Spor Araba Pro Drift Para Hileli MOD APK [v04.01.098]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Spor Araba Pro Drift Para Hileli MOD APK [v04.01.098] 1 Spor Araba Pro Drift Para Hileli MOD APK [v04.01.098] 2 Spor Araba Pro Drift Para Hileli MOD APK [v04.01.098] 3 Spor Araba Pro Drift Para Hileli MOD APK [v04.01.098] 4 Spor Araba Pro Drift Para Hileli MOD APK [v04.01.098] 5 Spor Araba Pro Drift Para Hileli MOD APK [v04.01.098] 6

Spor Araba Pro Drift Para Hileli MOD APK [04.01.098] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların özgürce seçmeleri için 60'tan fazla farklı yarış arabası var


Spor Araba Pro Drift 04.01.098 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. (Harcadıkça artar)
Spor Araba Pro Drift, oyunculara mükemmel bir deneyim getiriyor. Heyecan verici ve heyecan verici yarış ekranları oyuncuların gözlerinin önünde açılıyor. Ateşli yarışa katılmak ve rakiplerinizi yenmek için kendinize uygun bir araba seçin. Bir yarış ustası olmak için iyi becerilere ve stratejilere sahip olmanız ve herkese aşırı yarış yeteneğinizi göstermeniz gerekir.


Spor Araba Pro Drift v04.01.098 MOD APK


Spor Araba Pro Drift size renklerle dolu 60'tan fazla farklı araba getiriyor. Her araba türünün kendi işlevi ve avantajı vardır ve arabalar, oyuncuların seçebilecekleri daha fazla seçeneğe sahip olmalarına yardımcı olmak için farklı şekil ve renklere sahiptir. Oyun, bu güzel yarış arabasına gözlerinizi kamaştıracak.


Spor Araba Pro Drift Para Hilesi


Oyun, arabayı istediğiniz gibi değiştirmenize izin verir. Pistte daha fazla öne çıkmak için otomobilin rengini değiştirebilirsiniz. Düdük, yanıp sönen ışıklar da arşivde yenilenmenizi bekliyor. Arabanın içini dekore edecek eşyalar da çok odaklı. Sadece dışı güzel değil, arabanın içi de güzel. Bu sayede arabanız uzun bir yolda koşan, diğer arabaları batıran bir at gibidir.


Spor Araba Pro Drift Araba Hilesi


Oyun size 1000'den fazla farklı yarış seviyesi sunuyor. Sıradandan uzmana kadar olan seviyeler, dünyanın en yetenekli yarışçılarına meydan okumak için Sport Car: Pro drift – Drive simulator 2019 tarafından yaratılmıştır. Her seviyenin kendi zorluğu vardır ve seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar karmaşık olur. Ayrıca, oyun ayrıca birçok ek zorluk ve başka yarışlar da yaratıyor. Oyuncuların yarış yeteneklerini değerlendirmek ve böylece prestijli bir sıralama oluşturmak için yarışlar sürekli olarak gerçekleşir. Her oyuncu bu skor tablosunun zirvesine çıkabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.


Spor Araba Pro drift Android oyun CLUB


Her zaman aracın motor donanımını yeniler ve yükseltir. Motorlar- Turbo-NOS, oyuncuların gereksinimlerine göre giderek daha modern hale geliyor. Direksiyon sistemi ve aracın yükseklik ayarı, aracınızı pistte daha da iddialı hale getirmek için önemli ölçüde iyileştirildi.


Spor Araba Pro drift Hile Apk


Ayrıca oyun, vites kutusunu da yükseltiyor. Aracı, yolun ortasında lastik değiştirmek için zaman kaybetmeye gerek olmadığında, yarışı daha kolay ve hızlı tamamlamanıza yardımcı olan son derece yüksek kaliteli, kaymaz, daha uzun süre dayanan lastiklerle değiştirir. Oyun ayrıca panoramik manzaralı araba iç özelliklerine de yatırım yapıyor.


Spor Araba Pro drift Apk indir


Çok fazla oyun alanı ve harika bir grafik stili var. Araçlar zarafet ve sınıf göz önünde bulundurularak yaratılmıştır. Yarış pistleri ve seyirci tribünleri de son derece iyi tasarlanmış. Ses sistemi son derece dinamik ve motor sesi de oyuncular için oldukça akıcı ve heyecan verici. Trafik işaretleri ve aydınlatma sistemlerinin yapımı da bir önceliktir. Sonuç olarak, oyun harika bir tam renkli arayüz sunuyor.


Spor Araba Pro drift Apk Son Sürüm


Sport Car Pro Drift, oyuncuları hiç sıkılmadan heyecan verici yarış pistlerine çekiyor. Yarış tutkunları için bu doğru bir seçim olacaktır. Burası, yarış tutkunuzu tatmin etmenize ve insanların stresi etkili bir şekilde hafifletmesine yardımcı olacaktır. Oyuncuların özgürce seçmeleri için 60'tan fazla farklı yarış arabası sağlayın. Aracın donanımını tercihlerinize göre değiştirin. Dramatik, şiddetli yarış sürekli gerçekleşir. Güzel grafik tasarım, keskin ve net ses ve görüntü. Onları daha iyi hale getirmek için arabaların özelliklerini geliştirin.


Spor Araba Pro Drift indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Draw Weapon 3D sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar