Cover Strike - 3D Team Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.8.29]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
Cover Strike - 3D Team Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.8.29] 1 Cover Strike - 3D Team Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.8.29] 2 Cover Strike - 3D Team Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.8.29] 3 Cover Strike - 3D Team Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.8.29] 4 Cover Strike - 3D Team Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.8.29] 5 Cover Strike - 3D Team Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.8.29] 6

Cover Strike - 3D Team Shooter Mega Hileli MOD APK [1.8.29] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. PUBG benzeri bu oyunda belirli sayıda düşmanı alt etmeye çalışacaksın.


Cover Strike - 3D Team Shooter 1.8.29 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Silah Hilesi.Tüm Silahların Kilidi Açık
  2. 1 Hit Öldürme / Yüksek Hasar Hilesi
  3. Açılan Yetenek
  4. Sınırsız Para Hilesi
  5. Yüksek Şarjör Kapasitesi
  6. Yüksek Maks. Mermi Kapasitesi (Sınırsız Mermi Hilesi)
  7. Reklamsız
  8. Tanrı Modu
Oyun ekranında çeşitliliğe sahip ve çevrimdışı olarak deneyimlenebilen bir FPS oyunu, oyuncuların eğlenmelerine yardımcı olmak için Cover Strike. Oyuncular bu oyunda bölümleri tamamlamaya ve becerilerini geliştirmeye çalışacaklar. Ayrıca oyunda, oyuncunun silah kullanırken deneyim yaşamasını sağlamak ve farklı seviyelerden geçmek için özel ince ayarlar da bulunuyor. Basit oynanışla oyuncular kendilerini etkili bir şekilde eğlendirebilecekler.


Cover Strike - 3D Team Shooter v1.8.29 MOD APK


Oyuncular karakteri kontrol edecek ve herkesin seveceği ilham verici seviyelere katılacak. Karakterin birçok kontrol becerisini gerektirecek bir FPS oyunudur çünkü bu oyunda tüm işlemleri oyuncular tamamen yapmaktadır. Bu nedenle, bu oyundaki seviyeler aracılığıyla becerilerini geliştirmek için zaman harcayacaklar. Aynı zamanda Cover Strike'da size ulaşmayı kolaylaştıran ve eğlence deneyimini yaşatan birçok unsur olacak.


Cover Strike Apk İndir


Yeni güncellenen sürümde oyuncuların oyun içerisinde bulabilecekleri silahlar ve sahneler ile ilgili bazı değişiklikler yapıldı. AK-47 ve Gatling silahlarının, oyuncuların oyunun oynanışına daha kolay erişebilmeleri ve oyundaki bölümlere uyum sağlayabilmeleri için belirli bir oranda optimizasyona sahip olduğu söylenebilir. Aynı zamanda, karakter tasarımları ve sahneler de optimize edildi, böylece oyuncular oyuna çekildiler ve dikkatlerini oyundan alıkoyamadılar.


Cover Strike APK Para Hilesi


Oyuncuların dikkat etmesi gereken bir özellik de bu oyunun çevrimdışı modda oynanıyor olması. Yani oyuncular karşılaşacakları tehlikeli düşmanlarla her yerde oynayabilirler. Aynı zamanda oyuncular istedikleri her yerde deneyimleyebilecekler ve yükseltilmiş oyunun sunduğu unsurlar nihayetinde eğlence ihtiyaçlarını karşılayacak. Bu yüzden sizi eğlendiren bir şey ve her zaman bulmanız gereken bir zorluk var.


Cover Strike Apk Oyun indir Club


Cover Strike'da maçlara katılacaksınız ve bölümün görevini tamamlamaya çalışacaksınız ve oyundaki görevin çoğu belirli sayıda düşmanı alt etmeye çalışıyor. Aynı zamanda, bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur, ancak oyuncuların dikkatli olması gerekecek çünkü yalnızca 100 HP biriminiz var ve her an saldırıya uğrayabilirsiniz. Bu nedenle, oyun sırasında, düşmanları bir anda gizlemek ve onlara saldırmak için dikkatli olmanız ve etrafınızdaki her şeyden yararlanmanız gerekecek.


Cover Strike Hile apk


Zevk alacağınız bir unsur, bir maçta düşmanın silahlarını deneyimleyebilmenizdir. Özellikle, bir düşman yenildikten sonra bazı eşyalar düşebilir ve onları toplamak için acele etmeniz gerekir. Düşmanın kullandığı silahlar olabilir ve bölüm başından itibaren kullandığınız silahlarla kullanabilirsiniz. Ayrıca, belirli bir miktarda HP ve belirli bir miktar cephaneyi geri kazanmaya yardımcı olan ilk yardım kutuları gibi destek öğelerini de bulabilirsiniz.


Cover Strike Silah Hilesi


Cover Strike'ı deneyimlediğinizde, bu oyunun içinde bulabileceğiniz seviye sayısını göreceksiniz. Oyuncunun eğlence ihtiyaçlarını tamamen karşılayan farklı öğeleri toplamak için bu birçok seviyeyi geçmeye çalışacaksınız. Eşzamanlı olarak, müreffeh sayıda seviye ile, seviyeler boyunca becerilerini geliştirmeleri için bir fırsattır.


Cover Strike Mermi Hilesi


Hoşunuza gidebilecek bir diğer özellik, gidebileceğiniz harita sayısıdır. Seviyeler tek bir seviyede kapsüllenmez, bu nedenle bazen hareket edebilir ve belirli seviyelere uyum sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda oyunda silahınızın keskin nişancı mı yoksa tüfek mi olduğuna göre stratejinizi seçiyorsunuz. Bu nedenle, deneyim sırasında oyuncular seviyeleri en iyi performansla aşmaya ve becerilerini göstermeye çalışacaklar.


Cover Strike APK Dayı


Bir FPS oyunu deneyimlediğinizde, oyun sırasında erişebilecekleri silahları mutlaka merak edeceksiniz. Her silah türünün, oyuncuların dikkat etmesi ve toplamaya çalışması gereken benzersiz özellikleri vardır. Aynı zamanda, silah koleksiyonu genellikle bu silahları kullanma becerisine bağlı olacaktır, çünkü gerçekten de, onları açan oyuncular, yapabileceklerini deneyimlemek için onları genellikle etkileyici maçlara koyacaktır.


Cover Strike - 3d team shooter indir


Diğer FPS oyunları gibi bu oyunda da bulabileceğiniz birçok silah türü olacak ve bunların avantajları ve dikkat etmeniz gereken noktaları olacak. Örneğin, bir keskin nişancı tüfeği ile, akıllı telefonunuzdaki kontrol düğmeleri aracılığıyla sorunsuz nişan alma ve yeniden yükleme gerçekleştirmek için çok çalışmanız gerekecek. Herkesin uygun olduğunu düşündüğü silahı bulmak için üstesinden gelmesi gereken bir zorluk olduğu söylenebilir.


Cover Strike – 3D Team Shooter'ı İndirin (MOD, Menü / Tümünün Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Tır Simülatörü Avrupa 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"maaykrrafft"

Nihhat

2 yıl önce

atsiyor cokk iyi bir oyun

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar