Mine Survival Para Hileli MOD APK [v2.4.2]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Mine Survival Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 1 Mine Survival Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 2 Mine Survival Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 3 Mine Survival Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 4 Mine Survival Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 5 Mine Survival Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 6

Mine Survival Para Hileli MOD APK [2.4.2] - Android için ücretsiz indirin!


Mine Survival 2.4.2 MOD APK AÇIKLAMASI


Bir zombi kıyametinde hayatta kalma becerisine sahip misiniz? Kendinizi bir kurtulan olarak görüyor musunuz? Cevabınız evet ise, öğrenmenin tek bir yolu vardır. Bağımsız video oyun geliştiricisi WILDSODA'dan Mine Survival ücretsiz masaüstü indirmesi, sizi bir zombi kıyametinin ortasında vahşi doğanın ortasına yerleştirir. Çevrenizdeki doğal kaynakları kullanarak gerçek bir hayatta kalan olun. Yiyecek arayın, ilaç arayın ve zaman dolmadan güvenli sığınağınızı inşa edin.


Mine Survival 2.4.2 Elmas Hile Apk


Mine Survival, Minecraft'tan ilham alan grafiklerle sunulan sağlam bir oyun yapısına sahiptir. Oyuncular, becerilerini test etmek için birden fazla oyun modu arasından seçim yapabilirler. Yeni başlayanlar için mükemmel mod olan kolay mod ile başlamayı tercih edebilirsiniz. Ardından, yeterince yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, adil bir meydan okuma için normal bir mod ve zor mod var. Zor modun hala çok kolay olduğunu düşünüyorsanız, ana moda da gidebilirsiniz. Hala memnun değil misiniz? Eğer meydan okumaya hazırsanız, cehennem moduna geçmekte de özgürsünüz.


Mine Survival Hile Apk


Hayatta kalma türündeki diğer video oyunlarının aksine, Mine Survival, haritada rastgele görünen bazı bonus kaynaklara sahiptir. Bu yöntem, geliştiricinin para kazanma yöntemidir. Ayrıca oyunun ortasında, oyuncuları bir tedarik düşüşüyle ​​ödüllendiren bir video da izleyebilirsiniz. Bu kesinlikle hem oyuncular hem de geliştiriciler için bir kazan-kazan. Mine Survival'ı masaüstüne bugün indirin ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmayı unutmayın. Sizi bekleyen daha fazla strateji oyunu var! 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar