Esports Life Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.4.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Esports Life Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.4.2] 1 Esports Life Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.4.2] 2 Esports Life Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.4.2] 3 Esports Life Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.4.2] 4 Esports Life Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.4.2] 5 Esports Life Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.4.2] 6

Esports Life Tycoon Para Hileli MOD APK [1.0.4.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Simüle edilmiş e-spor maçlarında en sevdiğiniz e-spor takımlarıyla yüzleşin ve şimdiye kadarki en büyük menajer olun!


Esports Life Tycoon 1.0.4.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Her maçtan sonra çok para kazanın.
Profesyonel bir oyuncu ekibini yönetme rolünü deneyimlemek istiyorsanız, Esports Life Tycoon kesinlikle görmezden gelmemeniz gereken bir oyundur. Hepinizin bildiği gibi, Esports video oyunlarıyla ilgili bir sporun adıdır ve yeni ortaya çıkmasına rağmen büyümesi hızla artıyor. Bu nedenle, birçok kulüp ve şirket, profesyonel oyuncuları dünyadaki diğer takımlarla rekabet edecek şekilde eğitmek için eksiksiz ofisler kurmuştur. Sadece bu değil, dünyanın dört bir yanındaki birçok büyük şirket, profesyonel Espor turnuvaları hakkında birçok etkinlik düzenliyor ve olumlu bir tavırla birçok kişinin eğlence endüstrisini iyi karşıladığını kanıtlıyor. Ve bu gelişmeye ayak uydurmak için, profesyonel oyunculardan oluşan bir ekibin yöneticileri, o takımı büyütmek için her zaman en fazla sorumluluğu alan kişilerdir. Sadece turnuvalar hakkında endişelenmek zorunda değiller, aynı zamanda yaşam sorunları, stratejiler, tesisler ve daha pek çok şey hakkında da endişelenmeleri gerekiyor.


Esports Life Tycoon v1.0.4.2 MOD APK


Esports Life Tycoon, kendi e-spor takımınızı yönetebilecek ve bir takımdaki her bireyin gücünü o takımı büyütmek için kullanmaya başlayabileceksiniz. Tabii ki, bu kolay bir iş değil çünkü çok fazla sabır ve espor takım eğitimini anlamayı gerektiriyor. Ancak bu oyun geliştiricisi profesyonel bir yönetici olmadığınızı biliyor, bu yüzden bu oyun size bu oyunun ilk deneyiminden itibaren her konuda rehberlik edecek. Başlangıçta kariyerinize başlamadan önce isteklerinize göre bir takım oluşturmanız gerekecektir.


Esports Life Tycoon 1.0.4.2 Para Hile Apk


Oyun, karakterinizin görünümü ve görünümünün her ayrıntısını yaratabilmeniz ve mükemmelleştirebilmeniz için size birçok seçenek sunar. Sadece bu değil, aynı zamanda oyuncular için kendi üniformalarınızı ve bu oyunun getirdiği özellikleri tasarlayabilirsiniz. Daha sonra, bir yönetici olarak onları eğitmek için mümkün olduğunca geniş bir alan oluşturmanız gerekecektir. Her e-spor kariyerinde, her konu sadece üyelerin turnuvada birlikte çalışması için stratejiler ve eğitim geliştirmeye odaklanmayacak, aynı zamanda onların sağlığı ve ünlü seviyelerine de dikkat etmeniz gerekecek. Evet, bahse girerim bu oyunu oynamadan önce biraz kafanız karışacak çünkü endişelenmeniz gereken çok fazla sorun var, ancak oyun size doğru algıyı bu şekilde veriyor - en iyisi profesyonel bir Esports takımını yönetme konusunda.


Esports Life Tycoon Hile Apk


Eksiksiz bir takım oluşturduktan sonra yapmanız gereken ilk şey, sağlık durumu, maçtaki koordinasyon seviyesi ve diğer birkaç indeks dahil olmak üzere istatistikleri artırmak için antrenman yapmalarına yardımcı olmaktır. Ayrıca, yarışmalara kayıt olmanız ve kulüpler geliştirmek için para kazanabilmeleri için kayıt olmanız gerekecek, elbette bundan önce, amacınıza ulaşabilmeleri için özel stratejiler de hazırlamalısınız. Güçlü bir takımın her zaman en iyi oyunculara sahip olması gerekecektir, bu nedenle göreviniz oldukça net olacaktır, ya oyuncuları daha iyi olmaları için eğitmenin yollarını bulursunuz ya da potansiyel oyuncuları işe alırsınız. Takımınız aktif hale geldiğinde, kazanma şansınız kesinlikle çok artacaktır.


Esports Life Tycoon APK Türkçe Yama


Muhtemelen bana "Esports Life Tycoon" oyununun benzersiz olduğunu itiraf edeceksiniz, ancak sadece bu değil, bu oyunun size yeni deneyimler getirecek birçok heyecan verici özelliği var.


Esports Life Tycoon apk hilesiz


Bu oyunda kendi e-spor takımınızı kontrol etme ve yönetme hakkı çok yüksektir, bu nedenle elde ettiğiniz deneyim her zaman özgün olacak ve sizi heyecanlandıracaktır. Ofisiniz için ekipmanı, istatistikleri, takımdaki şampiyonları, her oyuncunun enerjisini, kazanma şansınızı artıracak taktikleri, parayı yönetebilirsiniz ... Ayrıca, birçok güçlü, zeki ve profesyonel rakiple tanışacağınız espor maçlarıyla da karşılaşacaksınız. 


Esports Life Tycoon Apk Oyun İndir Club


Dikkatli hazırlanmazsanız, ekibiniz Esports arenasında kesinlikle kaybedecek. Öte yandan bu oyunda Esports alanı MOBA oyunlarına yöneliktir. MOBA, çoğunuzun seveceğinden emin olduğum bir oyun türü ve tipik olarak "League of Legend", çünkü Esports Life Tycoon'daki simülasyonun bu oyuna oldukça benzediğinin farkındayım. Ayrıca güzel grafikler de bu oyunu her zamankinden daha değerli kılan nokta. Her ayrıntı, resim kalitesi ve renk bize olumlu bir deneyim veriyor çünkü bu oyunun geliştiricisi elinden gelen her şeyi yaptı.


Esports Life Tycoon Apk Türkçe


Esports Life Tycoon ile ilgileniyor musunuz? En iyi deneyimi yaşamak için hemen telefonunuza indirin.


Esports Life Tycoon'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Light It Up APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar