için birçok şey var, hatta sonsuz eğlence getiriyor. Eğer bir boks aşığıysanız, bu oyun boş zamanlarınızda mutlaka denenmeli.


Real Boxing 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Case Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar