Blast Waves Full MOD APK [v1.1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blast Waves Full MOD APK [v1.1.7] 1 Blast Waves Full MOD APK [v1.1.7] 2 Blast Waves Full MOD APK [v1.1.7] 3 Blast Waves Full MOD APK [v1.1.7] 4 Blast Waves Full MOD APK [v1.1.7] 5 Blast Waves Full MOD APK [v1.1.7] 6

Blast Waves Full MOD APK [1.1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda önemli olan şey, değerli atışlar oluşturmak için atış stratejinizde dikkatli ve benzersiz olmanız gerektiğidir


Blast Waves 1.1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 2.90 Dolar değerinde olan bu oyun bedava.

Güçlü ordunuzla atış oyunlarını seviyorsanız, Blast Waves sizin için harika bir strateji oyunudur. İsabetli şutlar oluşturmak için her hareketinizde strateji belirlemeniz gerekecek. Tek amacınız düşmanlara karşı mücadele etmek ve savaşlarda uzun süre hayatta kalmaya çalışmak bu sayede ordunun güçlü bir komutanı olabilirsiniz.


Blast Waves v1.1.7 MOD APK


Blast Waves, klasik rol yapma oyununa ek olarak, bağımlılık yaratan dövüş mekaniği ve benzersiz piksel grafikleriyle de oyuncuları memnun ediyor. Siborg ordusunun lideri sizsiniz ve geniş bir galakside savaşın. Oyun size heyecan verici deneyimler yaşatacak ve bu yeni bağlamla gözlerinizi telefon ekranından alamayacaksınız. Tüm düşmanları yenip galaksiyi korumak için akıllı taktiklere sahip olmanız yardımcı olacaktır.


Blast Waves Full Apk indir


Blast Waves'teki durumlar sürekli ve yoğundur, sürekli hareket etmenizi ve tüm düşmanları aynı anda vurabilmek için esnek olmanızı gerektirir. Aynı zamanda, seviyeyi olabildiğince çabuk tamamlamak için stratejik zihninizi ve 100'den fazla farklı silahı kullanmalısınız. Seviyeleri kazandıktan sonra silahlar, zırhlar ve gelecekteki savaşlar için gerekli bazı ekipmanlar gibi yeni öğelerin kilidini açacaksınız.


Blast Waves Tam Sürüm Apk indir


Oyunda önemli olan şey, değerli atışlar oluşturmak için atış stratejinizde dikkatli ve benzersiz olmanız gerektiğidir. Bu, savaş alanı durumunu iyi gözlemlemenizi ve kullanılacak savaş silahı türünü göz önünde bulundurarak asker sayısını belirleyebilmenizi gerektirir.


Blast Waves Apk indir


Oyunda atış ve mermi sayısı gerekli oyun sayısına göre sınırlı olduğu için dikkatli hesap yapmalısınız. Ayrıca ateş etmeden hareket ederseniz zaman çabuk geçer, birçok fırsatı kaçırırsınız.


Blast Waves Para Hilesi


Roguelike hayatta kalma ve Command dahil olmak üzere iki oyun modu vardır. Her oyun modunun, oyuncuların yeteneklerine bağlı olarak seçebilecekleri kendi zorlukları vardır. Roguelike modunda, ilk savaşlardan zorlu galaktik çatışmalara kadar karakterlere eşlik edeceksiniz.


Blast Waves Elmas Hilesi


Bundan sonra, savaş durumunu iyileştirmek için kademeli olarak beceri ve silah toplayacaksınız. Komuta modunda oyuncular, ateş etmenin yanı sıra birlik inşa etmek, eğitmek ve organize etmek, birlikleri tehlikeden uzaklaştırmak için savaş alanında generalleri kontrol etmek gibi başka işler de yapacaklar.


Blast Waves Apk Hile


Savaş modu: Birçok çetin savaşta sıfırdan bir komutan karakteri oluşturun. Kontrol modu: oyuncular, ezici düşman kuvvetlerine karşı bir orduya liderlik etmek için hayatta kalma seviyelerinin üstesinden gelmelidir. Oyun modları: Command ve Roguelike, oyuncular kendi yeteneklerine göre özgürce seçim yapabilir. Oyuncuların kilidini açabileceği 100 çeşit silah, zırh ve teçhizat. Oyunculara meydan okumak için 6 benzersiz biyom ve aşırı çevresel zorluklar.


Blast Waves indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Novelize APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar