Sunrise Village Reklamsız Hileli MOD APK [v1.76.45]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Sunrise Village Reklamsız Hileli MOD APK [v1.76.45] 1 Sunrise Village Reklamsız Hileli MOD APK [v1.76.45] 2 Sunrise Village Reklamsız Hileli MOD APK [v1.76.45] 3 Sunrise Village Reklamsız Hileli MOD APK [v1.76.45] 4 Sunrise Village Reklamsız Hileli MOD APK [v1.76.45] 5

Sunrise Village Reklamsız Hileli MOD APK [1.76.45] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rol oynayacağınız ve bölgedeki insanların köylerini geliştirmelerine yardımcı olacağınız yeni bir ülke keşfetme yolculuğunuza başlamak için bir fırsattır. Büyük çiftlikler kurulur, birçok yeni arkadaş ve heyecan verici keşif faaliyetleri.


Sunrise Village 1.76.45 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Sunrise Village, oyuncuların büyük bir çiftlik oluşturmasına ve nazik komşularla barış içinde yaşamasına olanak tanıyan bir dizi güzel 3D görüntüden yaratıcı bir alan yaratıyor. Oyuncular, araziyi genişletme ve bölgeye daha fazla kaynak ekleme yeteneğine güvenerek küçük çiftliğini iyi yönetecek çalışkan bir çiftçi rolünü üstlenirler. Her mal satışı için çok para kazanabilirsiniz. Bekleyen siparişlerin tamamlanması biraz zaman alabilir, onları yapın.


Sunrise Village v1.76.45 MOD APK


Sunrise Village, deneyimlemeye değer daha fazla içerikle daha ilgi çekici bir alan yaratmak için yeni bir arkadaş ve bir sonraki yolculukta uzun hikayeler yarattı. Burada Tundrem Glade'den dönen bir mucit olan Albert ile tanışacaksınız. Burası onun evi olmasına rağmen çok şey değişti ve bir arkadaşa ihtiyacı var.


Sunrise Village Para Hilesi


Büyülü ormanda Albert ile birlikte Fayewald adlı yeni bir yerde çeşitli hayvanlara yardım ederek bunları yapacak olan siz olacaksınız. Oyuncular adlarını veya açıklamalarını anında değiştirebilirler.  Sunrise Village'da devasa ölçekte bir rüya çiftliği kurma yolculuğu, sistemin desteğiyle başladı.


Sunrise Village Altın Hilesi


Oyunculara küçük bir arazi parçası verilecek; inşa etmek için yeterli bina ve geniş bahçeler içerecek şekilde makul bir şekilde hesaplamanız gerekecek. Buradaki ilk zorluk, zor bir sıralama problemiyle başlar. Ancak, araziyi çevredeki alanlara genişleterek kontrolünüzü genişletebilirsiniz.


Sunrise Village Apk Hile


Oyuncuların bunu yapma hakkına sahip olmak için verilen koşulları karşılaması gerektiğinde bu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bekleme süresi, çiftçilik ve üreme yeteneklerinizi sergilediğiniz zamandır. Birçok bilimsel çiftçilik tekniğinin birleşimi ile oyuncular bahçelerini daha fazla çeşitle geliştirecekler. Her bitki belirli bir oranda fiyatlandırılır; onları yetiştirebilir, hasat edebilir ve büyük depolarda saklayabilirsiniz.


Sunrise Village Apk indir


Sunrise Village'daki siparişleriniz bir masaya özenle dizilecek. Her işlem bu emirlere dayalıdır. Gerekli miktarda mal hazırlamanız, bunları arabaya yüklemeniz ve para, yıldızlar ve daha fazla yeni sipariş almak için ayrılmanızı istemeniz gerekiyor. Bu eğlenceli pratik kural, sizi yönetimle meşgul edecek. Ayrıca kazanılan para, oyuncuların yeni binalar satın almalarına, kullanılacak öğeler için ödeme yapmalarına ve ihtiyaç durumları için tasarruf etmelerine yardımcı olacaktır.


Sunrise Village Elmas Hilesi


Ancak yine de bu boşta toplama oyununun zorluğunun farkında olmalısınız. Her gün, farklı sürüşlere sahip birçok sipariş olacak, bu yüzden yükselttikçe daha zor hale geliyorlar. Depo, en çok malzemeyi depolayacağınız yer olacak, ihtiyacınız olan tüm öğeleri alacak şekilde genişletin. Oyuncuların takas ve alıp satmanın iki yolu vardır; dilerseniz tır veya tekne ile sipariş alabilirsiniz.


Sunrise Village indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Blast Waves APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar