Kontra - Multiplayer FPS Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kontra - Multiplayer FPS Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03] 1 Kontra - Multiplayer FPS Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03] 2 Kontra - Multiplayer FPS Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03] 3 Kontra - Multiplayer FPS Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03] 4 Kontra - Multiplayer FPS Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03] 5 Kontra - Multiplayer FPS Reklamsız Hileli MOD APK [v1.03] 6

Kontra - Multiplayer FPS Reklamsız Hileli MOD APK [1.03] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Orjinal Counter-Strike 1.6'dan ilham alan kaliteli nişancı oyunu


Kontra - Multiplayer FPS 1.03 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklamlar kaldırıldı.

Mobil oyuncular için kaliteli çevrimiçi nişancı oyunları dünyasının en iyi rehberi olacak efsanevi orijinal Counter-Strike 1.6'nın özelliklerini miras alan belki de en iyi mobil nişancı oyunlarından biri. Kontra - Multiplayer FPS, mekaniği, grafikleri, oynanışı ve unutulmaz atmosferi ile orijinal Counter-Strike'ın neredeyse eksiksiz bir benzeridir, ancak aynı zamanda, bu oyunun geliştiricileri birkaç oynanışı başarıyla tanıtmayı başardılar.


Kontra - Multiplayer FPS v1.03 MOD APK


Modun özellikleri çevrimiçi atıcılar boş zamanınızı daha da çeşitlendiriyor ve birçok yeni deneyim sunuyor. Kontra - Multiplayer FPS'yi indirebilir ve tamamen farklı ama çok heyecan verici modlarda takım dövüşü becerilerinizi test edebilirsiniz.


Kontra - Multiplayer FPS Para Hilesi


Deathmatch, Zombie Modu, Arms Race, Deathrun, Surf Mode ve atış pratiği için popüler nişan kartları da dahil olmak üzere çok daha fazlası. Diğer tüm niteliklerle birlikte, Kontra - Çok Oyunculu FPS, dengeli bir oyun, klasik oyunun ruhuna uygun mükemmel grafikler, kullanışlı kontroller ve iyi optimizasyon ile sizi memnun edecek.


Kontra - Multiplayer FPS Silah Hilesi


Kontra – Çok Oyunculu FPS – oyuncuların kendilerine her türlü zevk tercihi için heyecan verici bir eğlence sağlayacak eksiksiz bir mod koleksiyonu bulacağı çok oyunculu birinci şahıs nişancı. Klasikler, zombiler (bir takıma karşı bir mutant için oynamak dahil) ve diğer seçeneklerin sıkılmaması garanti edilir.


Kontra - Multiplayer FPS Apk Hile


Pekala, cephanelik ve onu genişletme olanakları, geniş ateşli silah ve bıçak stoklarının uzmanları için oyunu daha da bağımlılık yapıyor. İyi grafikler, birçok orijinal haritanın büyük boyutları ve çok daha fazlası, türün tüm hayranları tarafından kişisel olarak takdir edilmelidir.


Kontra - Multiplayer FPS Mermi Hilesi


Kontra'nın animasyonu etkileyici. Bir aksiyon oyunu olarak Kontra'nın benzersiz grafikleri ve çeşitli sahneleri, oyunculara uzun süreli ve çeşitli bir oyun deneyimi sağlar. Kontra, kullanıcılara en iyi görüntü kalitesini sağlamak için üstün teknolojiyle geliştirildi. Kontra 1.03 2023 sürümünü kullanan oyuncular daha fazlasını alacak.


Kontra - Multiplayer FPS Apk indir


Kontra ile çalışmak çok özel. Oyun kurallarını dikkatlice okumalısınız. O zaman bunun olağanüstü bir oyun olduğunu anlayacaksınız. Bu nedenle Kontra 2023'te popüler olacak. Kontra Mod APK, gelişmiş özellikleri ücretsiz olarak uygular, bu da oyunun eğlencesini çok fazla yaşamanızı sağlar.


Kontra - Multiplayer FPS Apk Son Sürüm 2023


Kontra'nın orijinal oyununu yüklediyseniz, Kontra'nın ilk aşamalarında Kontra'nın oyun içi para birimini biriktirmek için çok zaman harcamanız gerekebilir. Para hızla güçleniyor. Her iki durumda da, bu sürece her zaman biraz zaman veya para yatırmalısınız.


Kontra - Multiplayer FPS indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Love Story Romance Games APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar