Idle Soccer Story Para Hileli MOD APK [v0.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Soccer Story Para Hileli MOD APK [v0.5.2] 1 Idle Soccer Story Para Hileli MOD APK [v0.5.2] 2 Idle Soccer Story Para Hileli MOD APK [v0.5.2] 3 Idle Soccer Story Para Hileli MOD APK [v0.5.2] 4 Idle Soccer Story Para Hileli MOD APK [v0.5.2] 5 Idle Soccer Story Para Hileli MOD APK [v0.5.2] 6 Idle Soccer Story Para Hileli MOD APK [v0.5.2] 7

Idle Soccer Story Para Hileli MOD APK [0.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zamanla yeni statlar açacaksınız, daha güçlü oyunculara erişim, şampiyonluklar ve sıkılmanıza izin vermeyecek diğer oyun özellikleri.


Idle Soccer Story 0.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi (asla azalmaz)
  3. VIP Hilesi

Futbolu kazançlı bir kariyere dönüştürmek için hangi yollarla hazırsınız? Belki de bir multi-milyarder! Idle Soccer Story sizlere hakkında bilgi vermek istediğim bir oyundur. Futbol kulübünüzü kurarak, yıldız oyuncularla doldurarak, kredi kartlarından alışveriş yaparak profesyonel kariyerlerini finanse etmeye yardımcı olarak ve yükseldikçe dikkatli gözünüz altında geliştiklerini izleyerek tüm zamanların en başarılı spor kralı olabilirsiniz. sektörün zirvesi.


Idle Soccer Story v0.5.2 MOD APK


Idle Soccer Story, futbol takımınızın komutasını size veren eğlenceli ve ilgi çekici bir futbol menajerliği simülasyon oyunudur. Oyunu oynarken ne kadar çok para kazanırsanız, o kadar çok açılabilir karaktere erişebilirsiniz. Birincil uğraşlara ek olarak, oyuncular ayrıca çok çeşitli ek eğlence yollarına da erişebilir.


Idle Soccer Story Para Hilesi


Idle Soccer Story, kullanıcıya boş zamanlarında bir futbol takımını nasıl yöneteceğini öğreten bir oyundur. Bu oyunun birincil amacıdır. Yüksek düzeyde rekabet edebilecek bir takım oluşturmak, oyuncudan önemli bir zaman ve finansal yatırım gerektirir.


Idle Soccer Story Altın Hilesi


Bu gerçekleştiğinde, oyuncu takımdan ödeme alacaktır. Oyunu oynamak diğer oyunlara göre çok daha kolaydır çünkü harekete geçmek için tek yapmanız gereken parmağınızı ekranda kaydırmak veya bir simgeye basmaktır.


Idle Soccer Story VIP Hilesi


Idle Soccer Story'nin amacı, sıkı finansal kısıtlamalara bağlı kalarak başarılı bir takım oluşturmaktır. Bu nedenle, elinizi çeşitli gelir kaynaklarında denemeniz gerekecek. Bu stratejiyi kullanarak daha fazla müşteri çekmenin yanı sıra diğer oyuncuların aktivitelerinden önemli miktarda para kazanabilirsiniz. 


Idle Soccer Story Hile Apk


Kazancınızı karakterinizi geliştirmeye, daha yetenekli takım arkadaşları edinmeye, ekipman ve diğer avantajları satın almaya veya bu seçeneklerin herhangi bir kombinasyonuna harcayabilirsiniz. Hatta dışarı çıkıp kendi işinizi kurmayı bile düşünebilirsiniz.


Idle Soccer Story Apk indir


Önce bir ülke seçmeniz, ardından geleceğin futbol kulübünün adını belirtmeniz ve oyuncularla birlikte transfer pazarına gitmeniz gerekiyor. Futbolcular edinmek ve para kazanmanızı sağlayacak bireysel becerilerini (hız, pas, şut, savunma yetenekleri ve çok daha fazlası) eğitmek gerekir. Oyuncular ne kadar güçlüyse, o kadar çok para getirecek ve şampiyonluğu kazanma şansınızı artıracaktır.


Idle Soccer Story Apk Dayı


Oyunun kendisi oldukça basit olduğu ortaya çıktı. Sadece oyuncuların parametrelerini zamanında iyileştirmek, transfer pazarını ziyaret etmek ve değişiklik yapmak gerekiyor. Zamanla yeni statlar açacaksınız, daha güçlü oyunculara erişim, şampiyonluklar ve sıkılmanıza izin vermeyecek diğer oyun özellikleri. Sadece bir oyuncuyu geliştirirseniz bunu unutmayın. Gerisi oldukça zayıf olacak ve bu maç sırasında yenilgiye yol açabilir. Ayrıca, oyuncuları geliştirmek için onlardan daha fazla para alacaksınız.


Idle Soccer Story indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Goblins Wood Tycoon Idle Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar