Radiation City Full MOD APK [v1.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Radiation City Full MOD APK [v1.0.2] 1 Radiation City Full MOD APK [v1.0.2] 2 Radiation City Full MOD APK [v1.0.2] 3 Radiation City Full MOD APK [v1.0.2] 4 Radiation City Full MOD APK [v1.0.2] 5 Radiation City Full MOD APK [v1.0.2] 6

Radiation City Full MOD APK [1.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun bir uçak kazasından sonra terk edilmiş bir yere indiği kıyamet sonrası bir oyundur. Oyuncular karakterin durumunu korumaya ve faydalı nesneler bulmaya çalışacaklar.


Radiation City 1.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full -  Tam Sürüm. 28.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.

Radiation City, büyük ama aynı derecede tehlikeli bir dünya açar ve oyuncuların onu keşfetmesini gerektirir. Keşif sırasında karakterin durumunu etkileyen faktörler yavaş yavaş ortaya çıkacak, bu nedenle oyuncunun gerekli yedek öğeleri toplamaya dikkat etmesi gerekecek. Özellikle tehlikeli canavarlarla savaşmak için oyuncuların silahlara sahip olması ve hikayeyi geliştirmek için birçok yerden geçmesi gerekiyor.


Radiation City v1.0.2 MOD APK


Radiation City'de oyuncular, yıllar önce meydana gelen nükleer bir olayın ardından kıyamet sonrası bir dünya bulacaklar. Şimdiye kadar oyuncu, uzun süredir terk edilmiş bir bölgeden geçen ve beklenmedik bir kaza ile karşılaşan bir uçağı kontrol edecek. 


Radiation City Android oyun Club


Bu kaza, ana karaktere çok fazla zarar vermez, ancak canavarlarla dolu bir alanda hayatta kalma görevi sağlar. Böylece oyuncular önlerindeki tehlikelerin üstesinden gelmeyi bulacaklar.


Radiation City Para Hilesi


Oyuncu uçağın patladığını görecek ve yanında mevcut karakterin sağlığını korumak için yedek öğeler olarak kullanılan öğeler olacak. Oyuncunun alıp envantere koyabileceği öğeleri içeren birçok gizli binanın bulunduğu bu oyunun dünyası tamamen terk edilmiştir. Aynı zamanda daha fazla eşya koymak için hızlıca bir çanta bulmanız gerekecek çünkü oyunun başında tutabileceğiniz eşya limiti çok fazla değil.


Radiation City Full Apk indir


Radiation City'de nesneleri bulmak için çevreyle etkileşime girerken, kendinizi korumak için kullanabileceğiniz birçok silahı hızla bulacaksınız. Size yaklaşmak ve yok etmek isteyen düşmanlara saldırmanıza yardımcı olacakları için gereklidir. Bu oyundaki düşmanlar farklı türdendir ve çoğu, çekirdek tarafından deforme olmuş ve korkunç canavarlara dönüşen insanlardır.


Radiation City Apk Dayı


Oyunda başka yerlere taşınırken, oyuncu onları neyin beklediğini bilemeyecek ve bir görev bulabilecekler. Bu görev, oyunun konumlandırma öğesinde açıkça tanımlanmıştır ve o konuma gitmek için makul hareket yönünü bilebileceksiniz. Aynı zamanda oyunun hikaye sistemini geliştirmeniz için de bir yol oluyor ve elbette belirtilen konuma gelebilmek için böbrek sağlığınızı da korumanız gerekiyor.


Radiation City indir (MOD, Full Sürüm)


Bir önceki android oyun Code of War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar