Worm Hunt - Solucan Avı Para Hileli MOD APK [v3.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Worm Hunt - Solucan Avı Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 1 Worm Hunt - Solucan Avı Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 2 Worm Hunt - Solucan Avı Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 3 Worm Hunt - Solucan Avı Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 4 Worm Hunt - Solucan Avı Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 5 Worm Hunt - Solucan Avı Para Hileli MOD APK [v3.3.0] 6

Worm Hunt - Solucan Avı Para Hileli MOD APK [3.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Solucanların sürekli rekabet edeceği ve büyüyeceği ilginç bir oyun sunuyor.


Worm Hunt 3.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Solucan Avı, solucanların sürekli rekabet edeceği ve büyüyeceği ilginç bir oyun sunuyor. Oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun modu sunar ve güvenli bölge öğesi, battle royale modunda bulunabilir. Aynı zamanda oyunda gerçekleşen olayların sayısı da etkileyici ve görmezden gelemeyeceğiniz birçok ilginç görünüm sunuyor.


Worm Hunt v3.3.0 MOD APK


Worm Hunt'ın yeni versiyonunda oyuncular ilginç değişiklikler bulacaklar ve elbette fark edeceğiniz bir nokta da ödül sayısı olacak. Maç ödülleri artırılacak ve bu ayrıcalıklardan yararlanabilecek kişiler, liderlik tablosunun en üstünde yer alan kişilerdir. Bu nedenle, bu, oyuncuların becerilerini sergilerken başkalarıyla rekabet etmeleri için bir teşvik olarak görülebilir.


Worm Hunt Para Hilesi


Oyuncular, bir solucanı kontrol edecekleri ve diğer oyunculara karşı hayatta kalmak için yarışacakları Worm Hunt'ta tamamen erişilebilir bir oyuna geri dönecekler. Aynı zamanda, bu oyunda kolayca farklı mekanikler bulabilir ve tamamen çetin bir savaşta hayatta kalan biri olmak için bunları uyarlamaya çalışabilirsiniz. Ayrıntılı kontrol ve makul hareket için bir joystick ile diğer solucanlara çarpmamak için solucanınızı kontrol edeceksiniz.


Worm Hunt Altın Hilesi


Oyuncular, solucanların 2 boyutlu bir ortamda hareket etmesini izleyecek ve onları bulabileceğiniz ve alabileceğiniz birçok unsur var. Aynı zamanda, alabileceğiniz nesnelerin sayısı çevreye dağılmış olacak ve sürekli hareket etmenizi gerektirecektir. Herkes, seçtikleri moda bağlı olarak solucanlara ve birçok faktöre karşı dikkatli olacaktır. Bu nedenle, bu, kontrol becerilerini gösteren ve her oyun modunda farklı stratejiler kullanan bir oyundur.


Worm Hunt Elmas Hilesi


Oyuncular, diğer solucanlarla karşılaşabilecekleri için Worm Hunt'ta ilk önce dikkat etmelidir. Bir oyuncu, solucanı başka bir solucana çarptığında ve kaybolduğunda durdurulur. Aynı zamanda, yenilmiş bir solucan tarafından alınan eşyalar düşeceğinden ve herhangi biri gidip boyutunu büyütmek için onu alabileceğinden, bu muhtemelen fayda sağlayacaktır. Yani bu oyundaki büyüklük bazen avantaj yaratacaktır.


Worm Hunt Hile Apk


Oyun ekranının başında, oyuncu iki moddan birini seçecek: sonsuz ve savaş royası. Sonsuz'a gelince, sizin büyük olmanıza ve sizin büyük bedeninizle diğer oyuncuların işini zorlaştıracak hareket stratejileri kullanmanıza engel olabilecek hiçbir faktör yok. Hayatta kalan son kişi olmaya çalışan diğer oyuncularla rekabet edeceksiniz ve katılımcı sayısı tamamen çeşitlidir.


Worm Hunt Apk indir


Bir sonraki oyun modu, sizi ünlü battle-royale türünün özelliklerini sevdirecek ve sahiplenecek. Spesifik olarak, yukarıdaki sonsuz moda benzer bir şekilde oyun oynamaya devam edeceksiniz, ancak bilmeniz gereken bir şey olacak, o da güvenli bölge. Güvenli bölgenin sürekli olarak daraltılmasına ne kadar süre kaldığına dair bir bildirim alacaksınız. Elbette herkesin hareket halinde olması gerekecek ve çevre ne kadar küçükse rekabet o kadar hızlı olacaktır.


Worm Hunt Apk Son Sürüm


Yıl içinde önemli tatillere denk gelen etkinlikleri kaçırmanız mümkün olmayacaktır. Size üstesinden geleceğiniz birçok zorluk sunacak ve elbette ödülleri de ilginç: etkileyici tasarımlara sahip görünümler. Oyunun başında, bölümde kullanmak için birçok etkileyici güçlendiricinin kilidini açabilir ve herhangi bir başarısızlıkla karşılaşırsanız devam etmek için ekstra bir şansınız olabilir.


Worm Hunt indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun World War 2 Strategy Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar